Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Магазин H&M Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Магазин H&M Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Магазин H&M Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Магазин H&M Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Магазин H&M Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Магазин H&M Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Магазин H&M Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Магазин H&M Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Магазин H&M Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Магазин H&M 3399854d Магазин H&M 2378429t Магазин H&M 3393505g Магазин H&M 3229252Q Магазин H&M 3429734T Магазин H&M Wienrpg Магазин H&M Ea58ec93058a4818

 

 Магазин H&M

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Магазин H&M Empty
ПисанеЗаглавие: Магазин H&M   Магазин H&M Icon_minitimeПет Май 13, 2011 10:33 am

Магазин H&M 00k765yw
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Магазин H&M Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин H&M   Магазин H&M Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:22 am

С едната си ръка бях хванал чантите, а другата се бе плъзнала по кръста на Джесика. От време на време си открадвах по някоя целувка и се закачах с нея... бяхме като онези влюбени двойки, които всякаш не виждаха света около тях...всякаш единствено, което можех да видя беше лицето на момичето до мен. Толкова ли се бяхе променили?! Очевидно вече не бяхме старите Джесика и Ник...но тази промяна на какво се дължеше...на любовта ни?!
Влезнахме в магазина и се запътихме към щандовете за бельо, започнах да разглеждам, закачениете на малки закачалки сутиени, бикини, боксерки и други.
- Красавице, моля те, не си взимай нищо от тук...ще си прекалено услепителна за моето слабо сърце.
Направих престорена, тъжна физиономия, но едва след няколко секунди се засмях леко и приближих към нея. Тя беше се загледала в някакви боксерки и придърпах лицето й към моето, за да ме погледне в очите. Усмивката не слизаше от лицето ми когато впих устни в тези на Джесика и езика ми се впусна в палава игра с нейния. Едната ми ръка (тази, която държеше чантите), беше дръпната назад, а другата, вплете пръсти в косата й...тази толкова мека и приятна за докосване, коса...Докъто бавно се отдръпвах от Джес, забелязах любопитните погледи на продавачките, но не обърнах голямо внимание. Просто нямаше как да се занимавам с тях, когато най-прекрасното същество за, стоеше пред мен.
Да бъда с нея, беше най-удивителното преживяване за мен. Всяка целувка и всяко едно незначително движение, караше сърцето ми да бие бясно в гърдите ми.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Магазин H&M Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин H&M   Магазин H&M Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 9:47 am

всяко едно негово докосване бе нещо от което не можех да се откажа или да не искам.исках да бъде до мен, плътно залепен за тялото ми.
-знаеш ли, искам да пробваш нещо.Нямам търпение да се насладя на гледката от това божествено тяло само по бельо.-казах аз като бяха притиснала тялото си към неговото и гласа ми звучеше бавно и много перверзно.
отдръпнах се и го забутах в пробната, като му подадох няколко закачалки които грабнах по пътя.Нямаше значение какво бе облякал, исках да го видя и да разбера колко бързо бих го съблякла.Застанах пред вратата, но нетърпението ми надделя и скоро се промъкнах в малката стаичка при него.
усмихнах му се доволно и устните ми не пропуснаха да го целунат.Отдръпнах се само малко и погледнах надолу, вече бе почти гил и това ми се стори страхотна възможност...
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Магазин H&M Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин H&M   Магазин H&M Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 10:02 am

Бързо бях избутан в пробната и започнах да се събличам за да сложа боксерките, който Джес ми бе подала...Точно когато си мислих дали изобщо да й се покажа, тя нахълта и щом я видях, отново онази усмивка, запазена само за нея, се появи на лицето ми. Устните ни се намериха почти веднага и езиците ни се заиграха един с друг.
- Ммм...наясно си, че се намираме в пробната на магазин, нали?!
Не издържах и не й да дох възможност да отговори веднага. Беше толкова...ъх...дори нямах думи, с които да я опиша. Прилепих тялото си към нея и ръцете ми се плъзнаха по перфектните й извивки. Когато се отдръпна, за да ми отговори на "въпроса", се ядосах на себе си, че съм задал изобщо нещо и съм я накарал да говори, а не да целува устните ми. Но не си и помислих за момент да я оставя намира, докъто се опитваше да говори, устните ми се спуснаха по врата й, като я даряваха от най-нежните ласки до най-непорочните и груби...Кожата й настръхваше и знаех, че докосванията ми й харесва,т а това ме възбуждаше до полуда. Притиснах Джесика към стената, зад нея и ръцете ми се плъзнаха под потника, с който беше...
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Магазин H&M Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин H&M   Магазин H&M Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 11:18 am

Допряла тяло в стената, пуснах ръцете си на "разходка" по тялото му, като бързо смъкнах боксерките надолу.Усмихнах се доволно през целувките от ммоя страна и казах задъхано в ухото му:
-Няма значение къде сме, щом съм с теб!-изсъсках в ухото му и започнаах да свалям бавно и мъчително дънките си.устните ми се преместиха на врата му а ръцете ми го бутнаха към другата стена като сега той опря гърба си в нея.
-искам те!Искам те тук!-почти заповядах аз и блъснах тялото си в неговото доста грубо.Сега исках само и единствено него и нищо нямаше да ме спре, дори това, че от стяичката до нас се чуваха думи, каращи ме да се замисля, че наистина бяхме в магазин и все пак продължих да бутам тялото си в неговото...
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Магазин H&M Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин H&M   Магазин H&M Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 11:48 am

Леко повдигнах Джесика, а тя заключи крака на кръста ми. Целувах я и желанието ми растеше с всяка изминала секунда. Бързо свалих черният й потник и обсипах гърдите й с малки палави целувчици.
- Трябва да сме...много...ъм...много тихи...
Усмихнах й се дяволито и отново вплех усните си в нейните, като се заиграех с езика й. Внимателно проникнах в нея и телата ни започнаха да се движат в ритъм, горящи едно до друго. Не исках да се прочуем със секса си в магазина и попречих на стенанията на Джес, да огласят всичко около нас. "Само моя...тя беше само моя" С всеки тласък, удоволствието ескалираше и, а аз еднвам сдържах виковете си от всичкото това прекрасно усещане, тя да ме иска толкова силно и да...и да бъде само моя....моята "принцеса на нощта"...изхвърлих всички мисли то главата си и погледнах лицето на Джесика...беше прехапала устните си и в момента изглеждаше адски секси. Едната ми ръка се спусна по нея и за поред път я целунах с цялата си страст, която притежавах в този момент.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Магазин H&M Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин H&M   Магазин H&M Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 12:36 pm

усещах че всичко това бе наистина неуписуемо удоволствие и исках да крещя с цяло гърло, но факта че сме в пробната на магазин ме накара да сдържам стоновете си.Положих глава на рамото му и езика ми се заигра с ухото му като все още го усешах в себе си.След минутка отново стъпих на земята и започнах да обличам дрехите си, а той потърси по пода своите.гледката може би е била по скоро смешна от колкото нормална.Двамата наведени търсейки няколко тениски по пода.засмях се на мисълта си и скоро навличах дрехите си.
целунах го още веднъж и тъкмо докоснах вратата когато казах, поглеждайки го:
-Вземи тези.харесват ми.-посочих с пръст едни боксерки на пода и излязох като изкарах портмонето си, сега аз щях да платя.изчаках да излезе и скоро той се появи и аз отново го целунах нежно.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Магазин H&M Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин H&M   Магазин H&M Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 12:48 pm

Взех посочините боксерки от пода и излезнах от съблекалнята, всех всичките ни чанти и с Джесика тръгнахме към касите. Точно бяг се приготвил да изкарам няколко банкното от джоба си, когато се сетих за малката ни уговорката.
Докъто Джесика плащаше на касата, погледнах настрани и видях няколко продавачки да си шушукат и кикотят, като гледаха към двама ни с Джес. Опс...май не сме били толкова тихи, колкото предполагах. Засмях се на ум и когато Джес се приближи с доволна усмивка към мен и прошепнах на ухо...
- Мисля, че са разбрали какво сме правили...но на кого му пука?!
Този път смеха ми, не беше на ум. Погледнах към Джес, усмихнах се леко и се приближих към усните й.
- Защо по дяволите си такова изкушение?! Всики път искам още и още от теб и не мисля, че някой ден ще мога да се наситя на всички твои ласки...
Целунах я нежно и я хванах за ръка, като вплетох пръсти в нейните. Излезнахме от магазина и видях някаква брошура за студио за татуси...не беше лоша идея, по-късно да намина от тем...
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Магазин H&M Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин H&M   Магазин H&M Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm

излязохме от магазина и погледите на продавачките от преди момент ни следяха доста нахално, което до известна степен ме дразнеше.обзалагах се че не гледат гърбовете ни и особето не моя.Някаква странна ярост изпълни тялото ми.исках Ник да бъде само мой и никоя от онези момичета да не припарва до него.Притиснах още повече тялото си до неговото и когато видяхме брошурата за татус студиото, на лицето ми лъсна усмивка.
-Искаш да минем от тук?-попитах аз като поех листа от ръцете му и зачетох на глас адреса.Бе споменал за татуировката направена от брат ми и знаех, че точно за нея си мисли сега.
-Красавица като нея ще стои перфектно на това добре оформено тяло.-казах аз и май го извадих от мислите му, защото ме погледна очудено.
ръцете ми се спуснаха по гърба му описвайки местоположението на татуса за който ми бе говорил.
-Тук.-казах аз и пръстите ми минаха под блузата му, като се усмихнах доволно.
-нямам търпение.-продължих и бързо почти подкачайки отново тръгнах напред дърпайки ръката му.
Върнете се в началото Go down
 
Магазин H&M
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Магазин D&G
» Магазин ZARA
» Магазин "Colors"
» Магазин MEXX
» Магазин за бижута

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Хайде на пазар!-
Идете на: