Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Парка с реката Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Парка с реката Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Парка с реката Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Парка с реката Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Парка с реката Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Парка с реката Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Парка с реката Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Парка с реката Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Парка с реката Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Парка с реката 3399854d Парка с реката 2378429t Парка с реката 3393505g Парка с реката 3229252Q Парка с реката 3429734T Парка с реката Wienrpg Парка с реката Ea58ec93058a4818

 

 Парка с реката

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 10:50 am

Парка с реката 3266949V


Последната промяна е направена от Джен Джейсън на Пон Апр 25, 2011 10:23 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 10:07 am

С Бони отидохме в парка с реката. Там беше невероятно - водата в реката беше толкова бистра, а най-важното беше, че беше много по-тихо от шума в къщи, тоест..Джен. С Бони седнахме на стълбите до реката и отново започнахме да се гледамe. О..я стига, ако и сега не събера смелоcт да и кажа какво чувствам наистина ще стана от емотата "самоубийци".
- Аз..Бони..много те харесвам! Не знам дали е взаимно, но трябваше да ти го кажа. - Казах, хванах ръката и и не спирах да гледам зелените и очи.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 10:11 am

-Ъ Алекс.И аз те харесвам,но не ми се вярваше,че можеш да харесваш..идиотка като мен-казах.Леле как можах да каза точно това.Каква идиотка съм.
-Дори в момента говоря глупости,е това,че те харесвам не е глупост,но всичко друго.-накрая реших да млъкна.Стиснах ръката му и се притиснах по близо до него.Задуха по-силен вятър,а аз се притиснах още по силно,а накрая го целунах по бузата.
-Ти си смело момче Алекс,да признаеш на едно момиче,че я харесваш е смело..стига да я харесваш истински..и отново почнах да дрънкам глупости..трябва да млъкна-засмях се и сложих едната си ръка на устата.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 10:22 am

- Знаеш ли..успях да се влюбя в теб без да съм те опознал добре..разкажи ми нещо за себе си? - усмихнах се и се приближих към нея. Ох..каквато беше любопитна Джен няма да се учудя ако и тук цъфне, слава богo, че не знае къде сме. - помислих си и се засмях, но за щастие на ум.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 10:33 am

-Еми ..от Лондон съм на 18.Нямам братя или сестри.Родителите ми са богати и постояно работят-извъртях очи и продължих
-Израснах сред бавачки,но нямах нужда от тях.Когато създавах проблеми единственото което чувах е "мразим те.за какво се роди.само проблеми създаваш".Не съм изпитвала чувството любов..много пъти.Даже е съвсем рядко..ако някога съм го изпитвала..тоест някой към мен.С енда дума родителите ми ме мразят.Не ми позволяваха да се занимавам със спорт..или да ходя по купони така си развалях успеха.-поех си дъх и продължих
-На 17 вече тутално им писна от мен и ме пратиха в Германия където не ми хареса и направих всичко възможно да се върна.И успях..там нямаше какво да ме спира.Те изнервени,че съм си отново у дома ме пратиха тук в Париж.И ето ме сега..с теб тук в парка и с Джен в една къща,а по ряно на деня седяща в кафене на масата на едно момиче на име Джесика-казах и се усмихнах
-Разкажи ми за себе си?
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 10:45 am

- Како да ти кажа.. Родителите ми са работоxoили, отгледам съм от бавачки..Също съм от Лондон, на 18 съм и нямам братя и сестри. - казах и започнах да гледам в замята. - Приличаме си - погледнах я в очите. - Общо взето това е..не обичам да говоря за миналото си. - Казах и се усмихнах.
- И сега какво..ами..между нас? - казах и извъртях очи, защото пак казах глупост и не исках да засеча погледа и.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 10:51 am

-Да приличам си,а междо нас..незнам.-казах тъпо.Притиснах се към него и го хванах за брадичката и погледа му серща моя.Целунах гомило и се отдръпнах с усмивка.
-Дано нямаш против-изръсих като пълона идиотка.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 7:49 am

"Не знам"? Това ли щеше да каже..хм..това момиче явно не си падаше по мен, ами какво означаваше целувката? Ах..момичета са много странни. Аз й признах направо, а сега не знам дори какво искаше да каже.
- Тоест? - казах тъпо и леко се отдръпнах от нея, подритвайки едно малко камъче, което беше на стълбите. Не знам дали между нас ще се получи..сега дори не знам дали си пада по мен..ах, какъв идиот съм! Не мога да чета женските знаци.
Неочаквано телефона ми звънна, кой ли е? Кой друг освен Джен..Вдигнах телефона и що да чуя.. "Алекс елате бързо имаме нужда от вас..."! Преди да успея да попитам какво има тя ми затвори. Може би беше наистина спешно!
- Бони, Джен се обади, каза,че има нужда от нас, да тръгваме! - Казах на бони, станах от стълбите и тръгнахме към вкъщи. Бях малко притеснен.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeПон Май 09, 2011 11:17 am

Паркът с реката беше едно невероятно място.Точно там оптидохме с Аш и Джак.Аш пусна Джак да бяга и след малко се заиграха.аз стоях отстрани на една пейка и им се радвах.Играеха си на върни пръчката и двамата в момента дърпаха едн апръчка.Кучето с уста , а Аш - с ръка.Беше оспорвана битка, но хъските се оказа по-хитро и в момента , когато Аш ме погледна и отпуснахлеко хватката си ,джак дръпна пръчката и избгяга настрана , оставяйки стопанина си да лежи на тревата.Затичах се към Аш.
- Добре ли си - попитах го.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeПон Май 09, 2011 11:21 am

- Да добре съм. - казах през смях. - Кучетно ми знае слабото място и се възползва от това. Не го е срам. - засмях се отново и подадох ръка на Ема. Тя ми я хвана здраво и се опита да ме вдигне,но аз я дръпнах рязко и тя падна върху мен. Джак се завтече среещу нас и започна да скача и да лае весело. Явно много му се играеше.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeПон Май 09, 2011 11:29 am

Засмях се.
- Определено знае - не се сдържах и го целунах.
Той ме прегърна и също ме целуна.Джак продължаваше да скача покрай нас и като видя , че не му обръщаме внимани езапочна да се бута в Аш.леле каквпо куче.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeПон Май 09, 2011 11:34 am

Бях седнал на тревата а Ема в мен. Джак се забута в мен и аз го сложих между нас.
- Много ревнува. - засмях се и го погалих като гледах Ема. Тя се засмя и също започна да го гали. Беше толкова приятно че чак не ми се искаше да свършва този момент.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeПон Май 09, 2011 11:43 am

- Кучета са умни животни - казах и продължавах да галя Джак.
Иглеждаше доста доволен от това , че му обръщаме внимание.Забелязах пръчката и с рязко движение я взех и хвърлих надалеч.Джак затича към нея като остави мен и Аш сами.
- Е отново сме сами - засмях се. - Как искаш да се възползваме от следващите 30 секунди?
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeПон Май 09, 2011 11:49 am

Усмихнах се и бързо увих пръсти около лицето й и я предърпах към себе си, за да я целуна.Но кучето беше твърде бързо и не успях. Джак се шмугна между на и не ми даде възможност. Засмях се.
- Ах ти....остави ни малко сами. - отново се засмях и хвърлих пръчката още по далече. Джак се затича а аз побързах да целуна Ема.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeПон Май 09, 2011 11:58 am

- Голям е сладур - казах на Аш след целувката.
- Знаеш ли това бяха най-хубавите два дни в живота ми.Никога не съм била по-щастлива от сега.
Джак дойде и аз го хванах с ръце и го притиснах до себе си.Така поне щеше да седи спокоен за минута - две.Погледнах Аш в очите и се потоших в тях.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeПон Май 09, 2011 12:17 pm

- Мхм, но ти си по сладка. -засмях се и погалих Джак. Тя все още седеше в мен и притискаше Джак. Неможех да се приближа и да я целуна,защото рискувах да смачкам Джак.
- Къде ти се ходи? Ако искаш ще останем тук, не ми пречи. - усмихнах се и сложих зад ухото си един кучур коса.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeПон Май 09, 2011 12:27 pm

Пусанх Джак и отново му хвърлих пръчката този път малко по-далече.
- Предпочитам да останем още малко тук и да се насладим на момента.
Приближих се до него и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeПон Май 09, 2011 12:32 pm

Отвърнах на целувката и,но тя се облегна твърде много и аз паднах а а тя направо легна на мен. Засмях се и отместих един кичур от косата и който ми влизаше в очите.
- Значи аз си махам моята коса да не ми пречи и твоята решава да копира и да ми бръкне в окото. - засмях се и я целунах. Няколко хора минаха и ни изгледаха странно.Добре де то наистина си беше странно,но поне за тях.Не мен ми беше добре така, жалко че Джак скоро ще дотича с пръчкта и ще започне да ни обикаля с весела крачка.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeВто Май 10, 2011 11:51 am

- Май така изглежда - асмях се на свой ред.Получихме няколко страни погледа , но няамше значение.И двма се забавлявахем и се чувствахме много добре един върху друг или поне аз се чувствах добре.Махнах кичура , който влизаше в очите на Аш и после махнах един негов кичур.В този момет мина някаква група момчета и започна да подсвирка.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeВто Май 10, 2011 11:57 am

Намръщих се. Най много от това мразех хората които завиждат или се правят на голямата работа.
- Хей, сладурано защо си се лепнала за него. Ела при нас. - подвикна един от групичак и се засмя гръогласно. Ема се намръщи,но не им каза нищо.
- Хай, внимавай с приказките. - обърнах се към момчето. Той се направи все едно го е страх. Коментираха отново и отново,но аз се правех,че не ги чувам.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeВто Май 10, 2011 12:03 pm

Тези момчета ме притесняваха.Станах от Аш и седнах на тревата.Джак дойде и го прегърнах.Забих поглед в земята.Исках тези нахалници да се махнат.Явно те не сиакха затова станах и дръпнах Аш за ртъката като се насочих към другата част на парка.Джак възнегодуваше в ръцете ми , но нямаше да го пусна , докато не се отдалечим достатъчно.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeВто Май 10, 2011 12:11 pm

- Какво правиш? Бягаш от тях. Ще си помислят че сме страхливци,за да се изправим срещу тях. - ускубнах се от хватката и се спрях. Джак се ускубна от ръцете и и тръгна да бяга радостно из поляната. Седяхме дълго време и се гледахме така.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeВто Май 10, 2011 12:14 pm

- Не искам да се замесвам в неприятности - казах му сериозно.
Дали не беше прав?Може би просто съм една страхливка.Онези пак дойдоха към нас и този път реших да им се опълча.
- Виж не искам да има нищо общо с теб , тъй че се разкарай - казах на лидера им.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeВто Май 10, 2011 12:25 pm

Онзи се засмя и повтори репликите и. Приближи се до нея и я хвана през кръста. тя тръгна да се дърпа,но той не я пусхаше. Какво му ставапе на този човек. Юмрука ми се насочи точно в лицето му и той залитна леко. Вече беше пуснал Ема и се насочваше към мен. Никога до сега не бях почвал бой. Сигурнозащото просто не се заслужаваше да се бия. Ема крещеше да спра,но аз сякаш бях друг човек. Биехме се така докато не дойдоха няколко полицая и не ни разтърваха.
Резултата от боя...Една насинено око и кървяща устна а на него, може би сцупен нос. Полицайте ни оставиха като заведоха групичката на някъде. Седнах на една пейка придържайки ръка към окото си. Ема седна до мен и махна ръката от лецето ми ,за да види добре какво са ми сторили или по точно какво аз си сторих.
- Хайде да се върнем в вилата. Трябва да му сложа нещо студено. - усмихнах се тъжно на Ема и станах.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Парка с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с реката   Парка с реката Icon_minitimeНед Май 22, 2011 6:07 am

Отидохме с Роки в парка с реката. Пуснах го да бяга. Аз започнах да тичам като си сложих слушалките за да слушам музика. Пуснах си тази песен...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
 
Парка с реката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Парка с невероятната гледка
» Парка с патиците
» Парка с дърветата
» Парка с лабиринта
» Парка с прекрасните цветя

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Паркове-
Идете на: