Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Бар "Grant" Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Бар "Grant" Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Бар "Grant" Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Бар "Grant" Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Бар "Grant" Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Бар "Grant" Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Бар "Grant" Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Бар "Grant" Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Бар "Grant" Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Бар "Grant" 3399854d Бар "Grant" 2378429t Бар "Grant" 3393505g Бар "Grant" 3229252Q Бар "Grant" 3429734T Бар "Grant" Wienrpg Бар "Grant" Ea58ec93058a4818

 

 Бар "Grant"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 4:21 am

Бар "Grant" Divo-restaurant2
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 9:16 am

Тръгнахме си от ресторанта с моята кола и закарах Джес в непознат за мен бар. Как я стигнахме до там ли? Ами чесно да си призная и идея си нямам...късмет...
Слезнах от колата и я изчаках, поколебах се дали да не хвана през кръста или за ръка, но не посмях. Все пак ми даде да разбере, че не иска моето докосване. Влезнахме в бара и тя ме поведе към едно сепаре.
- Бутилка уииски и две чаши ако обичате.
- Виждаш ли, имам напредък...вече дори не споменавам "скъпо".-засмях се на кухата си шега.
Запалих цигара и погледнах към Джесика.
- Вчера с вас имаше едно дете...на кой е?
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 9:25 am

Засмях се на шегичката му за скъпото, а после седнахме и щом запали цигарата си я изтръгнах от ръцете му като дръпнах от нея.
-Дете беше на..мое е.-захилих се аз.Исках да видя какво ще направи ако изведнъж разбере че имам дете.А онова не бе от най-миличките, като добавим че беше и доста по-голямо.
-Шегувам се само.-изкисках се отново аз и продължих-Всъщност Джен го намери и искаше да си го задържи.-поредната шега и вече май трябваше да кажа истината.
-Но ми го натресе и аз го заведох в полицията.Хей да не се стресна, като чу че е мое.-казах аз и разгледах физиономията, която май бе заради изказването ми.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 9:33 am

Каза ми, че детето било нейно...Моля?!?...Та то беше доста голямо...а тя беше на едва 19 години
- Шегувам се само. Хей да не се стресна, като чу че е мое.
- Не, не се стреснах, но леко бях шашнат.-засмях се аз.
- Та ти си на 19 години все пак.
Станах от мойто място, заобиколих масата и седнах до нея. Внимателно си взех цигарата от устните й отново се върнах на мястото си.
- Не ми взимай цигарата когато ми казваш, че имаш дете.-отново се засмях.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 9:40 am

О, сякаш му бях взела достойнството.Колко точно казано, нали?
-Щом казваш, но сега зарежи детето.Дай ми я де.-казах и посегнах към цигарата, но не я получих.Тогава станах и се настаних в скута му.Бутнах ръката с цигарата настрани и го целунах.Не трая дълго, но поне бе страстна целувка.После преди да се е усетил му измъкнах цигарата от пръстите и отново дръпнах.Все още стоях в скута му, когато питиетата дойдоха.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 10:11 am

- Дай ми я де.-каза, но не получи цигарата ми.
Стана от мястото си и се настани в скута ми, целуна ме и отново ми отквадна цигарата. Момичето, което ни донесе питиетата ни изгледа някак странно...
- Какво зяпаш сега? Нещо твое ли видя?!?
Веднага погледа й се отмести от нас, остави бутилката и чашите и си тръгна.
Едната ми ръка беше на кръста й а с другата налях алкохола в чашите. Подадох й едната и отпих солидна глъдка от другата.
- Ако не ти е удобно, седни си на мястото.-усмихнах й се.
Ръката ми махна кичур от косата й и устните ми се доближиха до врата на Джес.
Дори не я докосвах, но видях как кожата й настръхна.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 11:46 pm

Малко ме подразни когато направи забележка на сервитьорката, но си замълчах.И на мен са ми викали за подобни неща, но аз никога не съм си тръгвала както тя направи, после мислех да й се извиня.Не е много приятно клиентите ти да се правят на много важни.И все пак, устните му които почти се докосваха до кожата ми, но не съвсем.Настръхнах в очакване, исках да продължи, но минутка по-късно се дръпнах от него, вс още държах цигарата която почти всърши.
-И все пак ти я взех.Получих каквото исках, мога да си седна на мястото.-арогантна усмивка и се намирах от другата страна на масата.Всъщност не знаех дали исках цигарата или по-скоро устните му.Изпих съдържанието на чашата и си налях още веднъж.След това станах и тръгнах към него, като подпрях ръце на облегалката.
-Искам да танцувам.Хайде ставай.-поредната усмивка и продължих да се навеждам към него или по-точно към устните му.Дишах в лицето му, но не го целувах, сега бе негов ред.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeНед Май 15, 2011 12:52 am

- Искам да танцувам.Хайде ставай.- Лицето й се приближаваше по-близо към мен с всяка изминала секунда.
Съвсем леко се наклоних към нея и тръгнах да е целувам когато се спрях на милиметри от устните й. Колко близко бях до целта си...Тази игра ми харесваше, но колко ли време щях да я играя?!? Станах от мястото си и казах:
- Да танцуваме значи?- изгълтах нова чаша с уииски и вече бях готов.
- Добре, хайде ела.
Отдалечих се с няколко крачки от нея и вгигнах ръката си. Джесика я пое и в следващия момент аз я завъртях така, че телата ни отново бяха плътно долепени.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeНед Май 15, 2011 3:30 am

Телата ни отново се долепиха едно до друго, но май на него му бе по-интересна играта.Щом иска да е така, ще се постарая.Усмихнах се арогантно и се отдръпнах от него.Усещах как музиката минава през тялото ми и то започна да се движи в такт с нея.Извиваше си, слизаше надолу, после нагоре.Обичах да танцувам, това бе моята страст, а сега дори можех да я използвам за да го дразня.Приближих се до едно момче, някъде около моята възраст, и започнах да танцувам с него.Тялото ми си играеше с неговото, това ми харесваше.Исках да видя какво ще направи, какво ли щеше да е реакцията му?Загледах Нико, но притиснах тялото си още по-силно към момчето, чието име дори не знаех.Но сега не ми и пукаше.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeНед Май 15, 2011 3:51 am

Джесика си играеше отново с мен...хвана някакво момче и започна да танцува с него, а очите й бяха приковани в мен когато се притисна още по-близо до онзи.
След няколко минути не издържах да я гледам там с него...приближих се до тях, хванах рамото на момчето, а когато погледа му се отлепи от тялото на Джес и погледна към мен, му изсъках:
- Изчезвай...преди да ти счупа малките ръчички с които я докосваш.
Погледна ме на криво и тръгна да казва нещо когато някой от компанията му го извика.
- Знаеш ли...ти си много лоша.-казах на Джес и се усмихнах иронично.
- Толкова ли е забавно да си играеш с толкова невиннен човек като мен.- погледнах я с милият си поглед...но едва няколко секунди по-късно усмивката го замини отново.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeНед Май 15, 2011 3:59 am

Малки ръчички с които ме докосва ли?!Това си струваше флирта с момчето.Не че то бе лошо, ама..
-Лоша и още как.-казах аз и започнах да танцувам около тялото му.Ръцете ми шареха по него, но погледа ми оставаше прикован в неговия.
-Не ми изглеждаше че ще получа това което исках от теб и решиш да...-не успях да довърша и увих ръце около врата му.Устните ми се впиха в неговите, а накрая захапах леко долната му устна.
-Аз свърших с танците.-казах и отново седнах в сепарето като налях чашата си и я изпих на екс.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeНед Май 15, 2011 4:11 am

- Не ми изглеждаше че ще получа това което исках от теб и решиш да...- целуна ме а номера с устната ми...това момиче си го биваше.
Въртеше ме на малкия си пръст...Харесваше ли ми това? Бих предпочел аз да раководя парада, но не постигах нищо/
- Аз свърших с танците.- седна на сепарето и изпи чашата на екс.
- Дай това насам- взех бутилката от ръцете й и си сипах алкохол в чашата, изпих го на две глъдки и налях още.
Извадих цигарите си и запалих една. Започнах да си играя с дима, след няколко дръпвания, оставих цигарата в пепелника, заобеколих масата и седнах до нея.
Приближих се и тя притиснах в стената зад нея, с ръка вдигнах брадичката й така че врата й да се открие.
- Та...аз до къде бях стигнал...а да...
Дъхът ми обходи врата й и накрая целуна всяка част от него...с леко движение придърпах Джес по-близо до мен и впих устните си в нейните...След минута прекъснах целувката, отпих от уиискито и взех отново цигарата си.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeНед Май 15, 2011 4:32 am

-Само с това ли ще си остана?Жалко, че забравих да питам за името на сладура от одеве.Защо толкова бързо го отпрати?-нацупих се аз, но после избухнах в смях.Отново му взех цигарата и дръпнах от нея веднъж.
Погледнах го накриво, исках още една целувка, а може би не само целувка.Придърпах тялото му към себе си и отново го целунах.Плъзнах ръка по гърдите му, и макар че исках да му сваля блузата и да я хвърля, но тук имаше прекалено много хора.
-Какво ще кажеш да се усамотим някъде, а?-вече не издържах, намирах се прилепена до това неустоимо тяло, а не можех да направя желаните от мен неща.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeНед Май 15, 2011 4:44 am

Ръцете й се плъзнаха по тялото ми и аз вече не издържах...
-Какво ще кажеш да се усамотим някъде, а?-каза ми тя.
- Четеш ми мислите.- усмихнах се леко и я целунах за секунда.
Викнах момиче от одеве, платих сметката и реших да й оставя бакшиш...не че беше блестяща, но може би прекалих малко.Преметнах ръката си през рамото на Джесика и излезнахме от заведението
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeНед Май 15, 2011 7:35 am

Довлече ме на някъкав си бар. Седнахме.
- Едно силно уиски - казах на сервитьорката. Онова момиче си поръча същото. Пи няколко чаши и вече започна да откача. Когато отиде да си поръча поредната чаша казах:
- Вече прекаляваш спри да пиеш като някоя си... - не довърших защото знаех че няма да кажа хубави неща. Тогава започна да ми танцува и да се опита да ме впечатли.
- Виж, не си падам по такива глупости така че отивай да се предлагаш на някои друг! - казах отново. Този път не можах да се здържа. Много ме дразнеше. Повече от нормалното. После започна да ми вика.
- Оооо моля те спри! Отивай си при любовниците и ме остави на мира, ясно? - хванах я за китката и я стиснах силно. Не ме интересуваше дали я боли. След няколко минути я пуснах. Цялата й ръка беше почервеняла.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeНед Май 15, 2011 8:28 am

Влязох във първия бар които ми се изпречи на пътя. Музиката беше доста силна и имаше страшно много хора. Забелязах Джес и едно друго момче. Май не бяха в много добри отношения.
- Хей Джес! - викнах на Джес. Тя се обърна към мен.
- Как си? - я попитах.
- Здрасти - казах на момчето. Беше доста готин.
- Едно... Дай от това което пият те - казах на сервитьорката и посочих момчето и Джес.
- Как се казваш? - попитах отново момчето
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
????
Гост




Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeНед Май 15, 2011 8:35 am

Приближи се една блондинка до нас. Май беше приятелка на... На червенокоската. Носеше едно черно потниче и едни черни тесни дънки. Не отричам че беше готина.Попита ме как се казвам
- Ерик ти? - казах но не студено и безразлично а с голям интерес. Не не! Та това беше най обикновенно момиче. Не нещо по специялно. Поръча си и тя уиски. Интересно дали имаше гадже? Е, и да имаше какво ми пука. Червенокоската беше отишла някъде и бях останал сам с блондинката.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeНед Май 15, 2011 8:41 am

Значи Ерик се казваше...
- Аз съм Джен приятно ми е - казах и се усмихнах. Изглеждаше доста приятно момче. Джес беше отишла някъде и бях останала сама с него.
- Ерик, от кога си тук? - попитах. Бях си изпила вече питието. Ерик ми предлагаше още и още питиета. Накрая започнахме с него да си правим шеги и да се смеем. Беше наистина приятен. Джес дали си беше тръгнала? Не я виждах никъде. Странно така стана и с Майк. Като видя че си говорим си тръгна. Бяхме се напили доста и аз и Ерик...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
????
Гост




Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeНед Май 15, 2011 8:45 am

Напихме се и започнахме да се смеем. Погледнах чесовника си. Беше 3:00. Джен каза че ще си тръгва. Не исках да се разделяме още. Беше ми приятно с нея. За това й предложих да я откарам:
- Искаш ли да те закарам до вас? С мотор съм - казах
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeНед Май 15, 2011 8:48 am

Казах че ще си тръгвам и той предложи да ме откара до нас.
- Ами защо не? - казах и се усмихнах. Излязохме от бара. Той ме поведе към мотора си, които беше много хубав.
- Хубав мотор - казах. Взех каската от ръцете му и седнах от пред. Обичах да карам мотори. Той се усмихна изненадано и седна зад мен. Карах към вилата...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
????
Гост




Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeНед Май 15, 2011 8:50 am

Бях изумен! Караше мотор. Малко момичета го правеха. Хареса ми че не е като другите. Тя започна да кара към къщата си...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар "Grant" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Grant"   Бар "Grant" Icon_minitimeПет Май 20, 2011 8:20 am

Влезнах в един бар за да се напия. Поръчах си няколко питиета.
- По дяволите Джен защо си тръгна? - викнах и ритнах стола до мен. Защо единственото момиче което ме привличаше трябваше да си тръгне?
- Проклет късмет! - викнах отново и изпих поредната чаша
Върнете се в началото Go down
 
Бар "Grant"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Барове и Дискотеки-
Идете на: