Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Магазин "Bershka" Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Магазин "Bershka" Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Магазин "Bershka" Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Магазин "Bershka" Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Магазин "Bershka" Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Магазин "Bershka" Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Магазин "Bershka" Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Магазин "Bershka" Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Магазин "Bershka" Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Магазин "Bershka" 3399854d Магазин "Bershka" 2378429t Магазин "Bershka" 3393505g Магазин "Bershka" 3229252Q Магазин "Bershka" 3429734T Магазин "Bershka" Wienrpg Магазин "Bershka" Ea58ec93058a4818

 

 Магазин "Bershka"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Магазин "Bershka" Empty
ПисанеЗаглавие: Магазин "Bershka"   Магазин "Bershka" Icon_minitimeСря Май 11, 2011 2:54 am

Магазин "Bershka" 43
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Магазин "Bershka" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Bershka"   Магазин "Bershka" Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 11:11 am

Ник ми каза, че отива някъде и аз не му обърнах голямо внимание, а просължих напред сама и скоро се спрях пред една витрина.
загледах се в едни невероятно секси дънки и веднага реших че трябва да ги имам.Погледнах етикета залепен до манекена и отворих портмонето си.Не исках да вляза и да остановя, че парите ми в брой не са достатъчни.Преброих ги бързо и видях, че стигат за дънките.Май бакшишите от стриптиз клуба ми вършеха много добра работа и сега трябваше да мина и за заплатата си.Тъкмо щях да се отместа и да влезна в магазина, когато Ник дойде при мен.Попита дали съм си харесала нещо, а аз му се сумихнах и побързах да целуна страстно.
-Да, но искам да видя как ми стои.Ела.-хванах ръката му и влязохме вътре.Поговорих с продавача и отидох в пробната, където облякох дънките и излязох, за да чуя мнението на Ник...
-Е?Какво ще кажеш?-попитах аз като започнах да се оглеждам в огледалото, придържайки тениската си нагоре, така че да не ми пречи.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Магазин "Bershka" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Bershka"   Магазин "Bershka" Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 11:25 am

Джесика ме поведе към съблекалните и след малко излезна пред мен с дънки, които й я правеха уникално секси. Бях се загледал в неустоимото й тяло когато ме попита как е с тях.
- Нямам думи, за да те опиша, красавице.
Приближих се към нея и я целунах страстно, като я притиснах към стената на пробната, когато се отдръпнах й се усмихнах дяволито й за пореден път погледа ми се плъзна по нея.
- Определено трябва да ги вземеш...те са правени за теб.
Засмях се и излезнах от пробната за да се преоблече, тръгнахме към касата и когато извадих пари, видях, че Джес ме погледна някак странно.
- Какво?! Не мога ли да ти ги купя...Знам, че имаш пари...просто искам да ти ги...подаря...
Погледнах я с малка усмивка на лице и се спрях преди касата, за да се разберем...
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Магазин "Bershka" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Bershka"   Магазин "Bershka" Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm

На излизане от пробната, нещо много странно ме накара да се спра на място, гледайки объркано и въпросително.той пари ли вадеше?!О, не!само не и това.Знаеше много добре какво е мнението ми по тази тема, не бих приела пари от него.Все още не взимах пари, защото съм спала с някой...!?Приближих се към него и на лицето ми се изписа неудобрение.
-Виж, Ник...не ти искам парите.Добре знаеш, че не бих се съгласила да ми купуваш разни неща.-казах аз опитвайки се да се успокоя.Не исках да се караме и до известна степен вече бях готова да преглътна всичко , да го целуна и да го оставя да прави каквото искаше...но не бе толкова лесно, нали?
-Имам пари, работила съм за тези пари, искам да ги похарча за себе си.Нямам нужда от помощ.знаеш, че ако е така първо на теб ще кажа.-продължих укорително аз, а ръцете мисе спуснаха по тялото му, заключвайки се на тила му.Исках да знае, че мога и сама, не е нужно да ми помага, но също така за мен помощта му е благодат.не съм си мислела, че някога бих се примирила с това, но реших, че може би тук е мястото където да спра със своите прищявки.Обичах го с цялото си сърце и ако това бе нещо което да ни скара, то тогва бих го премахнала веднага.Темата ми бе болно място, но въпреки това не исках да спорим, защото знаех до къде щеше да ни отведе всичко това.
-Добре, нека ти платиш това, а после аз ще платя нещо за теб.нека ти изберем някое секси бельо, което да мога да сваля бързо.-усмихнах се порверзно и устните ми намериха неговите.Езиците ни за пореден път се заиграха и когато ги разплетохме аз се отдръпнах съвсем малко, колкото да може да диша на спокойствие, но не да е прекалено далеч.
Върнете се в началото Go down
 
Магазин "Bershka"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Хайде на пазар!-
Идете на: