Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
(+18)Стаята на Джен  - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
(+18)Стаята на Джен  - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
(+18)Стаята на Джен  - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
(+18)Стаята на Джен  - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
(+18)Стаята на Джен  - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
(+18)Стаята на Джен  - Page 3 Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
(+18)Стаята на Джен  - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
(+18)Стаята на Джен  - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
(+18)Стаята на Джен  - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
(+18)Стаята на Джен  - Page 3 3399854d (+18)Стаята на Джен  - Page 3 2378429t (+18)Стаята на Джен  - Page 3 3393505g (+18)Стаята на Джен  - Page 3 3229252Q (+18)Стаята на Джен  - Page 3 3429734T (+18)Стаята на Джен  - Page 3 Wienrpg (+18)Стаята на Джен  - Page 3 Ea58ec93058a4818

 

 (+18)Стаята на Джен

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Джен  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Джен    (+18)Стаята на Джен  - Page 3 Icon_minitimeПон Май 16, 2011 4:55 am

Влязох в стаята. Като се замислех обаче... Ерик беше прав. С Майк не се срещахме често а когато се срещахме той искаше да спим заедно. Дали... Беше рано да го съдя. Вчера се здобрихме а и времето щеше да покаже всичко. Изпитах нуждата да отида на море. Беше много топло и определено това ми трябваше, но тъй като тук нямаше си облякох банския и тръгнах към басейна...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
????
Гост




(+18)Стаята на Джен  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Джен    (+18)Стаята на Джен  - Page 3 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 8:21 pm

Исках да видя Джен. Тръгнах към вилата. Видях че вратата бе отворена и влязох доброволно.
- Джен? Джен тук ли си? - викнах но никой не отговори. Качих се в стаята й, и изненадан видях че... Гардероба е празен и има бележка на леглото й. В нея пишеше само че си заминава. Беше си забравила телефона. Взех го и видях номера на онази Джесика. Обадих се, тя отвори и й казах:
- Какво е станало с Джен? Защо си тръгна? Ти ли си й направила нещо? Говори! - викнах аз.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18)Стаята на Джен  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Джен    (+18)Стаята на Джен  - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 19, 2011 3:54 am

По дяволите затвори! Тъпачка. И сега какво? Едва ли беше на летището още... Ами да. Ще отида направо при Джесика. Но тя къде е? Боже как се държа така само и само заради едно момиче?
- По дяволите! - казах и счупих една ваза.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18)Стаята на Джен  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Джен    (+18)Стаята на Джен  - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 19, 2011 9:00 am

Забелязах че на нощното шкафче има някаква бележка. Май това беше адреса на Джесика. Взех бележката и тръгнах към посочения адрес...
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Джен  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Джен    (+18)Стаята на Джен  - Page 3 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:52 am

- Ето ме... - казах и влязох в стаята си. Роки ме посрещна.
- Хей Роки здравей. Извинявам се че си тръгнах просто така но... Обещавам няма да се повтори - казах и го гушнах. Беше нахранен. Отиде и си легна. Аз се окъпах. Облякох си тази пижама и си легнах най после. Спах няколко часа и се сабудих. Роки все още спеше. Чуствах се гладна. Тръгнах към кухнята по пижама...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Джен  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Джен    (+18)Стаята на Джен  - Page 3 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 6:03 am

Отворих гардероба. Облякох си тези дрехи и тези обувки.
- Роки! Хайде ставай! Отиваме в парка. Трябва да излезеш на чист въздух! - му казах и го събудих. Дадох му да яде и му сложих каишката.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Джен  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Джен    (+18)Стаята на Джен  - Page 3 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 7:58 am

Прибрах се.
- Боже! Къде ще търся Роки? - викнах ядосано. Съблякох си дрехите и ги сложих за пране. Облякох един потник, едни дънки и едни кецове. Чудех се как да намеря Роки. Дали... Тръгнах към къщата на Джес за да я помоля за помощ...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Джен  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Джен    (+18)Стаята на Джен  - Page 3 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:53 pm

Качих се в стаята си и се заключих там. Докато си допивах мартинито си мислех различни неща. Живота ми беше толкова... Скапан. Дори рождения си ден не празнувах а бях само на 19.
- Защо трябваше да умреш Мери (така се казваше сестра ми)? - викнах. Исках да си взема един душ но не можех да стана от леглото. Като мартинито свърши, хвърлих чашата на пода и тя се счупи. После неусетно заспах...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Джен  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Джен    (+18)Стаята на Джен  - Page 3 Icon_minitimeСря Май 25, 2011 3:23 am

Събудих се след няколко часа. Болеше ме страшно много главата. Беше 12:00 през ноща. Влязох в банята и си взех един студен душ. Главата обаче продължи да ме боли страшно много. Гърлото ми беше пресъхнало и ми се въртеше главата. Трябваше обаче да се стегна и да отида до кухнята за да пия малко вода но първо трябваше да видя къде е Роки. Приближих се до креватчето му и... О! Той спеше заедно с кучето на Алекс и Бони... Бела! Да Бела се казваше... Засмях се и тръгнах към кухнята...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
 
(+18)Стаята на Джен
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Стаята на Ема
» Стаята по Математика
» Стаята по Музика
» (+18)Стаята на Алекс
» (+18)Стаята на Бони

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Къщи :: Вилата-
Идете на: