Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Кафене "ΕRNEST" 3399854d Кафене "ΕRNEST" 2378429t Кафене "ΕRNEST" 3393505g Кафене "ΕRNEST" 3229252Q Кафене "ΕRNEST" 3429734T Кафене "ΕRNEST" Wienrpg Кафене "ΕRNEST" Ea58ec93058a4818

 

 Кафене "ΕRNEST"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 8:29 am

Това е кафене "ΕRNEST" :


Кафене "ΕRNEST" Ernestn03
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 8:44 am

Не можех да стоя в къщи там се задушавах. Влязох в едно кафене.
- Какво ще желаете?
- Едно капучино моля
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 8:50 am

Прибрах се вкъщи и оставих игуаната, но не можех да стоя в онази голяма къща.Всичките тези стени и празни стаи ме потискаха.Излязох навън, въздуха беше студен и ми се стори доста ободряващ.Хареса ми, тръгнах по улицата и скоро стигнах някакво кафене.Изглеждаше спокойно и нямаше много хора.Влязох вътре и се огледах за маса.Имаше толкова свободни, докато не видях Джен.Седеше сама и май беше умислена.Приближих се.
-Свободно ли е?-попитах съвсем тихо, но пък достатъчно високо, че да ме чуе.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 9:05 am

- Разбира се, сядай - и казах.
После отпих то капучиното което току що беше донесено.
- Какво ще си поръчаш? - попитах потънала в мислите си
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 9:12 am

Дръпнах стола назад и седнах.До нас се доближи една сервитьорка и ме загледа пълна с очакване.
-За мен кафе.Чисто, черно и много силно.-усмихнах й се аз.Чувствах я близка, и тя като мен работеше за да изкара парите си.Жалко, не всеки се ражда богат.
Тя си тръгна и аз отново погледнах към Джен.
-Какво има?Нещо не си на кеф, а?-попитах ухилена, но често казано не ми беше много до усмивки.Изкарах кутията с цигари на масата, но се сетих, че тя не ги харесваше и прибрах изкараната до половина навън цигара.Май нямаше да пуша сега.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 9:14 am

- Aми не съм в много добро настроение - казах все така умислено.
Отпих от кафето си и попитах:
- Какво стана с жабата, о извинявай с игуаната?
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 9:18 am

Засмях се.Пак тази жаба.Колко забавно само.
-Ами нищо, оставих я вкъщи, нахраних я и това е.Виж за това,....а,...ще ти върна парите.Веднага щом имам ще ти ги върна.-усмивката ми не се махна от лицето ми, но пък тонът ми стана сериозен.исках да се изясним, не ми трябваше милостиня.А аз точно така го приемах.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 9:32 am

Разхождай се из Париж.Хъм..какво да правя днес.Реших да влезна в едно от любимите ми кафенета.Седнах на една от масите и огледах заведението.Сервитьорката дойде
-Какво да бъде днес.
-Обичайното-усмихнах се.След малко на масата ми беше донесено кафе.Отпих от него и огледах заведението.Нямаше много интересни хора.Погледа ми се спра на две момичета.Червенокоса и блондинка.Да си призная блондинката доста ми хареса,но надали щеше да си падне по мен.Отпих отново от кафето си и продължих да ги гледам..по-точно блондинката.Червенокосата също беше готина,но просто от тук усещах,че не е мой тип.Не,че някоя от двете ще си падне по мен.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 9:41 am

Огледах се, не исках да срещам погледа й.Забелязах едно момче което се бе втренчило в Джен.Засмях се и го огледах по-добре.Не беше лош, дори бих казала, че си го бива.Сега погледнах Джен, тя се бе замислила за нещо.
-Хей, Джен, този там ще те изяде с очи.-казах ухилена до уши и го посочих с поглед.Май й бе хвърлил око, по буквално отколкото звучи.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 9:45 am

- Kакво кой? - попитах. И след като го видях... Но той беше прекалено хубав... Загледах се в него и сърцето ми почна да бие силно когато го видях да се приближава...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 9:47 am

-Здравейте момичета-поздравих ги аз
-Как сте.Аз съм Майкъл-устата ми се разтегна в усмивка.Блондинката ме гледаше учудено..ох дано да ме гледаше така за добро.Червенокосата ми се усмихваше.Аз също и се усмихнах в отговор.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 9:54 am

- Ам здравей аз съм Джен - казах на бързо.
Беше много хубав и не можех да спра да го гледам...
- Искаш ли да седнеш при нас? - казан но говорейки със сърцето а не разума си
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 9:56 am

-Приятно ми е Джен.Да би било приятно.Благодаря-казах и седнах на свободния стол.Отнов осе загледах в Джен.Така се казваше момичето което до сега умствено наричах "блондинката".Имаше хубави очи,но как ли да и го кажа без да я стресна.Тукощо се бяхме запознали и ако и го кажа...сигорно ще ме помисли за някой който..иска само да спи с нея.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 10:01 am

- Майкъл много си... - за щастие не казах думата "хубав"! О, Боже! Какво ми ставаше? Той беше толкова хубав...
- Ам исках да кажа че си... Че си много приятен. И много бих се радвала да сме приятели... - казах срамежливо като забелязах че Джес си беше тръгнала...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 10:05 am

-Хъм..мерси,а ти си много хубава-казах и се усмихнах.Най сетне го казах и се надявха да не я оплаша.
-Имаш хубави очи-подлетнах преди тя да е казала нещо.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 10:08 am

- Благодаря, много си мил - казах срамежливо. Опитах се да не го гледам... Но той ме подлудяваше! Беше толкова хубав... А току що се запознахме...
- Искаш ли да отидем на някое по осамотено място? - тези думи се изплъзнаха от устата ми без да искам...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 10:30 am

-Да.Навит съм-усмихнах се.Станах от масата и Джен стана след мен.Сервитьорката дойде и аз и дадох парите.Мойта сметка и на Джен сметката.След малко бяхме вече пред кафенето
-Заведи ме някъде?
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 10:32 am

- Ами аз не познавам Париж, но много бих искала да отида на Айфеловата кула. Знаеш ли къде е? - попитах като не отлепях очи то него. Та той беше толкова хубав...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 12:01 am

Джен ми прати СМС да се видим в кафенето в което се запозахме.Оправих се и сее запътих на там.Поръчах си кафе и седнах на една маса докато я чаках.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 12:06 am

Уф цял Париж прекосих за да стигна до това кафене... Влязох и се огледах. Видях на една маса Майк да пие кафе...
- Здравей - казах студено и седнах срещу него. Сервитьорката дойде но аз й казах че не искам нищо и тя си тръгна.
- Амм... Аз много мислих и реших че искам за известно време да сме само приятели... - казах и погледнах през прозореца...След секунди станах от масата и побягнах към вилата
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Кафене "ΕRNEST" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "ΕRNEST"   Кафене "ΕRNEST" Icon_minitimeНед Май 15, 2011 10:09 pm

Това момче от бара наистина ме ядоса, ще му го върна.И на него и на Ник, че ме заряза пред бара.И все пак, сега се сърдех повече на онзи, а не на Ник.Него ще си го оставя за десерт.Но това момче няма да доживее много.Тръгнах към кафенето в което работех, не ях ходила дълго и ако не исках да си изгубя работата, трябваше да ида.Влязох вътре и си взех престилката, но май не бе добра идея да работя пияна.А отгоре на всичкото и бясна.Тръгнах из масите и забелязах една групичка момчета.От онзи тип "Мама меси, тате носи", поредните разглезени богаташчета!Мразех такива.
-Здравейте момчета.Какво ще поръчате?-казах аз с усмивка, бях задължена да се разхождам така.Мразех тези проклети правила!
-Искаме две кафета, чисто и със сметана.Една бира, без значение каква и кока кола.-каза единия, а аз записах доловно всяка негова дума.След около минутка, две отново бях до масата и поставях поръчката пред тях.
-Какво е това?-запита друг с доста надменен тон, който въобще не ми хареса.
-Искахме две чисти кафета!-каза той, но момчето което поръча го спря за момент.
-Спокойно, няма проблем.-каза и ми се усмихна, аз се обърнах, но думите на приятеля му ме спряха.
-Това не е поръчката ми!Донеси правилното кафе!-заповяда ми той и започна да се смее, както и този до него.Върнах се на масата и взех чашата с кафето.По дяволите, този няма да се бъзика с мен, няма да му позволя.Вдигнах чашата над главата му и я изсипах, като чувах смеховете на приятелите му.
-Така по добре ли е?Ако успееш да го изпиеш от там, няма да има сметана!-казах аз и се усмихнах нахално, когато чух името си.Някой го крещеше от бара.Беше управителя на заведението.
-Мамка ти!-креснах аз-Мамка ти и на теб!-обърнах се към онзи с разлятото кафе на главата.
-Напускам, по дяволите!Няма да търпя това!-свалих престилката и я хвърлих по управителя.
-не напускаш, уволнена си!-кресна на свой ред той и аз бързо изхвърчах през вратата.Не ми трябваха сега и тези простаци, писна ми вече!Тръгнах по улицата, май вече трябваше да се прибирам.
Върнете се в началото Go down
 
Кафене "ΕRNEST"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кафене "Red"
» Кафене "House"
» Кафене "Paris"
» Кафене "Glamour"
» Кафене "Flower"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Кафенета-
Идете на: