Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Кафене "Paris" Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Кафене "Paris" Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Кафене "Paris" Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Кафене "Paris" Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Кафене "Paris" Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Кафене "Paris" Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Кафене "Paris" Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Кафене "Paris" 3399854d Кафене "Paris" 2378429t Кафене "Paris" 3393505g Кафене "Paris" 3229252Q Кафене "Paris" 3429734T Кафене "Paris" Wienrpg Кафене "Paris" Ea58ec93058a4818

 

 Кафене "Paris"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кафене "Paris" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене "Paris"   Кафене "Paris" Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 8:16 am

Това е кафене "Paris":
Кафене "Paris" Ernestn05
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Кафене "Paris" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Paris"   Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 9:58 am

Помъкнах Аш в кафене "Париж".Щом влязохме седнахме на едн амаса и аз започнах да говоря:
- Виж знам , че сигурно е много изтъркано да се ходи по кафенета , но предположих , че ще искаш да пийнеш нещо топло - погледнах го леко извиниелно.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Кафене "Paris" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Paris"   Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 10:38 am

Усмихнах и се насреща.
- Няма проблем, права си. - Сервитьорката дойде и аз се обърнах към нея.
- Искам едно кафе,моля. - Тя се усмихна и се обърна към Ема.
- Е ти какво ще пиеш? - попитах я и си сложих ръцете на масата.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Кафене "Paris" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Paris"   Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 10:43 am

- И за мен едно кафе - казах на сервитьорката.
Обърнах се към Аш като си ооправих шапката.Много обичах да нося шапки.Рядко излизах без шапка.
- Е , предполагам , че ще искаш да знаеш нещо за мен , тъй като нали ще живеем в една къща и така нататък, тъй че питай.Ще ти отговоря честно на всеки един въпрос.
След казаното го погледнах и за момент потънах в лешниковите му очи , но бързо отколних погледа си.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Кафене "Paris" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Paris"   Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 10:46 am

- Разкажи ми всичко за теб! -усмихнах се съблазнително и подпрях глава на ръцете си сякаш бях малко момиченце което щяха да му четът книга. Защо исках да знам всичко за нея и аз незнам ?
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Кафене "Paris" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Paris"   Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 11:03 am

- Ами , добре - усмихнах му се.беше толкова сладък.
- Родена съм в Париж , в богато семейство.Баща ми е французи.като малка с родителите ми заминаваме за англия , където живея ,но всяко лято идваме тук.След като завърших гизмназия дойдох да уча тук.Говоря много добре френски и обичам да съм сред хора.Не мога да стоя сама вкъщи.Почвам да се притеснявам, - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Кафене "Paris" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Paris"   Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 11:06 am

Засмях се.
- А имаш ли някакви приятели тук? - попитах я.Малко ми стана неудобно,че я питам така,но просто имах нужда да я опозная.Кфетата пристигнаха и аз сложих всички 3 захарчета вътре. Разбърках и отпих една глътка от чашата. Кофеина мина през мен като гореща вълна. Беше толкова приятно. Усмихнах се и я погледнах право в очите очаквайки отговора и.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Кафене "Paris" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Paris"   Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 11:13 am

- Ами имам , но те не са в страната.Заминаха да учат другаде.Малко кофти , но каово да се прави - усмихнах му се .
Донесоха кафето и аз си сложих захар.Отпих глътка и се насладих на вкуса.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Кафене "Paris" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Paris"   Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 11:17 am

- Е, погледни го от добрата страна. Сега ще си намериш още много. - Усмихнах се и отпих от кафето. Не се бях замислял,че аз винаги бях усмихнат. Рятко се намираше нещо да смъкне усмивката от лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Кафене "Paris" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Paris"   Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 11:24 am

- Да прав си.Наистина ще намеря много приятели - усмихнах му се.
Толкова беше сладък и усмихнах , а очите му - ооооо какви очи.Отново потънах в тях и направих физиономия на влюбено момиче без да се усетя.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Кафене "Paris" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Paris"   Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 11:27 am

Леле този поглед направо ме разтопи. Ако се слушах всеки път какво си мисля сигурно щях да си помисля че имам момичешки наклоности. Но не беше така. Това момиче наистина ми харесваше. Погледнах я със същия поглед,но не издържах дълго и се засмях.
- Колко сладко! - възкликнах преди да мога да се спра. Олеле къде ми беше акъла ако се отдръпне?
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Кафене "Paris" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Paris"   Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 11:32 am

Смехът му ме накара да се оттърся.Леле сигурно се бях изложила.Ами сега.какво ще си помисли за мен?Сведох поглед към масата и отпих отново от кафето.Притесних се и определено си личеше.Взех лъжичката , за да си добавя още захар , но се случи така , че лъжичката изхвърча от ръката ми и без да искам бутнах чашата и съдържанието се изля върху масата.
- Съжалявам, много съжалявам - помислих си , че можа да е капнало върху блузата му.Отворих чантата си и извадих ностни кърпички,Започнах да подсушавам масата.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Кафене "Paris" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Paris"   Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 11:36 am

- Хъх...няма проблем. Спокойно. - засмях се и взех една кърпичка от нея. Добре че не ме поля с това топло кафе,защото неми се мислеше какво би станало.
- Извинявай, май аз бях виновния за това. - усмихнах се и се захванах да бърша масата.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Кафене "Paris" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Paris"   Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 11:39 am

Усмихнах му се.
- Амаче ден , а ?Първо пребити съквартирантки , а след това маса полята с кафе - засмях се.
Заподсушавах мастаа редом до нео ,когато ръцете ни се докоснаха за момент.Усетих лек електричен ток по цялото си тяло и спрях за момент, но после се върнах към подсушаването.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Кафене "Paris" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Paris"   Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 11:42 am

- Оо да. Страхотен е ! Но аз не съжелявам за него. Както не съжелявам,че дойдох тук. - усмихнах се закачливо и отново седнах на диванчито около масата. Сервитьорката дойде и доизбърса масата.
- Искаш ли да ти поръщам ново кафе?
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Кафене "Paris" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Paris"   Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 11:45 am

- Няма нужда.Не искам отново да полея нещо - засмях се.
Погледнах го и замалко отново да се замечтая като преди малко.
- Къде другаде искаш да отидем?
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Кафене "Paris" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Paris"   Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 11:47 am

"В стаята ми!" Боже добре че не го казах. Щях да я побъркам а най лошото...да избяга от мен. Усмивката ми посърна,но бързо я въстанових.
- Ам...незнам предложи ти, все пак ти познаваш града. - засмях се и я погледнах миличко.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Кафене "Paris" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Paris"   Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 11:52 am

Какъв сладък поглед.Направо ме разтапяше.Примигнах няколко пъти и изведнъж се сетих:
- Трябва да отидем до Айфеловата кула.Да си в париж и да не я посетиш е ужасно.Можем да се качим до горе или само да се разходим около нея.Зависи с колко време разполагаме и дали искаш - усмихнах му се закачливо.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Кафене "Paris" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Paris"   Кафене "Paris" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 11:54 am

- Разполагам с цялото време на света. И наистина бих искал да се качим горе. Води ме! - усмихнах се хитро и и се оставих да ме води където си поиска.
Върнете се в началото Go down
 
Кафене "Paris"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кафене "Red"
» Кафене "Glamour"
» Кафене "Flower"
» Кафене "House"
» Кафене "ΕRNEST"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Кафенета-
Идете на: