Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Летището на Париж Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Летището на Париж Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Летището на Париж Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Летището на Париж Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Летището на Париж Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Летището на Париж Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Летището на Париж Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Летището на Париж Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Летището на Париж Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Летището на Париж 3399854d Летището на Париж 2378429t Летището на Париж 3393505g Летището на Париж 3229252Q Летището на Париж 3429734T Летището на Париж Wienrpg Летището на Париж Ea58ec93058a4818

 

 Летището на Париж

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Летището на Париж Empty
ПисанеЗаглавие: Летището на Париж   Летището на Париж Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 12:08 am

Летището на Париж Frenchairport
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Летището на Париж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището на Париж   Летището на Париж Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 1:13 am

Пристигнах на летището. Купих си билет за Маями, но се оказа че самолета ще дойде след няколко часа. Седнах на един стол и почнах да чакам потънала в мисли. Едва ли някой щеше да се притесни за мен. Признавам че Алекс и Бони щяха да ми липсват. Вярно, познавахме се от скоро но все пак... Много жалко че не успях да видя Париж. Толкова много исках да разгледам...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Летището на Париж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището на Париж   Летището на Париж Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 5:00 am

Обиколих летището няколко пъти, а накрая видях един стол на който седеше Джен. Затичах се към нея, но вече нямах сили.Някак успях да се дотътря при нея задъхан.
- Джен не го прави! Знам, че аз съм причината и много съжалявам. Не го направих само, за да ревнува Бони. Притесних се и опитах различни методи.. - казах и имах чувството, че ще припадна от цялото това бързане.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Летището на Париж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището на Париж   Летището на Париж Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 5:42 am

- Не съм някакъв си предмет или безчуствено същество което да можеш да го правиш каквото си искаш! И разбрах че мястото ми не е тук. - казвайки тези думи бях готова да се кача на самолета когато го чух да ми казва :
- Джен! Джен! Бързо! Бони току що ми прати СМС в които пише "Алекс ела тя ме напада... "
Като чух това оставих куфарите на земята и почнах да тичам към вилата. Алекс ме последва...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Летището на Париж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището на Париж   Летището на Париж Icon_minitimeСря Май 18, 2011 9:02 am

Вече бях решила... Прибрах се в вилата, събрах си багажа отидох на летището и почти веднага пристигна самолета. Качих се на него и си заминах...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
 
Летището на Париж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Болницата в Париж
» Кметството в Париж
» Пожарната в Париж
» И още едно от кината на Париж
» Едно от кината на Париж

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Сградите-
Идете на: