Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Парка с лабиринта Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Парка с лабиринта Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Парка с лабиринта Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Парка с лабиринта Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Парка с лабиринта Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Парка с лабиринта Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Парка с лабиринта Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Парка с лабиринта Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Парка с лабиринта Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Парка с лабиринта 3399854d Парка с лабиринта 2378429t Парка с лабиринта 3393505g Парка с лабиринта 3229252Q Парка с лабиринта 3429734T Парка с лабиринта Wienrpg Парка с лабиринта Ea58ec93058a4818

 

 Парка с лабиринта

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Парка с лабиринта Empty
ПисанеЗаглавие: Парка с лабиринта   Парка с лабиринта Icon_minitimeПет Май 13, 2011 7:32 am

Тове е парка с лабиринта. Ако влезе човек в него много трудно излиза, но пък преживяването е страхотно:
Парка с лабиринта Big.photo
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Парка с лабиринта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с лабиринта   Парка с лабиринта Icon_minitimeПон Май 23, 2011 9:12 pm

Парка не беше далече от кафето в което бяхме и с Вероника тръгнахме пеша. По пътя си спомняхме нелепите случки от времето когато бяхме още малки хлапета.
Когато стигнахме до парка с лабиринта се усмихнах леко и погледнах към Рони.
- Може да се бъркам, но...не ти ли прилича на лабиринта в който се загубихме като малки и всички бяха полудяли да ни издирват...
Според мен това беше почти перфектно копие на лабиринта за който говорих...
Върнете се в началото Go down
Вероника Уолдорф

Вероника Уолдорф


Брой мнения : 72
Join date : 16.05.2011

Парка с лабиринта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с лабиринта   Парка с лабиринта Icon_minitimeПон Май 23, 2011 9:18 pm

Да наистина беше пълно копие на този в Лондон.
- Да спомням си, даое веднъж се бяхме скрили и ни търсиха цяла нощ.. накрая какъв пердах ядохме..
И двамата се засмяхме. Липсваха ми тези моменти с Ник. Толкова безгрижни и непринудени.
- Разкажи ми повече за приятелката си Джеси.. знам, че обещах да не говорим за това, но просто не мога да повярвам, че янкоя се е влюбила в звяр като теб
Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Парка с лабиринта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с лабиринта   Парка с лабиринта Icon_minitimeВто Май 24, 2011 1:13 am

- Разкажи ми повече за приятелката си Джеси.. знам, че обещах да не говорим за това, но просто не мога да повярвам, че янкоя се е влюбила в звяр като теб
- Няма проблем, може да говорим за каквото пожелаеш.
- Какво да ти разкажа са нея? Тя е...специална.
Мисля, че беше точното определение за нея, с което можех да я опиша.
- Но мисля, че има някаква тайна, която не ми казва. Един път беше подметнала, че не обича да говори за семейството си...Може би има проблеми. Не че имам правото да говоря за проблеми в семейството...
Засмях се горчиво и тръгнах м/у редовете на лабиринта като от време се спирах да се уверя, че не вървя в кръг.
Върнете се в началото Go down
Вероника Уолдорф

Вероника Уолдорф


Брой мнения : 72
Join date : 16.05.2011

Парка с лабиринта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с лабиринта   Парка с лабиринта Icon_minitimeВто Май 24, 2011 2:00 am

Вървях по Ник слушайки го внимателно.
- И тя какво каза след онази случка?
Чудех се дали му го е простила като мен.. Личеше си, че Николас съжалява и то много, за това, което беше причинил и на двете ни.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Парка с лабиринта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с лабиринта   Парка с лабиринта Icon_minitimeВто Май 24, 2011 2:54 am

- И тя какво каза след онази случка?
- Ами беше ми ядосана, дори мисля, че съжеляваше, че ме познава. След това започнах да се извинявам и казах, че съм влюбен в нея. Сега сме заедно, но не знам точно какви сме...
Вървях и гледах земята пред мен като от време на време се обръщах към Вероника. Видях, че погледа й беше някак отнесен и...тъжен?! Трябваше да сменя темата, не й беше приятно да говорим за това.
- Какво казаха родителите ти, когато им каза, че си дошла в Париж за да ме видиш?
Върнете се в началото Go down
Вероника Уолдорф

Вероника Уолдорф


Брой мнения : 72
Join date : 16.05.2011

Парка с лабиринта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с лабиринта   Парка с лабиринта Icon_minitimeВто Май 24, 2011 5:50 am

- Не го приеха много доре, но нямаше как да ме спрат.
Усмихнах се аз и се радвамх, че е забелязап нехайството към темата за Джес.
- Всичко се обърква от както Тейлър си тръгна, но аз реших да му дам втори шанс. След като се върна в Лондон ще му се обадя и ще го помоля да започнем от начало.
Това решение го бях взела след като си Тръгнах от къщата на Ник миналата вечер.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Парка с лабиринта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с лабиринта   Парка с лабиринта Icon_minitimeВто Май 24, 2011 6:16 am

- Тейлър значи...
Момчето явно не беше лошо, но не мисля, че Рони е била виновна за раздялата им...
- Ако се съберето...значи ли, че ще има свадба?-попитах и се засмях леко.
Тя щеше да си тръгне от Париж...и от мен, за да отиде при Тейлър...подразних се от тази мисъл. Да, ревнувах я но не защото я исках за мен, да бъде моя...исках да остане до мен, макар да знаех, че това я наранява... По дяволите Ник....ти си ужасе...
- Мисля, че е добра идея да се прибереш отново в Лондон...-усмихнах се тъжно и продължих да вървя.
Върнете се в началото Go down
Вероника Уолдорф

Вероника Уолдорф


Брой мнения : 72
Join date : 16.05.2011

Парка с лабиринта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с лабиринта   Парка с лабиринта Icon_minitimeВто Май 24, 2011 6:40 am

- Да така ще е най-добре и за двама ни...
Казах аз и пордължавах да вървя.
- Скоро и ти трябва да помислиш за сватба, можеш да останеш стар ерген..
Пошегувах се аз.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Парка с лабиринта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с лабиринта   Парка с лабиринта Icon_minitimeВто Май 24, 2011 7:41 am

- Не мисля да се женя...някога.
Засмях се но това беше истина...не исках да се привързвам толкова силно към някой, че да искам да прекарам с него целия си живот.
- Най-вероятно нямаш планове, но мислила ли си поне къде ще се състои...
Вървяхме без да си проговорим няколко минути, но тишината около нас не беше тягосна или изпълнена с напрежение, напротиив беше спокойно и приятно...
Върнете се в началото Go down
Вероника Уолдорф

Вероника Уолдорф


Брой мнения : 72
Join date : 16.05.2011

Парка с лабиринта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с лабиринта   Парка с лабиринта Icon_minitimeВто Май 24, 2011 7:49 am

- Дори не знам дали Тейлър ще ме приеме отново. Все пак аз много го нараних..
Усмихнах се аз и настъпи няколко минутно мълчание. На мен това ми харесваше.
Не смеех да хвана ръката му, но страшно много го исках.
- Трябва някой ден да се върнеш в Лондон, всичко се е променило толкова много..
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Парка с лабиринта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с лабиринта   Парка с лабиринта Icon_minitimeВто Май 24, 2011 9:54 am

- Трябва някой ден да се върнеш в Лондон, всичко се е променило толкова много.
Засмях се кисело и се усмихнах на криво.
- Не, не мисля да се връщам някога там...не ми е мястото. Не искам да бъда драматичен, но и двамата знаем, че никой няма да се зарадва ако се върна.
Тръгнах на дясно а Рони на ляво, хванах ръката й и я дръпнах към мен леко.
- Сигурен съм, че е насам.-усмихнах се и й намигнах.
Тя ме послуша и дойде в моята посока, но ръцете ни останаха вплетени една в друга...Не знаех дали да я пусна, но определно не исках...
Върнете се в началото Go down
Вероника Уолдорф

Вероника Уолдорф


Брой мнения : 72
Join date : 16.05.2011

Парка с лабиринта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с лабиринта   Парка с лабиринта Icon_minitimeСря Май 25, 2011 1:35 am

Ник ме хвана за ръката и ме поведе към друга посока. След като го последвах той не пусна ръката ми, но и аз не се отдръпнах.
- Знам, че пак върщам темата за Джес, но просто не мога да се стърпя.. тя какво мисли за мен?
Попитах аз като леко се изчервих. Сигурно ме мисли за някоя развратница, която вообще не беше така.


Последната промяна е направена от Вероника Уолдорф на Сря Май 25, 2011 4:49 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Парка с лабиринта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с лабиринта   Парка с лабиринта Icon_minitimeСря Май 25, 2011 2:48 am

- Знам, че пак върщам темата за Джес, но просто не мога да се стърпя.. тя какво мисли за мен?
- Ами...чесно казано не сме си говорили за теб...тоест казах й, че си ми приятелка на която държа изключително много.
- Ако исках мога да те запоная с нея...
За миг я погледнах и се усмихнах леко...Завих още няколко пъти и вече виждах изхода пред мен. Не бързах да излезнем и продължих да вървя бавно, хванал ръката на Вероника...
Върнете се в началото Go down
Вероника Уолдорф

Вероника Уолдорф


Брой мнения : 72
Join date : 16.05.2011

Парка с лабиринта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с лабиринта   Парка с лабиринта Icon_minitimeСря Май 25, 2011 4:52 am

Ник ме хвана за ръката.
- Това да ли е?
Той кимна.
- Добре.. Кога?
Не знам защо, но много исках да се запозная с това момиче.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Парка с лабиринта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с лабиринта   Парка с лабиринта Icon_minitimeСря Май 25, 2011 5:45 am

- Добре.. Кога?
- Какво ще кажеш допълнително да ти звънна, защото не знам какво ще каже тя...ще се разберем и ще ти съобща.
Усмихнах й се и вече се намирахме извън лабиринта. Пуснах ръката и сложих моите в джобовете на дънките си.
- Аз ще тръгвам...по-късно ще се видим.
Щях да я прегърна, но не исках да прекалявам, за това сами се усмихнах леко и тръгнах обратно към колата си.
Върнете се в началото Go down
 
Парка с лабиринта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Парка с реката
» Парка с патиците
» Парка с дърветата
» Парка с прекрасните цветя
» Парка с невероятната гледка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Паркове-
Идете на: