Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Тайната хижа в края на града Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Тайната хижа в края на града Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Тайната хижа в края на града Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Тайната хижа в края на града Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Тайната хижа в края на града Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Тайната хижа в края на града Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Тайната хижа в края на града Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Тайната хижа в края на града Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Тайната хижа в края на града Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Тайната хижа в края на града 3399854d Тайната хижа в края на града 2378429t Тайната хижа в края на града 3393505g Тайната хижа в края на града 3229252Q Тайната хижа в края на града 3429734T Тайната хижа в края на града Wienrpg Тайната хижа в края на града Ea58ec93058a4818

 

 Тайната хижа в края на града

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Тайната хижа в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Тайната хижа в края на града   Тайната хижа в края на града Icon_minitimeНед Май 22, 2011 3:52 am

Това е тайната хижа която се намира малко извън Париж, но много трудно може да я намери човек а ако я намери, се връща също така трудно пак в града:
Тайната хижа в края на града DSC_0240

Хижата е принадлежала на самотен мъж който е умрял преди години точно във тази хижа. Говори се че нощем идва духът му и ако види някой го убива. Поради тази причина от много време не са влизали хора във хижата...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Тайната хижа в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната хижа в края на града   Тайната хижа в края на града Icon_minitimeНед Май 22, 2011 9:07 am

Къщата на Джес беше в края на Париж. Аз без да се усетя се озовах извън самия град. Като се огледах изненадано видях че съм сред нищото. Бях попаднала някъде... Нямаше коли нито хора. Повървях още малко и видях някаква хижа. Започна да духа силен и студен вятър. Хижата беше стара.
- Да вляза ли? - казах си. Да, признавам бях се уплашила. Обърнах се с гръб към хижата.
- Няма ли никой тук? - извиках
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Тайната хижа в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната хижа в края на града   Тайната хижа в края на града Icon_minitimeПон Май 23, 2011 3:34 am

Джен е разстроена, а Ник май щеше да се оправи и сам, затова тръгнах по нея.не знам колко я гонех, но по някое време я изгубих от поглед и тръгнах по някаква пътека.Накрая стигнах една хижа и когато задуха силен вятър реших да влезна за момент.Тогава чух Джен да вика и тръгнах към нея
-Джен?Джен?-извиках за да ме чуе и скоро се озовах пред входа на хижата.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Тайната хижа в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната хижа в края на града   Тайната хижа в края на града Icon_minitimeПон Май 23, 2011 3:39 am

- Боже как ме уплаши! - казах.
- Да знаеш изобщо къде сме? - попитах и погледнах хижата. Един черен гарван мина до нас.
- И сега какво? - казах. Тук нямаше слънце, духаше силен и студен вятър, беше мрачно всякаш беше нощ. А и беше много зловещо, постоянно се чуваха от хижата викове и писъци...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Тайната хижа в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната хижа в края на града   Тайната хижа в края на града Icon_minitimeПон Май 23, 2011 3:47 am

-Май ще е добре да влезем..или да си ходим, а?-попитах аз като погледнах към хижата.Беше зловеща, но на вън духаше вятър и предпочитах вътре, отколкото вън.
-Хайде да влезем..-предложих и бавно натиснах бравата на вратата.леко скърцане и вратата се отвори, надникнах вътре, но май се страхувах да вляза, защото не направих и крачка повече.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Тайната хижа в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната хижа в края на града   Тайната хижа в края на града Icon_minitimeПон Май 23, 2011 3:54 am

- Луда ли си? Да се махаме! - казаx и я издърпах навън.
- А... Знаеш ли как да се върнем? - попитах изнервено. Нямаше нито пътека, нито път нито нищо... Как щяхме да се върнем? Нима трябваше да прекараме ноща тук? Погледнах отново към хижата. Не! Нямаше да стоя тук нито минута повече! Но... Започваше да вали?!?
- Джес вали - казах...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Тайната хижа в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната хижа в края на града   Тайната хижа в края на града Icon_minitimeПон Май 23, 2011 5:14 am

започваше да вали, а наоколо нямаше нищо.Нито път, нито пътека...от къде въобще бяхме дошли?!започнах да търся из джобовете си телефон, но май в бързината го бях оставила у нас.А и започваше да ми става студено...
-Джен, хайде..само за малко.няма нищо да се случи.-ухилих се аз при мисълта, че вътре е пълно с духове и прочие.Все пак това бяха само измислици...нали?
-Не мисля да стоя на дъжда..а пък и ми е студено.Хайде!-казах и отново се качих на верандата на хижата.Отново посегнах към вратата, но погледа ми се обърна към Джен за да се уверя че е до мен.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Тайната хижа в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната хижа в края на града   Тайната хижа в края на града Icon_minitimeПон Май 23, 2011 5:22 am

- Да знаеш че ако се случи нещо ти ще си виновна! - казах и влязохме в къщата. Боже навсякъде имаше буболечки, паяци и беше толкова прашно и мръсно. Пред краката ми мина и мишка.
- Да супер! Какво ли още ще видим? - извиках.
- Има мишки, паяци и какво ли още не... А и освен това мирише ужасно - казах отново и си запуших носа. Наистина миришеше отвратително!
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Тайната хижа в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната хижа в края на града   Тайната хижа в края на града Icon_minitimeПон Май 23, 2011 5:29 am

Вътре май не бе какво си го представях, но поне не валеше, а и май в тъмнината зърнах камина.Може да не е рай, но поне няма да ни е студено или мокро.Погледнах към масичката до вратата и видях една свещ.Извадих запалка и я запалих.Колко смешно, нали, телефона си забравих, но не и цигарите!
-Стига се оплаква!Ако не беше ти нямаше да сме тук...-казах и започнах да оглеждам наоколо като осветявах със свещта.Скоро се чуха и гръмотевици в далечината и аз затворих вратата за да не става студено от вятъра.
-Ето..има камина!-казах аз като се ухилих и тръгнах натам.Май това беше нашия спасителен кораб..или може би все още не кораб, по-точно сал..да точно, сал.
все едно, разрових дървата в камината и за моя изненада бяха напълно сухи и готови да бъдат запалени.Поднесох свещта и огъня пламна.Освети стаята и сега вече не ми изглеждаше толкова противна.Но все пак наоколо имаше буболечки, които не харесвах особено...
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Тайната хижа в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната хижа в края на града   Тайната хижа в края на града Icon_minitimeПон Май 23, 2011 5:34 am

- Да да! Аз съм виновна. Но нямаше нужда да идваш след мен. - казах нацупено.
- Аз предпочитам да съм вън отколкото вътре, правейки си компания с мишките! - извиках отново. Отидох до един прозорец, но не се виждаше нищо. Беше страшно мръсен. Очевидно бе че никoй не е влизал тук от години.
- Как... Как ще се върнем? - се обърнах към Джес
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Тайната хижа в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната хижа в края на града   Тайната хижа в края на града Icon_minitimeПон Май 23, 2011 5:38 am

-Не знам..може би..сутринта ще намерим начин.-усмихнах се окуражаващо, но всъщност не смятах че ще успеем.Дъждът щеше да измие и малкото следи по-които да се ориентираме по пътя за връщане, а сега вече и тях ги нямаше.По дяволите какво щяхме да правим сега...?
-Имаш ли телефон?-попитах накрая аз и така се молех да каже "Да"...А..а, ако нямаше какво щеше да стане?Тук ли щяхме да нощуваме?Това не ми се понрави, а тези буболечки започваха да ме дразнят все повече...май се страхувах от тях, а?
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Тайната хижа в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната хижа в края на града   Тайната хижа в края на града Icon_minitimeПон Май 23, 2011 5:43 am

- Да имам - казах и се усмихнах. Извадих си телефона...
- По дяволите няма обхват! - казах ядосано.
- Няма да нощувам тук! Няма! - казах и излязох навън. За минути се намокрих цялата. Опитвах се да намеря с поглед нещо но не успявах. Валеше много силно и нищо не се виждаше...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Тайната хижа в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната хижа в края на града   Тайната хижа в края на града Icon_minitimeПон Май 23, 2011 5:50 am

Джен излезе навън а аз тръгнах по нея, но се спрях на вратата.
-По дяволите Джен!Върни се тук!Няма да намерим нищо, по добре да останем вътре...-казах и и скоро тя влезе вътре.Май наистина нямаше да правим нищо в този дъжд, освен да стоим тук.
-Ако искаш..нека разгледаме.Има втори етаж, хайде да потърсим нещо там!-казах аз и лека усмивка се появи на лицето ми.Като в онези филми на ужасите, където героите попадат в изоставена хижа и та, някой маниак ги убива.
закатерихме се по стълбите, а под краката ни те скърцаха все едно бяха на поне сто години.Имах чувството, че всеки момент нещо ще се отчупи от парапета или пък от самите стълби.
накрая стигнахме до втория етаж, където влязохме в първата стая.Изглежда някога е била спалня или подобно.Имаше легло, дори все още със завивки..е, да, с много прах, но все пак.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Тайната хижа в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната хижа в края на града   Тайната хижа в края на града Icon_minitimeПон Май 23, 2011 5:58 am

Влязохме в някаква стая. Без да се усетя зад мен падна нещо. Обърнах се и видях пред мен скелет. Стреснах се и извиках.
- Не! Стига толкова! Не мисля да... - казах и слязох по стълбите. Опитах да отворя външната врата но... Тя беше заключена! Джес слезе при мен.
- Сега никога няма да излезем от тук! - погледнах чесовника си. Беше 8:00 вечерта. Усетихме някакви стъпки от горния етаж. Обърнахме се но не видяхме нищо. Бях много уплашена...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Тайната хижа в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната хижа в края на града   Тайната хижа в края на града Icon_minitimeПон Май 23, 2011 6:48 am

Скелета ме стресна, но после успях да го огледам и да помисля и разбрах, че не е човешки, а по скоро кучешки или каквото там животно беше.Имаше връзка която го държеше закрепен и си помислих, че е било някое закачило се животно, което не е успяло да се измъкне на време и умряло.
Джен слезна на първия етаж и да си призная, дори и на животно, скелета все пак ме стресна.Не исках да оставам сама и я последвах.
-Джен..спокойно.Няма нищо.Това е животно.-казах аз опитвайки се да я успокоя, но май и аз бях доста уплашена.Изведнъж чух стъпки, идващи от горе у усетих как се приближавам до Джен.Май наистина се бях уплашила.А, ако това бе някоя извратена шега, този някой който я е направил, щеше да пострада много.
-Чуваш ли това което и аз?-попитах плахо Джен, като не отделях очи от стълбите...
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Тайната хижа в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната хижа в края на града   Тайната хижа в края на града Icon_minitimeПон Май 23, 2011 6:57 am

- Мисля че да... - казах и погледнах към стълбите.
- Искам да си тръгвам! Не издържам повече тук! Защо трябваше да влизаме? - казах пак. Бях много уплашена.
- Ако изобщо... Си тръгнем - казах още по уплашено. Пак чухме стъпки и този път бяха придружени от човешки викове които продължиха няколко минути. После затихна всичко. Прозореца се отвори сам и угаси свещите. Не виждах нищо пред себе си. Усетих че нещо ме отвежда някъде и припадам...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Тайната хижа в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната хижа в края на града   Тайната хижа в края на града Icon_minitimeПон Май 23, 2011 7:56 am

Реших да се поразходя извън париж.Стигнах до някаква хижа и някаква сила ме дръпраше към нея и ме накара да влезна.Вратата се отоври и аз влезнах.
-Има ли някой?-извиках.Вратата зад ме изкъца и се затвори.Остнаха сам в мрака.Чух викове и тръгнах да търся источника им.Накрая намерих Джес която викаше и Джен припаднала
-Добре ли си?-попитах Джес и клеках до Джен като вдигнах на ръце.
-Джен чуваш ли ме?-попита хя тихо.Целунах я нежно по усните и няколко минути след това тя се свести.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Тайната хижа в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната хижа в края на града   Тайната хижа в края на града Icon_minitimeПон Май 23, 2011 8:02 am

Боже! Събудих се и видях Майк.
- Да се махаме от тук моля те - казах като не исках да го пускам. Бях много уплашена, прекалено много май треперех малко. Погледнах срещу мен и видях Джес. Тя също беше много уплашена и пребледняла. Въртеше ми се главата все още. Това място беше ужасно!
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Тайната хижа в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната хижа в края на града   Тайната хижа в края на града Icon_minitimeПон Май 23, 2011 8:07 am

-Добре.Хайде.-казах аз.-Можеш ли да вървиш?-попитах Джен и тя кимна.Пуснах я на земята и ние се запътихме към вратата.Това място настина не беше приятно.Беше като някакво мазе.Стигнахме вратата която беше заключена?!Изритах я и тя падна.Тримата изкочихме на вън на слънцето.
Върнете се в началото Go down
 
Тайната хижа в края на града
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Сградите-
Идете на: