Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Кафене "Red" Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Кафене "Red" Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Кафене "Red" Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Кафене "Red" Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Кафене "Red" Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Кафене "Red" Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Кафене "Red" Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Кафене "Red" Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Кафене "Red" Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Кафене "Red" 3399854d Кафене "Red" 2378429t Кафене "Red" 3393505g Кафене "Red" 3229252Q Кафене "Red" 3429734T Кафене "Red" Wienrpg Кафене "Red" Ea58ec93058a4818

 

 Кафене "Red"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кафене "Red" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене "Red"   Кафене "Red" Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 8:33 am

Това е кафене "Red":
Кафене "Red" 4776
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Кафене "Red" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" Icon_minitimeПон Май 23, 2011 6:56 am

Преди да отида в студиото за татуси се спрях да изпия още едно кафе. Поръчах си едно с течна сметана и се загледах през прозореца до мен. Дали не постъпих грешно като си тръгнах от Джесика?!? Не, разбира се, че не. Не трябваше да се заяждам с онова момиче, просто нямаше смисъл...Запалих една цигара и си тръпнах от нея след което издишах дима...Пред очите ми се мярна....Вероника? Да, тя беше...
- Рони...
Викнах я и видях как ме погледна отново студено....
Върнете се в началото Go down
Вероника Уолдорф

Вероника Уолдорф


Брой мнения : 72
Join date : 16.05.2011

Кафене "Red" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" Icon_minitimeПон Май 23, 2011 7:06 am

След като прекарах ноща в един долнопробен хотел отидох в едно кафене. Бях доволна, че съм с елегантна обстановка, точно такава в каквато трябва да е едно момиче като мен. Когато изпих мокачиното, което бях поръчала се отправих към изхода, но чух някой да ме вика. Когато се обърнах забелязах, че това е Ник. Сега пък какво искаше? Сложих отново ледената си маска и го погледнах с злоба.
- Какво искаш Ник?
Попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Кафене "Red" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" Icon_minitimeПон Май 23, 2011 7:17 am

- Какво искаш Ник?
Попита ме тя и ме погледна някак...странно. Злоба ли беше това?! Само при мисълта, Вероника да ме гледа със злоба, всичко в мен се сви на топка.
- Моля те, не се дръж така с мен. Нека забравим онази вечер, да знам колко глупаво постъпих, но нека забравим за това. Знам, че не е толкова лесно колкото звучи и знам, че те нараних....
Гледах я със лице пълно със спокойство, но очите ми бяха пълни с чувства и най-вече страх да не я загубя...
Върнете се в началото Go down
Вероника Уолдорф

Вероника Уолдорф


Брой мнения : 72
Join date : 16.05.2011

Кафене "Red" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" Icon_minitimeПон Май 23, 2011 7:22 am

Дали можех да забравя най-хубавата вечер в живота ми? А и дали можех да забравя ной-лошата и болезнена сутрин в живота си? Не мисля..
- А защо не забравиш, че съществувам? А така направих и вече не познавам Ник от детството си..
Казах аз и тръгнах, но Ник ме хвана за ръката.
- Съжалявам, но си имам и други задължения..- Казах аз.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Кафене "Red" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" Icon_minitimeПон Май 23, 2011 7:32 am

Когато каза, че е забравила Ник от детството си, тъжна гримаса се изви по лицето ми. Тръгна да излиза от заведението, но я хванах за ръката.
- Съжалявам, но си имам и други задължения.
- Ще останеш ли в града...и имам ли някакви шансове да поправя всичко това?
Върнете се в началото Go down
Вероника Уолдорф

Вероника Уолдорф


Брой мнения : 72
Join date : 16.05.2011

Кафене "Red" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" Icon_minitimeПон Май 23, 2011 7:38 am

Видях тъжното лице на Николас и сърцето ме сви. Беше ме жал за него.
- Виж, защо просто не се върнеш в Лондон? Заедно с мен, аз заминавам другата седмица. Не мога да стоя в този град вече. Задушевам се. Ако дойдеш може и да се опитам да ти простя.
Нямах търепине да се махна от гнусния Париж. Когато родителите ми ме попитаха, защото толкова скоро се връщам бях смъмрила едно " Просто искам отново да се върна при Тейлър". Те пиреха това с оглеми усмивки. Въпреки, че Тейлър ме беше зарязал знаех къде да го намеря и може би щях да оправя нещата.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Кафене "Red" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" Icon_minitimeПон Май 23, 2011 7:52 am

- Знаеш, че не мога да се върна там...няма заради кой да се върна там.
Замислих се за момент дали не е момента в който ще моля всеки който съм наранил за прошка, но не можех. Исках да съм Париж. Не ме интерасуваше града или хората в него...е може би исках да остана заради Джес...Да, найстина исках да съм до нея. Това не трябва да го казвам на Вероника...-помислих си аз.
- Аз...искам да останеш...искам да сме като преди...И напълно наясно съм, че това никога няма да се случи. Ако решип да си заминаваш, моля те кажи ми преди да си изчезнала.
Направих няколко крачки към нея и я прегърнах леко...Ох...мамка му...Не трябваше, сега щеше да си получиш заслуженото...Не исках да я пускам но нямаше друг вариянт, отдтръпнах се и я погледнах извинително.
- Съжелявам...
Върнете се в началото Go down
Вероника Уолдорф

Вероника Уолдорф


Брой мнения : 72
Join date : 16.05.2011

Кафене "Red" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" Icon_minitimeПон Май 23, 2011 8:07 am

Ник ем пергърна, а после ми се извини.
- Зашо просто не пийнем по още едно кафе за да си изясним нещата..
Казах аз и придърпах един стол. Маската на ледената кралица още стоеше на лицето ми.
- Ще забравя всичко това при едно условие..
Ник ме погледна в очакване.
- Повече никога.. никога не искам да споменаваш онази нощ. Дори при само една дума за това повече никога няма да ме видиш..
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Кафене "Red" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" Icon_minitimeПон Май 23, 2011 8:52 am

- Добре, съгласен съм...-усмихнах се плахо и седнах на стола пред нея.
- А сега...все още ли искаш да се прибереш в Лондон?
Нямаше да лъжа, че искам да остане в града, но не можех да я принудя за такова нещо, все пак си имаше личен живот.
Върнете се в началото Go down
Вероника Уолдорф

Вероника Уолдорф


Брой мнения : 72
Join date : 16.05.2011

Кафене "Red" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" Icon_minitimeПон Май 23, 2011 8:56 am

- Да ще се върна..
Казах аз и сведох поглед.
- Ти си имаш личен живот и аз ен искам да ти преча.
Започнах да ис играя с гривната ми. Усещах погледа му върху себе си и потръпвах. Защо още имах чувства към него? Защо? Всичко това беше толкова откачено, че се побърквах.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Кафене "Red" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" Icon_minitimeПон Май 23, 2011 9:09 am

- Ти си имаш личен живот и аз не искам да ти преча.
- А ти трябва да разбереш, че не ми пречиш и няма да ми пречиш.
Отпих от кафето си и запалих нова цигара...май много пушех а? И какво от това, не мисля да водя здравословен живот.
- Рони...ти си част то живота ми и винаги ще бъдеш...просто няма как да ми пречиш.
Върнете се в началото Go down
Вероника Уолдорф

Вероника Уолдорф


Брой мнения : 72
Join date : 16.05.2011

Кафене "Red" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" Icon_minitimeПон Май 23, 2011 11:31 am

Всимко това беше толкова мило и сладко.
- Добре нека забравим за случилото се и последната една седмица да си искараме както планувахме. Искам да ме заведеш за онзи парк за който ми говореше..
Казах аз и се усмихнах за пръв път от началото на срещата ни.
Върнете се в началото Go down
 
Кафене "Red"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Кафенета-
Идете на: