Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
(+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
(+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
(+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
(+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
(+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
(+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
(+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
(+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
(+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
(+18) Стаята на Ашърт 3399854d (+18) Стаята на Ашърт 2378429t (+18) Стаята на Ашърт 3393505g (+18) Стаята на Ашърт 3229252Q (+18) Стаята на Ашърт 3429734T (+18) Стаята на Ашърт Wienrpg (+18) Стаята на Ашърт Ea58ec93058a4818

 

 (+18) Стаята на Ашърт

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 8:36 am

Легло

(+18) Стаята на Ашърт Bedroom-designs-daylighting

Баня


(+18) Стаята на Ашърт Brand1_bathrooms_fitted_12_jpg
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 9:39 am

Влзяох бутайки куфара след себе си. Боже...и стаята беше огромна.Затворих вратата и се насочих към леглото. Брех наистина си я биваше и точно по мой вкус. Засмях се и сложих куфара на леглото. Извадих всики дрехи и ги прибрах в шкафа. Наредих си всико и което носих. А куфара го скътах под леглото което се вдигаше. Е за първи ден все още не е станал лош. Замислен тръгнах към градината.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 11:53 am

Отворих леко вратата и като влязох я бутнах леко,за да се затвори. Побързах да я оставя на леглото ми. Тя хич не тежеше,но да я качвам по стълбите...тук вече натежа. Сложих я внимателно на леглото ми и завих със завивките. Тя се сви и заспа дълбоко. Минах от другата страна и легнах там. Гушнах я и заспах така, с дрехите.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 12:03 pm

Някой ме вдигна от дивана и в просъница чух гласа на Аш.Отново се унесох....
Събуих се.Осъзнах , че лежа на меко удобно легло, но това не беше моето легло.Усетих нечии топли ръце и равноменро дишане.Обърнах се леко и видях Аш.Последно бяхме в хола , но той явно ме е пренесъм в стаята си.Внимателно разхлабих хватката му и станах от леглото.Завих го с завивката и отидох в банята...
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 12:06 pm

В присъница усетих как Ема се одръпва от мен и става от леглото.
- Къде отиваш, не си тръгвай. - имрънках аз, но очите ми се затвориха. Все още можех да я чуя което означаваше че не бях заспал напълно.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 12:16 pm

Спрях се на вратата на банята.
- Спи спокойно - прошепнах му.- Отивам само до банята.
Влязох в помещението и се по0гледнах в огледалото.Леле!Косата ми беше рошава , а дрехите - измачкани.Измих си лицето , а после и ръцете.Направих опит за оправя буйните си къдрици , но уви нямаше кой знае какъв успех.Отидох по нужда и след като натиснах кранчето на тоалетната се върнах отново в спалнята.аш беше толкова сладък.Беше разперил ръце и чакаше да го гушна.Легнах отново до него и се сгушихме както преди малко.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 9:37 am

Събудих се от пронизващото слънце което минаваше през прозореца и осветяваше точн очите ми. Обичах слунцето,но не и когато ме буди така. С едната си ръка покрих очите си. Ема беше се згушила в мен. Беше толкова сладка докато спеше. Усмихнах и се макар и да знаех,че няма да ме види. Станах тихичко и дръпнах щотите на прозорците. Дрехите ми бяха измачкани и сигурно мръсни. Отидох до банята на пръсти и влязох да си взема един душ.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 9:54 am

Затварянето на вратата ме събуди.Отворих очи и видях ,че мястото до мен е празно.Разтъркайх очи и станах от леглото.Осъзнах , че все още съм с вчерашните дрехи.Имах нужда от душ, затова се запътих към банята.Отворих вратата и тръгнах да влизам ,но шумът от топлата виода ме стрестна.Отстъпих към врата и бързо се изнесох от банята.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 9:57 am

Топлия душ ми дойде добре. Увих кърпа около кръста си и излязох от банята.
- Ооо виждам че си станала. - казах и се усмихнах на Ема която разглеждаше стаята ми.
- Добро утро! Ако искаш да си вземеш душ, оставих ти топла вода. - Тръгнах към нея като посочих банята.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 10:07 am

Заразглеждах стаята му.
- Да ще си взема - отговорих му.Той започна да се доближава към мен.Беше загърнат с кърпа и изглеждаше много свежо.Целунах го нежно и с усмивка влязох в банята.Пуснах топлата вода и след 15-тина минути вече се обвиах в една кърпа.Излязох от банята отидох към леглото.Аш вече беше облечен и слушаше музика.


Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 10:11 am

- Добре ли ти дойде? - попитах я и потупах мястото до мен на таку-що оправеното легло. Тя седна малко не сигурно,но после се отпусна.Приближих се и я гушнах. Косата ми беше все още мокра,но вече като че ли почна да изсъхва.
- Какво ти се прави днес? - Попитах я и целунах по бузата. Усмихнах се я и погледнах в очите.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 10:15 am

- Определно ми дойде добре - ових кърпата по плътно и несигурно седнах на посоченото от него място.Той ме обгърна нежно и ме целуна по бузата.
- Какво ти се прави днес? - погледна ме в очите.Отвърнах на погледа му и му се усмихнах.
- Каков ще кажеш да отидем до магазина за домашни любимци ?
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 10:18 am

- Доообре. И какво ще правим там. - Усмихнах и се. Одръпнах се от нея и седнах пак на същото място което бях преди малко. Явно не и беше много приятно да прегръщам точно сега. Усмихнах се и пуснах една песен която много ми харесваше.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 10:23 am

- Бих искала да видя за някое животинче - погледнах го с мили очи.
- Виж ще отскоча до стаята си да се облека и ще се чакаме долу, нали? - целунах го по бузата и тръгнах към вратата.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 10:32 am

- Добре, чакам те на двора. - Усмихнах се и отидох да се доподсуша косата докато Ема излизаше от стаята ми. Боже...това момиче ми завъртя главата. Никога преди не съм се влюбвал така, от първи път и толкова силно. Хм...май ще взема и фотоапарата. Исках да я поснимам малко. Можеше и да не го знае,но аз обичах да снимам през свободното си време. Това ме подсети за нещо и аз започнах да се оглеждам на всички страни.
- Боже, къде ми е китарата? - Загледах притесненето. Май не бях я взел. Уф....сега ще трябваше да звъня на родителите ми да ми я пратят. Набрах баща ми на телефона,след няколко позвънявания той вдигна.
- Ааа...тате, китарата там ли мие? - изчаках да чуя отговора му който беше хубав.
- Добре,ааа ще можете ли да ми я пратите? - Усмивката ми стана по широка. - Добре...мерси,чао! - казах и затворих телефона. Сложих го в джоба на дънките ми а фотоапарата в ръката и тръгнах към градината.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 10:23 am

Влязох много бързо държееки Ема за ръка. Врата зад мен се тръшна,но това не ме интересуваше. Дръпнах Ема към леглото като не спирах да я целувам. Бърза мисъл мина през ума ми "Ами ако беше твърде рано. Та аз я познавам една от вчера,но я чуствам близка сякаш я познавам от години". Тръснах глава за да прогоня мисълта. В момента не ми се мислеше за това. Леко я бутнах на леглото. Тя легна на меките завивки а аз се качих върху нея,като гледах да не се отпускам,за да не и тежа. Започнах да я целувам страсно по устните и по врата. Ръцете ми се плъзгаха по цялото и тяло и я караха да настръхне.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 11:14 am

Той леко ме бутна на леглото и легна върху мен.Обсипваше ме с целувки и от всеки негов допир настръхвах.Прокарах ръка под блузата му и започнах постепено да я повдигам нагоре.Той разбра какво се опитвам да направя и я съблече за по-бързо.Той направи същото и с моята блуза и събличането продължи доакто неостанахме по бельо...
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 11:20 am

Страстите се увеличаваха и аз не можех да се спра. Усетих се че започнах да ставам агресивен което не беше присъщо за мен. Ръцете ми се плъзваха по цялото и тяло и неочаквано (или по скоро нарочно) откопчаха сутиена и. Хванах го и го захвърлих на пода като не спирах да я целувам по врата. Смъкнах ръцете си надолу и свалих и бекините и....
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 11:30 am

Стана малко агресивен и начинът , по който разкопча и хвърли сутиена ми на пода , ме стрестна, но продължих все така страстно да го целувам.Той посеган и свали бикините ми , което ме накра да се отдръпна, но той не ми позволяваше.Намерих пролука между целувките му и попитах:
- Имаш ли презерватив?
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 11:42 am

Единственото което успях да кажа беше:
- Да... в нощното скафче. - целунах я още веднъж сякаш беше за последно. Протегнах се и изкарах презерватива от чекмеджето. Свалих и бекините като продължавах да я целувам. Тя смъкна боксерките ми и аз побързах да си сложа презерватива.... Чуството беше незабравимо, изпълнено с толкова емоции и чуства които дълго останаха във въздуха....

След 20 минутен страстен секс ние вече лежахме завити в леглото. Мълчахме, на никой не му се искаш да продума първи. Аз се приближих към нея и я гушнах сякаш бях малко кучнце идващо да успокои стопанина си.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 11:55 am

Чувствах прилив на различни емоции.Не можеш да опиша как се чувствах след тези 20 мин.Лежах обърната на една страна и завита с завивката му.Не смеех да продумам първа.Просто исках да се насладя на момента.Припомнях си подробно всяка една изминала минута и на моменти леко се усмихвах.По средата нба мислите ми Аш ме пръгърна и се сгушихме.Известно време бяхме така мълчаливо и най-накрая аз продумах:
- Беше незабравимо.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 12:04 pm

- Знам. - казах и се надигнах за да я целуна по бузата. Усмихнах се и пак легнах като се гушнах по силно. Наистина беше страхотно преживяване което си заслужаваше. И наистина не съжелявам,че дойдох да уча тук. Пуснах я и легнах по гръб като гледах тавана. Беше ми толкова толо,че дори и да си вържа косата нямаше да ми помогне. Станах и тръгнах към банята.
- Искаш ли да си вземем един душ? - попитах я преди да вляза напълно в банята.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 12:12 pm

- Да - отговорих му с лека усмивка - Би било чудесно.
Станах от леглото и тръгнах гола към банята.Аш беше на вратата и щом се доближих до него двамата влязохме вътре.Беше ме малко срам да го гледам, затова бях забила поглед в пода.Той пусна душа.Водата първоначално ме опари , но после стана перфектна.Той първи се обля и после ми пода де душа.Погледите ни се срещнаха и аз се изчервих веднага погледнах в другата посока.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 12:17 pm

Тя се извърна погледа и за миг усмивката ми се скри. Приближих се и я гушнах с едната ръка а се другата дършах душа на високо все едно ни вали дъж. Засмях се я целунах по устните. Тя се усмихна и отвърна на целувката ми. Знам...беше малко гадно, да не казвам че и рано,но какво да се прави вече беше късно да се съжелявам. Усмихнах се зловещо и почнах да я пръскам докато не я притиснах до стената.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

(+18) Стаята на Ашърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ашърт   (+18) Стаята на Ашърт Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 12:29 pm

Отвърнах на целувката му и той започна да ме пръска , докато не се оказах притисната до стената.Отново ме погледна с големите си лешникови очи и ме целуна страстно както преди малко в леглото. Притисна се колкото се може по-близо до мен и последва същото както преди малко - страстни целувки и разбира се го направихме , но този път за по-малко то 10 минути ,като през цялото време топлата вода ни обливаше.Последва същият прилив на емоци както преди малко.Доизкъпахме се и излязохме от банята с зачервени лица от топлината и увити в кърпи.Легнахме в леглото , сгушихме се и заспахме...
Върнете се в началото Go down
 
(+18) Стаята на Ашърт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Ема
» Стаята по Математика
» Стаята по Музика
» (+18)Стаята на Джен
» (+18)Стаята на Алекс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Къщи :: Вилата-
Идете на: