Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Стаята по Математика Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Стаята по Математика Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Стаята по Математика Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Стаята по Математика Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Стаята по Математика Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Стаята по Математика Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Стаята по Математика Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Стаята по Математика Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Стаята по Математика Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Стаята по Математика 3399854d Стаята по Математика 2378429t Стаята по Математика 3393505g Стаята по Математика 3229252Q Стаята по Математика 3429734T Стаята по Математика Wienrpg Стаята по Математика Ea58ec93058a4818

 

 Стаята по Математика

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Стаята по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята по Математика   Стаята по Математика Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 7:52 am

Тук се провеждат часовете по математика
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Стаята по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Математика   Стаята по Математика Icon_minitimeПет Май 13, 2011 10:08 pm

Оу имах час по математика! Как я мразех само!
- За бога какъв е тоя мой късмет? - се самопопитах. Бавно тръгнах към стаята по математиката. Учителят вече беше там което означаваше че бях закъсняла. Погледнах го презрително и седнах на едно свободно място. Той започна да ме гледа строго. Ах как мразех да ме гледат така.
- Учителю няма какво да ме гледате. Продължавайте аз ще слушам - не издържах и му казах. Той ме погледна с ненавист и продължи да говори там каквото говореше. Бях толкова изморена а математиката така ме преспиваше че... Без да искам се унесох за малко. За щастие момичето до мен ме събуди докато учителят не ме беше видял още. Ама нищо не му разбирах. Беше старичък. С бяла коса, учила и всичко друго което носят този тип "Учители". Май не ме харесваше много. Не че мен ме интересуваше но все пак е добре да си в добри отношения с учителите си. Часа мина толкова бавно и уморително... Едвам издържах. След кратката почивка се оказа че имаме пак час по математика
- Ооо не! - измрънках и тръгнах отново към проклетата стая...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Стаята по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Математика   Стаята по Математика Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 1:27 am

Записах се в университета.Направо супер!Не бях от хората които толкова обичат ученето,но трябваше.Запътих се към кабинета по математика.Бях закъснял,но това беше зареид докоментите и другите неща за попълване.Влезнах в стаята и учителя ме изгледа.
-Господин Стюарт предпалагам?Седнете до госпожица Джейсън.-каза той и посочи мястото до Джен?!И тя ли учи тук?Единственот овободно място беше до нея и той ми го предложи.Оставих чантата си и извадих учебниците.
-Здравей-казах и,но погледа ми беше забив в учителя.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Стаята по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Математика   Стаята по Математика Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 1:31 am

Както си подремвах от време на време и изведнъж какво? Майк ще сяда до мен? Май учителя наистина ме мразеше!Майк седна до мен и ме поздрави.
- Здрасти - казах и се загледах в учителя също като него. Бях толкова съсредоточена но истината е че изобщо не слушах какво говореше учителят.
- Какво... Какво правиш? - попитах накрая тихо
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Стаята по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Математика   Стаята по Математика Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 1:33 am

-Ами нищо.Записах се в университета и се опитвам да слушам в час.-казах студено.Незнаех какво да и отговоря.
-Ами ти?-обърнах се и я погледнах.Учителя си говореше нещо,но съвсем го бях игнорирал от всичко ставащо.В моя свят бяхме останали само аз и Джен.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Стаята по Математика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Математика   Стаята по Математика Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 1:36 am

- Нищо. Добре съм предполагам - казах продължавайки да гледам учителя. Майк ме гледаше но аз не исках да го гледам защото тогава можеше да направя нещо... След няколко минути часът свърши. Най после свободна! Докато си събирах нещата Майк излезе от стаята. Като излизах и аз забелязах че ме чакаше отвън...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
 
Стаята по Математика
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Ема
» Стаята по Английски
» Стаята по География
» Стаята по Германски
» Стаята по Музика

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Университета-
Идете на: