Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Ресторант "Sea" Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Ресторант "Sea" Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Ресторант "Sea" Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Ресторант "Sea" Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Ресторант "Sea" Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Ресторант "Sea" Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Ресторант "Sea" Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Ресторант "Sea" Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Ресторант "Sea" Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Ресторант "Sea" 3399854d Ресторант "Sea" 2378429t Ресторант "Sea" 3393505g Ресторант "Sea" 3229252Q Ресторант "Sea" 3429734T Ресторант "Sea" Wienrpg Ресторант "Sea" Ea58ec93058a4818

 

 Ресторант "Sea"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Ресторант "Sea" Empty
ПисанеЗаглавие: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 8:37 am

Ресторант "Sea" Ithaa-1
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
????
Гост




Ресторант "Sea" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 2:01 am

Бях гладна за това реших да отида да ям. Окото ми хвана един неописуемо хубав и прятен ресторант. Седнах на една маса.
- Едни спагети и... Една лимонада
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Ресторант "Sea" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 2:15 am

Няколко часа Английски ми дойдоха в повече и реших да си ходя.Вече бе станало обяд и онази закуска я забравих два пъти.Исках да хапна нещо и един рибен ресторант ми грабна вниманието.Влезнах и огледах наоколо.Имаше само една свободна маса и едно място до някакво момиче.не ми се стоеше сама и седнах при нея.
-Нали не е заето?-казах, но не изчаках отговор, а направо сложих чантата и якето си на облегалката на стола.
-Джес, приятно ми е.-продължих аз и протегнах ръка към нея.Дойде сервитьорката и аз си поръчах някакво плато и нещо за пиене.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Ресторант "Sea" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 2:18 am

Някакво момиче седна до мен.
- Здрасти аз съм Елена - казах и започнах да ям.
- А ти позналаш ли момиче което се казва... Джен. Да Джен Джейсън?
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Ресторант "Sea" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 7:25 am

-Джен ли?Да, познавам я.Да не би да я търсиш?-казах аз усмихната, но изведнъж се сетих, че Джен вече я нямаше.Беше си тръгнала...и май го бе направила завинаги.Усмивката бавно слезе от лицето ми и тъжна гримаса я замести.
-Тя вече не е тук.Тръгна си.-опитах се да се усмихна отново, тъй като не харесвах да се муся, особено пред някой друг.
В този момент платото ми пристигна и аз си поръчах водка.май нямаше да мина без алкохол, сега отново се сетих за Джен и не успях да се сдържа.Май водката би ме държала "на крака", а?
Изведнъж погледнах часовника на телефона и видях че трябваше да тръгвам.Станах и оставих парите от моята част на сметката.Сбогувах се и си тръгнах.Исках да отида някъде, където да помисля.Някъде където да не се сещам, че Джен я няма вече.
Върнете се в началото Go down
 
Ресторант "Sea"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ресторант "Food"
» Ресторант "Cinema"
»  Ресторант "London"
» Ресторант "Water"
» Ресторант "Kickshaw"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Ресторанти-
Идете на: