Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
(+18)Стаята на Бони Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
(+18)Стаята на Бони Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
(+18)Стаята на Бони Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
(+18)Стаята на Бони Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
(+18)Стаята на Бони Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
(+18)Стаята на Бони Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
(+18)Стаята на Бони Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
(+18)Стаята на Бони Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
(+18)Стаята на Бони Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
(+18)Стаята на Бони 3399854d (+18)Стаята на Бони 2378429t (+18)Стаята на Бони 3393505g (+18)Стаята на Бони 3229252Q (+18)Стаята на Бони 3429734T (+18)Стаята на Бони Wienrpg (+18)Стаята на Бони Ea58ec93058a4818

 

 (+18)Стаята на Бони

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 7:00 am

Спалнята ми небеше прелестна..е поне аз не я харесвах много.Лилаво,лилаво..преди любимия ми цвят беше лилаво,но какво пък ще я търпя.

Банята поне беше друго нещо.Просторна и красива.Много ми харесваше.


Последната промяна е направена от Бони Морган на Съб Апр 30, 2011 10:53 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 9:37 am

Качих се в стаята си и се метнах на леглото.Гушнах една възглазница и почнах да плача.Защо на мен.Харесвха Алекс и той ме харесваше или поне така разбрах от думите му,но той целуна Джен уж да я свести.О да Джен..мислех да мине през стаята и.Станах и отидох до банята.Измих лицето си по което се беше разтелка спиралата ми
-Е супер.Приличаш на чудовище-казах на образа си в огледалото.Отидох отново до леглото.Огледах стаята си все едно за последно и се отравих към стаята на Джен.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 9:30 am

Още спях,но телефона ми ме сабуди.Имах смс.От Джен.
-О Джен-казах сънливо и прочетох смс.Станах от леглто ои отидох в банята.Изглеждах като чудовище.Хвърлих си еидн душ набързо и си исуших косата.Сложих си спирала,черен молив и малко тъмни сенки.Естествено не заравих и гланца.Влезна хв стаят си и извадих прилепнали сини дънки,бяла блузка,черен суичар и едни сини кецове..от много тми.Слезнах по стълбите и се отпавих към входната врата.След това отидох към реката.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 10:44 am

Легнах си и аз да спя.Но неможех да си намеря място.Оспях да заспя,но санувах кошмар..Едуард.Изпищях и се сабудих.Бела изкимтя до мен и аз я прегърнах.Стана 2 часа.Неможех да заспя.
-Бела..какв оми става-попитах кучето което нямаше шанс да ме разбере.Тя излая нещо в отговор.Бях облеякла една тениска и едни къси панталонки.Беше ми топло и свалих тениската си и облякох едно черно потниче.Отново си легнах,но неможех да заспя.Лежах и зяпах тавана като идиот.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 10:48 am

Почуках на вратата и казах :
- Бони, спиш ли? - Най-нахално отворих вратата.
- Може ли да вляза? - Попитах нахално..хм..да си призная стаята й беше хубава.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 10:49 am

-Алекс изкара ми акъла-казах и станах от леглото.Отудох и го прегърнах.
-Влизай-казах и отнов отидох до леглото.Бела скочи от него и отиде естествено да се подмазва на Алекс.Почна да се лигави и да му се пречка в краката.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 10:55 am

Бела започна да ми се пречка в краката. Наведох се и я погалих. Изправих се и започнах да гледам Бони. Ах, колко секси беше с това потниче. Целунах я страстно, целувката беше доста дълга. Както се целувахме, така тръгнахме към леглото. Седнахме на него и все още се целувахме. Бони легна и ме дръпна към нея. Аз легнах върху нея и отново започнах да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 11:00 am

Целувахме се страстно.Стигнахме до леглото ми и седнахме.Аз легнах и го издърпах.Той легна върхо мен.Пъхна ръка под потничето ми и почна да опипва голата ми плът.Простенах от удоволстиве.
-Алекс-каза хзадъхано.Той явно не ме чу или се направи,че не ме чува.Целуваше врата ми и опипваше гърдите ми.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 11:05 am

Свалих фанелката си, а след това леко и нейната. Продължавах да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 11:37 pm

Целувките му направо ме пращаха в рая.Бела изкимтя.Май ревнуваше.Алекс ме целуваше по врата,а аз стенех от удоволствие.Той свали панталонките ми и почна да плъзга ръката си по бедрата ми.След миг ръката му вече беше междо тях и опипваше голата ми плът.Отново се върна към устата ми.Почна да ме целува страстно и продължително.Оставаше ме без дъх.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeНед Май 01, 2011 1:35 am

Целувах Бони страстно по влажните устни, легнал върху нея.
- Сега се връщам - Казах и станах от леглото. Взех Бела и тръгнах към стаята си. Оставих я там и се върнах при Бони.
- Вече сме сами - казах и отново легнах на леглото, върху Бони. Пак започнах да я целувам. Свалих си боксерките.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeНед Май 01, 2011 1:40 am

Той си свали боксерките.О боже!Изкошавах се да не погледна
-Имаш ли презерватив-попитах го задъхано докато той целуваше врата ми.Топлите му устни ме караха да се чуствам жива.Тялото ми пламтеше.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeНед Май 01, 2011 1:45 am

Тя ме попита дали имам презерватив, о боже! Съвсем бях забравил. Отлепих устни от нейните.
- Не - отговорих и отново започнах да я целувам. Докосвах голата й плът, докато се целувахме. Да призная целуваше се прекрасно.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:35 am

-Значи без..-казах и го целунах.Той отново почна да ме опипва междо краката.След 30 минути страстен секс двамата лежахме един до друг с очестено дишане.
-Беше страхотно-промълчих.
-Искаш ли да си вземем дум-някак неисках да прикъсвам този момент в леглото,но го направих каква глупачка съм.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:46 am

- Хайде - казах и я целунах, станах от леглото. Тръгнахме към банята. Влязох в душ кабината и пуснах душа, нагласих водата и дръпнах Бони да влезе вътре с мен. Тя влезе, беше толкова приятно, водата беше топла, но не гореща. Ах колко секси беше Бони, не можех да й устоя.
- Секс под душа? - о, господи! Защо го казах..край с мен!!
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:50 am

Засмях се.Той ми предложи секс под душа.
-С удоволствие-и отнов се засмях.Докато влизахте в банята се стараех да гледам дамо от кръста нагоре,но се изкошавах да го погледна и надоло.Изкушението ми премина..като го видях.Ококорих очи,а той видя,че го зяпам.Усмихна се леко и след това ме дръпна в душ кабината и там ми предложи секс под душа.Беше настроил водата.Приятна,топлла,но не и гореща.Бутна ме леко към стената и след 15 минтуи и по-малко бяхме свършили.Бяхме целите червени и дишахме тежко.Хванах го и го целунах.Той е толкова секси,а и се целува прекрасно.Не съм правила такъв як секс от..много одавна.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeНед Май 01, 2011 8:02 am

След толкова секс ожаднях.
- Отивам да донеса нещо за пиене - казах на Бони, излязох от банята и отидох към спалнята на Бони. Обух си боксерките и дънките и отворих вратата на спалнята, но преди да изляза Бони се провикна от банята.
- Чакай, и аз идвам - Дойде в спалнята и започна да се облича. Когато се облече слязохме в кухнята.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeНед Май 01, 2011 9:27 am

По пътя към стятаа ми с Алекс се целувахме.
-Обичам те Алекс-казах му когаот влезнахем в стята ми.Той седна на леглото,а аз отворих гардероба си.Почнах да гледма дрехите и да ги мятам назад.Не бях усетила,че метнах два сутиена и два суичара върхо Алекс.
-Извинявай.-казах и накрая извадих едни дънки и една бяла блуза.Взех единия черен суичар и единия бял сутиен които държеше Алекс и влезна хв банята да се преоблека и гримирам.
-Готова съм.-казах и взех каишката на Бела.Слоших и я целунах Алекс.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeВто Май 24, 2011 5:56 am

След като огледахме цялата вила което не беше лесно се разбра,че няма никой друг.Влезнахме в моята стая и се настанихме на леглото.По навик натисках ключа за лампата и светна.
-Страно..как така..другаде из къщата до сега нямаше ток.-казах и погледнах Джен и Алекс.Какво ставаше тук?
-На вас да са ви се случвали страни неща напоследък?-попитах и отидох да прегърна Джен.Не я бях виждала от 2 седмици и много ми липсваше.
-Много ни липсваше!Обичам те Джен!-казах и я гушнах по-силно.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeВто Май 24, 2011 7:21 am

Бони ме прегърна. Държа ме няколко минути.
- Ами... Вчера аз и Джес попаднахме в някаква хижа.Вратата сама се беше заключила и се чуваха писъци и... Беше ужасно! Ако не беше Майк едва ли щяхме да излезем скоро от там - казах отчаяно...
- Стига вече с мистерийте. Предлагам да излезем някъде да пием по нещо. Какво ще кажете? - казах и ги погледнах.
- А между другото... Докато липсвах вие какво правихте цели 2 седмици? - ги попитах и ги погледнах строго...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeВто Май 24, 2011 7:42 am

- Добра идея, къде искате да отидем..дамите са с предимство? - казах и погледнах Джен, след това Бони, засмях се леко.
- И все още не мога да си избия от ума от къде Ана има номера на Бони. Странна работа..-казах и забих поглед в пода.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeВто Май 24, 2011 7:47 am

- Ана ли? ... - казах и се замислих. Имах една много противна позната която се казваше Ана и беше на годините на Алекс и Бони но не бях сигурна дали е тя... Изведнъж се сетих! Извадих си телефона и почнах да се ровя... Накъде трябваше да имам нейна снимка...
- А! Алекс това ли е Ана? - приближих се към него и му показах снимката. Бони се приближи също да я види и като я видя се ядоса... Май ревнуваше...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeВто Май 24, 2011 7:58 am

- Същата! - казах след като погледнах дисплея на Джен. Бони се ядоса, май ревнуваше.
- От къде я познаваш? - казах учудено. Ах, какво зло е тази, сега като се замисля не знам защо съм бил с нея. Изненадах се, че Джен я познава, но живеем в един квартал-малък квартал..не е изключено да се познават.
- Само не ми казвай, че си я водила в къщи. - казах сериозно и погледнах Джен. След малко погледа ми се спря на Бони, тя беше ядосана, май ревнуваше. Дръпнах я леко към себе си и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Бони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Бони   (+18)Стаята на Бони Icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 am

- Ами... Запознах се с нея докато пазарувах в Маями един ден... Тя беше там на почивка. И като се запознахме се лепна за мен и започна да казва че сме първи приятелки, докато аз не я понасях! - викнах ядосано.
- Преди няколко дни започна да ми звънни. И не ме оставяше на мира искаше телефона на Бони. Сега е в Лондон и не мога да й направя нищо за това казах телефона. Не ми се говори повече за това... И без това след няколко дни е рож... - добре че се усетих и не довърших.
- Хайде да тръгваме!
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
 
(+18)Стаята на Бони
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Ема
» (+18) Стаята на Ашърт
» Стаята по биология
» Стаята по Математика
» Стаята по Музика

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Къщи :: Вилата-
Идете на: