Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Стаята по Английски Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Стаята по Английски Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Стаята по Английски Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Стаята по Английски Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Стаята по Английски Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Стаята по Английски Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Стаята по Английски Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Стаята по Английски Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Стаята по Английски Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Стаята по Английски 3399854d Стаята по Английски 2378429t Стаята по Английски 3393505g Стаята по Английски 3229252Q Стаята по Английски 3429734T Стаята по Английски Wienrpg Стаята по Английски Ea58ec93058a4818

 

 Стаята по Английски

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Стаята по Английски Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята по Английски   Стаята по Английски Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 8:01 am

Това е стаята по Английски.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Стаята по Английски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Английски   Стаята по Английски Icon_minitimeПон Май 16, 2011 3:54 am

Влязох в стаята по английски. Седнах на едно свободно място. До мен нямаше никои което ме радваше. След няколко минути влезе Ерик и седна до мен.
- И ти ли имаш час по английски? - попитах учудено.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
????
Гост




Стаята по Английски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Английски   Стаята по Английски Icon_minitimeПон Май 16, 2011 3:58 am

- Да - й казах. След малко влезе учителя и започна да преподава. Тя го гледаше съсредоточено и от време на време си записваше. Мина цяла вечност докато свърши часът или поне на мен така ми се струваше. Тя беше казала че няма повече часове след този. Аз имах още един.
- Аз имам и час по Френски ако искаш да се срещнем после ела в кафенето което е тук на близо. - й казах и тръгнах към стаята по Френски
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Стаята по Английски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Английски   Стаята по Английски Icon_minitimeПет Май 20, 2011 1:12 am

Влезнах в стаята, нямаше почти никого.Седнах на една свободна маса и свалих раницата или чантата или каквото там беше.Извадих учебниците и ги разтворих на масата.Минутка по-късно влезна и учителя.Започна да записва упражненията ни на дъската.Преписвах след него и от време на време оглеждах помещението.
Не бях достатъчно съсредоточена и на няколко пъти се наложи да преписвам изреченията си наново, но накрая забравих за всичките неща от вчера и започнах да работя по задачите.Накрая учителя започна да говори за изразите които се използват в разговорната реч и повика двама доброволци да покажат примерен напринуден диалог.
-Hey!What's up?how are things going?
-Hi.Well, not very good.
-Why, what happened?
-My mum..she left us.Yesterday, she just left.I found only a sheet of paper in which she says that she will never come back....Ха, защо се сещам за Джен?и тя си замина просто така.написа една бележка и дори не пожела да се сбогува с мен.Мамка му, защо си тръгвна?!Всичко беше толкова наред, какво се обърка?Когато я видях последно тя...беше ядосана, но не мисля че би си тръгнала заради някакъв идиот.Не вярвам, трябва да е нещо по-голямо.е.Много голямо, че да реши да си тръгне.да не би Майк да е направил нещо или пък Ерик.Той се размотаваше с нея напоследък.Май трябваше да го намеря и да си поговорим хубаво, защото когато аз я оставих, не беше в настроение "ще си тръгна за винаги от тук".Нямаше да оставя нещата така, щях да разбера защо си е тръгнала и най-вече къде е сега.
Върнете се в началото Go down
grazi99

grazi99


Брой мнения : 5
Join date : 03.05.2011

Стаята по Английски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Английски   Стаята по Английски Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 2:51 am

Влязох в час по английски. Не познавах никой ,това ме плашеше ,но ме и успокои. Чудех се дали този час ще бъде както всички останали .Скучен, бързо минаващ ,и разбира се без да науча нищо ново...Но все пак бях нова ...Може би в първите 2 седмици хората щяха да бъдат любопитни коя съм ...Не ,че имах намерение да им разскривам .Ако някой се интересуваше ,щях да направя както винаги - любезно да отговарям на въпросите им ,без да завързвам разговор. Какъв беше смисълът да го правя... В крайна сметка скоро всички щяха да ме намразят...

Звънецът би. Гледах да избягам колкото се може по-бързо ,мисълта да остана дори и минута повече ме задушваше. Отидох в тоалетната бягайки ,когато се озовах затворена в малката кабинка осъзнах ,че се държа глупаво. Нищо нямаше да ми стане ако се запозная с 1-2 човека ,па дори и да ме намразеха... Пуснах mp3 player-а си и стоях така докато не би първият звънец ,въпреки че страдах от клаустрофобията .
Върнете се в началото Go down
 
Стаята по Английски
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята по География
» Стаята по Математика
» Стаята по Музика
» Стаята по Химия
» Стаята по Френски

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Университета-
Идете на: