Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Бар "CHAMPION" Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Бар "CHAMPION" Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Бар "CHAMPION" Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Бар "CHAMPION" Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Бар "CHAMPION" Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Бар "CHAMPION" Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Бар "CHAMPION" Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Бар "CHAMPION" Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Бар "CHAMPION" Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Бар "CHAMPION" 3399854d Бар "CHAMPION" 2378429t Бар "CHAMPION" 3393505g Бар "CHAMPION" 3229252Q Бар "CHAMPION" 3429734T Бар "CHAMPION" Wienrpg Бар "CHAMPION" Ea58ec93058a4818

 

 Бар "CHAMPION"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Бар "CHAMPION" Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" Icon_minitimeВто Май 10, 2011 9:59 pm

Бар "CHAMPION" C9dc
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Бар "CHAMPION" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 4:43 am

Идея си нямах на къде карам колата, но не след дълго, погледа ми се спря на табела на бар "Champion". Още с влизането си във въпросният бар си поръчах чисто уииски и извадих кутията цигари, която си бях взел от един магазин по пътя. Малко огънче се паказа от "Zippo"-то ми и приближих цигарата към пламъка. Дръпнах си дълбоко от цигарата си, отпих от уиискито си когато усетих, че телефона ми вибрира, оставен на бара. Дори не погледнах името а дисплея, пръста ми докосна екрана и телефонът се изключи. Исках да забравя всичко...Пол...състеразнията...и най-вече Джесика. Защо я обичах толкова много?! Защо си позволих да се влюба в нея толкова дълбоко в нея...бях толкова глупав като си мислих, че е моя...През цялото време ме е лъгала, дори и преди малко...Тези сълзи надали значеха нещо, просто е добра, много добра в тази игра. Сега най-верочтно отново е в прегръдките на Пол и казва...и казва, че е негова...Мамка му Ник, трябва да е забравиш...беше задължително да я забравя и нямаше да й позволя да си играе с мен дори след като се разделихме. Болеше ме толкова много, но всякаш аз бях замръснал. Погледа ми се беше впил в пръстите ми, които си играха с запалката, цигарата димеше в устата ми и от време на време, чашата пълна с ново и ново уииски, заменяше мястото й. Видях Джак и онова момиче...Вики да влизат в бара, а когато ме видяха се приближиха към мен.
- Ето го и него...защо си тръгна така бързо, знаеш, че ни предстоеше парти, а ти ни изостави.-каза Джак и седна до мен на стола.
- Ами...аз. Ъммм имах малко работа...-засмях се горчиво и отпих от златистата течност.
Няколко минути Виктирия изчезна от погледа ми и когато се върна Джак каза, че трябва да се прибира и сега бяхме аз и Вики. Погледа ми се плъзна по тялото й и това не остана незабелязоно от нейна срана.
- Какво? Не изглеждам ли...-не можа да довърши изрчението си защото аз я прекъснах.
- Прекрасно...изглеждаш прекрасно.
Малка усмивка се плъзна по лицето ми и тя стана от стола като се приближи до мен. Беше толкова лесно поне да се опитам да забравя Джесика. Просто така, една вечер с Виктория, а на следващата щеше да бъде поредната. Ръката мия хвана за лицето и го предърпа към моето, а усмивката не слизаше от лицата и на двамата. Устните ни бяха на няколко милиметра, но изведнъж се дръпнах...
- Ти не си Джесика...-прошепнах тихо и едва ли ме чу тя.
- Ммм...да, аз съм Виктория и те искам...хайде Ник...можеш да ме имаш...твоя съм.
Също като нея, станах от стола си и с тяло я притиснах към бар-плота...Усещах как и двамата тръпнехме в очакване на следващото ми движение, но такова не последва. Или по-точно такова, което щеше да й хареса. Бързо хвърлих няколко банкноти на бара, взех телефона си и излезнах от заведението. Опитвах се да не мисля за нищо, докъто се прибера в къщи и почти успявах. Нямах сили и желание да правя друго и уморен до капване се хвърлих на леглото, след което мигновенно се унесох в съня си.
Върнете се в началото Go down
 
Бар "CHAMPION"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Барове и Дискотеки-
Идете на: