Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Кафене "House" Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Кафене "House" Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Кафене "House" Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Кафене "House" Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Кафене "House" Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Кафене "House" Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Кафене "House" Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Кафене "House" Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Кафене "House" Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Кафене "House" 3399854d Кафене "House" 2378429t Кафене "House" 3393505g Кафене "House" 3229252Q Кафене "House" 3429734T Кафене "House" Wienrpg Кафене "House" Ea58ec93058a4818

 

 Кафене "House"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кафене "House" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене "House"   Кафене "House" Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 8:25 am

Това е кафене "House" :
Кафене "House" CENTRAL-1
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Кафене "House" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "House"   Кафене "House" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 10:54 am

Видях едно кафене.Отвън изглеждаше приятно и се надявах и вътре да е така.С Джен влязохме.Приятно беше.Носишесе лека музика.Настанихме се на една маса в ъгала на заведението.Сервитьорката дойде.
-Здравейте какво ще жеалете-попита тя
-За мен..една кола-казах мило и погледнах Джен която още мислеше
-Джен пушуш ли?-попитах директно
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кафене "House" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "House"   Кафене "House" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 10:57 am

- Дали пуша? Не! - и казах. Нима Бони пушеше? О Боже!
- Аз искам нещо освежаващо...Една лимонада моля - казах на сервитьорката която ме гледаше въпросително.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Кафене "House" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "House"   Кафене "House" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 11:02 am

-Да знаеш,че аз..понякога паля по някяо цигара,но навик..ако съм нерва или нещо такова.Попринцип съм против пушенето-засмях се
-Не ме разбираш сигорно..малко хора ме разбират.Пуша и съм против пушенето.Но ще гледам да не пуша в къщата и около вас..-усмихнах се.Чакахме поръчката си,а аз я погледнах.
-Ем..трябва някой път да отидем още веднъж на пазар.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Кафене "House" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "House"   Кафене "House" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 11:10 am

Вчера си намерих работа в едно кафене и сега трябваше да отида.Не можех да почива още първия ден.заведението бе приятно, хареса ми.Влязох навътре, там ме чакаше една сервитьорка щеше да ми е нещо като ментор или по-точно ръководител.Нещо като главна сервитьорка?!хах това ми се струваше абсурдно и дори доста смешно, но коя съм аз за да определям правилата.Взех една от онези черни престилки, които носят и другите служители и тръгнах с бележник в ръка около масите.изведнъж мернах Джен и Бони.Е явно бяха добре щом бяха тук.Обслужваше ги една колежка, но аз исках да ги заговоря и когато дойде за питиетата им, аз й предложих да ги поема.Съгласи се и аз взех напитките им и ги понесох върху таблата.Стигнах до масата, те май се бяха унесли в разговора си и гласът ми ги извади от този транс.
-Питиетата ви, пиленца.-нагла усмивка се лепна на лицето ми и зачаках нетърпеливо реакцията им.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кафене "House" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "House"   Кафене "House" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 11:14 am

- Ти да не ни следиш? Какво повече искаш? Не ти ли стига това което направи? - й се развиках аз. Разтройх се като я видях. За миг ми се завъртя главата и понеже бях станала от стола седнах пак...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Кафене "House" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "House"   Кафене "House" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 11:23 am

-По-спокойно Джен.-помогнах й да седне.-Не ви следя.Тук работя.
Придърпах един стол от съседната маса и седнах на него.
-Исках само да знам дали сте добре.Просто това.-отново се усмихнах и погледнах към Бони.Видях синините по врата й.Мой бях прекалила, не изглеждаха добре.Направих недоволна гримаса и отместих погледа си на Джен.Станах от стола и го върнах на място.
-Днес аз ще ви обслужвам.Надявам се да не създавате проблеми, а?-надменна усмивка се появи само за момент, после изчезна и отново се загледах в тях.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кафене "House" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "House"   Кафене "House" Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 11:55 am

- Нямаме нужда от услугите ти! И да не мислиш че ще стоя тук да ми обслужваш? Не благодаря! - с тези думи станах, хванах Бони за ръка и тръгнахме заедно към вилата...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
 
Кафене "House"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кафене "Red"
» Кафене "Paris"
» Кафене "Glamour"
» Кафене "Flower"
» Кафене "ΕRNEST"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Кафенета-
Идете на: