Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Стаята на Ема Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Стаята на Ема Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Стаята на Ема Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Стаята на Ема Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Стаята на Ема Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Стаята на Ема Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Стаята на Ема Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Стаята на Ема Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Стаята на Ема Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Стаята на Ема 3399854d Стаята на Ема 2378429t Стаята на Ема 3393505g Стаята на Ема 3229252Q Стаята на Ема 3429734T Стаята на Ема Wienrpg Стаята на Ема Ea58ec93058a4818

 

 Стаята на Ема

Go down 
АвторСъобщение
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Стаята на Ема Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Ема   Стаята на Ема Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 8:18 am

Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Стаята на Ема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ема   Стаята на Ема Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 8:37 am

След като се осъзнах грабнах куфарите и се качих в една от стаите.Беше страхотна.Започнах да разопаковам куфарите като грижливо подреждах нещата си.Все още се притеснявах за случилото се преди мналко.Все пак не всеки ден влизах в нова къща и заварваш припаднали и окървавени хора вътре и пшаралелно с теб влиза линейката да ги изнесе и остваш сам.Бях сама.Нещотот , от което най-много се притеснявахй и мразех.Отново се огледах.Отметнах бретона си настарни.Тези дни исках да е отдяната страна , а не както винаги в центъра.Забързах се с разопаковането и набързо се изнесох от стаята.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Стаята на Ема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ема   Стаята на Ема Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 10:59 am

Замечтано влзах в стаята.Леле, чувствах се толкова...щастливо.Хвърлих се на леглото.Мекотата му ме обгърна.Не можеш да спра да се усмихвам.Гледах замечтано към тавана.Аш определено ми беше завъртял главата и то само за ден , а това никога не се е случвало.Аш сигурно вече ме чакаше долу , затова побързах да се облека.Сложих си прилепнали дънки, червени патофки и червена блуза.Сложих си черното сако и червена шапка, също така спирала и гланц.Погледнах се последно в огледалото и заслизах по стълбите...
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Стаята на Ема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ема   Стаята на Ема Icon_minitimeНед Май 01, 2011 7:10 am

Затоврих вратат ана стаята си като внимавах да не затисна завивката.Отворих гардероба и извадих тази рокля.Подсуших си косата и я хванах с шнола.Сложих средните халки и гердан, обух токчетата и бях готова, поне с облеклото.Взех памук и почистих очите си.Изглеждах като Мортиша Адамс , заради падналата спирала.Не исках да го уплаша.Адски много го харесвах, че даже май го обичах.Поднових си спиралата , сложих гланц и взех малката чантичка.Погледнах се още веднъж в огледалото и тръгнах надолу по стълбите...
Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Ема
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята по Математика
» Стаята по Музика
» (+18)Стаята на Джен
» (+18)Стаята на Алекс
» (+18)Стаята на Бони

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Къщи :: Вилата-
Идете на: