Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Реката Сена Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Реката Сена Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Реката Сена Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Реката Сена Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Реката Сена Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Реката Сена Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Реката Сена Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Реката Сена Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Реката Сена Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Реката Сена 3399854d Реката Сена 2378429t Реката Сена 3393505g Реката Сена 3229252Q Реката Сена 3429734T Реката Сена Wienrpg Реката Сена Ea58ec93058a4818

 

 Реката Сена

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Реката Сена Empty
ПисанеЗаглавие: Реката Сена   Реката Сена Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 10:05 pm

Това е прекрасната река Сена, която е много често посещавана:
Реката Сена 3268031D
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Реката Сена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката Сена   Реката Сена Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 8:18 am

Заведох Алекс на реката "Сена". Там беше малко студено но пък за сметка на това прекрасно! Седнахме на една пейка до реката. Виждаше се и Айфеловата кула. О найстина беше страхотно!Около цялата река имаше лодки.
- Оу найстина е повече от прекрасно! - продумах след дълго мълчание...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Реката Сена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката Сена   Реката Сена Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 9:09 am

- Права си - казах и се усмихнах. Наистина беше невероятно.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Реката Сена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката Сена   Реката Сена Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 9:22 am

Вече беше 7:00. Когато Алекс не гледаше пратих тайно СМС на Бони за да дойде. Беше будна или поне така се надявах...
- Имам една изненада за теб. Тя ще дойде скоро - му намигнах и продължих да се наслаждавам на гледката...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Реката Сена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката Сена   Реката Сена Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 9:33 am

След няколко минути бях при реката.
-Хей Джен-казах и и помахах.О там беше и Алекс
-Здравей Алекс-казах,а той замълча и отбягна погледа ми.Боже какво му ставаше
-За какво ме повика-обърнах се към Джен.Щом Алекс не иска да ме гледа и аз неискам да го гледам.Нацупих се,но вътрешно.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Реката Сена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката Сена   Реката Сена Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 9:37 am

- Ъъъ аз... Трябва да тръгвам. Ще се чуем после. И Алекс спри да гледаш земята.Чао! - при тези думи си взех чантата и направо изхвърчах за някъде не знаех точно къде. Дано вече се съберат иначе ще трябва да ги събера на сила! О Боже!
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Реката Сена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката Сена   Реката Сена Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 12:05 am

Джен си тръгна и останахме само аз и Бони. Имаше доста неловко мълчание..трябваше да направя нещо.
- Още ли си ми сърдита? - Казах и погледнах Бони със сериозния си поглед.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Реката Сена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката Сена   Реката Сена Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 12:06 am

-Не,а ти на мен-казах и отново исках да срещна погледа му,но той гледаше реката.
-Алекс..защо неискаш да ме поглоеднеш-казах с по-силен тон.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Реката Сена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката Сена   Реката Сена Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 12:09 am

- Не е така.. - казах и погледнах зелените й очи.
- Имаш прекрасни очи. - приближих се към нея. Май не беше най-удачният момент да й го казвам, но наистина я харесвах.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Реката Сена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката Сена   Реката Сена Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 12:13 am

-Мерси-казах и се вгледах в неговите
-Ти също..-той беше доста близо до мен и се изкошавах да не го прегърна.О боже..какво щеше да стане ако го прегърна не ми се вярва..края нс вета.Пристъпих напред и обвих ръце около него.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Реката Сена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката Сена   Реката Сена Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 12:23 am

Тя ме прегърна, аз нея също. Погледнах часовника си и осъзнах, че е време да се запишем в университета.
- Май трябва да тръгваме към университета. - казах и извъртях очи, след това я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Реката Сена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката Сена   Реката Сена Icon_minitimeВто Юни 07, 2011 7:41 am

Бях се разбрал с хората на Пол, къде да се срещнем и след няколко минути бях при тях. Мястото, което избраха за срещата, ме изненада, но не споменах нищо.
- Хей...ето го и него...Как си Никс...?
С усмивка ме посрещна Джак, а когато се приближих достатъчно се зрависахме. Явно за тях все още бях стария Никс...
- Добре...Пол беше казал, че след няколко дни ще е готово всичко, как сега...след ден и половина вече сте готови?
Не се заяждах, но се усещаше иронията в гласа ми. Нямах намерение да се държа гадно с някой от момчетата, заради това, че шефа им е задник и иска да спи с Джесика.
- Ами всъщност имамаме изненада за теб...Знам, че в момента нямаш кола и ще се зарадваш много, ако видиш какво...поправихме.- усмихна се доволно и продължи нетърпеливо.- Когато се пребереш хвърли един поглед на гаража ти...И двете "хубавици" са от миналото ти, но не мисля, че искаш да се разделиш с тях, въпреки случилото се с брат ти, за което искренно съжелявам.
В края на изречението, гласът му трепна и си пролича, че казаното от него, за брат ми, не беше лъжа. Все пак той и малкия ми брат, бяха приятели...беше нормално да е тъжен за загубата му...за разлика от други хора. Усмихнах се леко и смених темата.
- Имаш ли представа кога точно ще се проведе състезанието и къде?
- Ъм...мисля, че ще е утре вечер, но за това трябва да говориш с Пол. Съжелявам, не знам нищо повече. За малко да забравя...това е от самия него.
Момчето пред мен извади плик и ми го подаде. С объркано физиономия го поех с едната си ръка, а след това се сбогувахме. Плика беше бял като сняг, нямаше и буквичка на него. Започнах да върва и спрях чак когато си харесах сводобна пейка. Седнах и внимателно отворих плика. Какво по....
От там изпадаха снимки, а вътре имаше диск. Вдигнах снимките и видях, че на тях бяхме аз Пол и Катерина...на всяка една от тях имаше надпис на ръка.
"Историята ще се повтори...приятелю"

Мамка му!!! Какво си мислише този...този...Опитах се да се успокоя и тръгнах към най-близката улица, където си хванах такси, по най-бързия начин и тръгнах към къщата си....
Върнете се в началото Go down
 
Реката Сена
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Реки-
Идете на: