Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Дискотека "Live" Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Дискотека "Live" Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Дискотека "Live" Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Дискотека "Live" Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Дискотека "Live" Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Дискотека "Live" Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Дискотека "Live" Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Дискотека "Live" Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Дискотека "Live" Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Дискотека "Live" 3399854d Дискотека "Live" 2378429t Дискотека "Live" 3393505g Дискотека "Live" 3229252Q Дискотека "Live" 3429734T Дискотека "Live" Wienrpg Дискотека "Live" Ea58ec93058a4818

 

 Дискотека "Live"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Дискотека "Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотека "Live"   Дискотека "Live" Icon_minitimeВто Май 10, 2011 10:17 pm

Дискотека "Live" Discotheque-240346
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Дискотека "Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Live"   Дискотека "Live" Icon_minitimeВто Май 17, 2011 10:08 am

Влязохме в дискотека "Live". Беше много шумно.
- Джес! Искаш ли първо да пием по нещо и после да танцуваме? - викнах за да ме чуе
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Дискотека "Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Live"   Дискотека "Live" Icon_minitimeВто Май 17, 2011 10:12 am

-Нека пийнем нещо за отскок.-казах усмихнато аз и тръгнах към бара, а Джен ме следваше.Седнах на високия стол и се поръчах водка.Джен също се настани до мен и сега вече огледах мястото.Беше приятно, хареса ми.Завъртях се към бара и погледнах Джен.
-Хей, какво се е случило с Майк, та го спомена по-рано?-попитах аз, дали не беше станало нещо лошо.не ми допадаше този майк и трябваше да си поговорим на дълго и на широко.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Дискотека "Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Live"   Дискотека "Live" Icon_minitimeВто Май 17, 2011 10:13 am

- Приятно е тук нали? - казах опитвайки се да сменя темата.
- Същото като Джес - казах на бармана без изобщо да знам какво е поръчала тя.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Дискотека "Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Live"   Дискотека "Live" Icon_minitimeВто Май 17, 2011 10:20 am

тя май не искаше да говори за това.Ако майк отново й направеше нещщо щях да го спукам от бой.нямаше да му позволя да разиграва Джен.Но дано за сега да няма нищо и да са наред, защото го предпочитам пред Ерик.А той явно се бе лепнал за Джен.
-Заповядайте.-каза бармана и ни подаде две чаши уиски.Но...това не беше поръчката ми.
-Ей, аз поръчах водка.Не че съм много веща в напитките, но мога да различа уискито и водката.-заядох се аз.
-Това е от онези...-поколеба се той като ги погледна, но после продължи-господа.
Погледнахме на там и видях две момчета да седят на другия край на плота.Колко удобно да го върна на Ник, не мислиш ли?
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Дискотека "Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Live"   Дискотека "Live" Icon_minitimeВто Май 17, 2011 10:30 am

Супер! Сега и мъже. Само те ни липсваха. Приближиха се.
- Здрасти мацки - каза единия които гледаше Джес предизвикателно.
- Махайте се! - викнах.
- Ей как ги харесвам тия като тебе - каза другия.
- Абе я... - преди да довъра видях че Джес също гледаше онзи които я гледа
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Дискотека "Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Live"   Дискотека "Live" Icon_minitimeВто Май 17, 2011 11:13 am

Единият заговори за нещо с Джен, а другия само ме гледаше.Беше секси и беше лесен.Такава възможност не се изпуска, щех да отмъстя на онова долно копеле.Усмихнах му арогантно и преди да заговоря той предложи да идем да танцуваме.Веднага станах и тръгнах след него.Отдалечихме се достатъчно че да не виждам Джен.Не че се притеснявах за нея, по скоро онзи щеше да пострада.Дано само не е много лоша с него.
вече бяхме на дансинга и не усетих как ръцете му се намериха въърху задника ми.Май бързаше за някъде.завъртях се и се измъкнах от хватката му.Започнах да танцувам на няколко сантиметра от него, като се придържах с ръце към него.Накрая се долепих до недо и започнахме да движим телатаа си в синхрон.Усетих как ръцете му се спускат от гърба ми надолу.отново се завъртях, като сега гърба ми бе притиснат към него.Усещах че му харесва и продължавах да трия тялото си в неговото.ръцете му сключиха пръсти на корема ми и притиснаха тялото ми към неговото още по-силно.харесвааше ми, но защо по дяволите се сетих за Ник?Пак ли той?И сега ли ще ми развали веселбата?Майната му!Обърнах се към онзи и впих устни в неговите.Целувката бе страстна, но нещо ми липсваше.Той не бе...не бе...не бе Ник.По дяволите защо пак той?!
Момчето хвана ръката ми ме задърпа към тоалетната.Май искаше да продължим там.Не бях сигурна дали го искам, но май преди да реша всичко щеше да е всършило.Чух заключването на вратата и последва още една целувка.опрях гърба си на стената и го придърпах към себе си.Той започна да целува врата ми и с всяка целувка настръхвах, но не от удоволствие.този път беше нещо различно.опитах се да го пренебрегна и увих крака около кръста му.Той ми помогна да седна на мивката и продължи с целувките си, които слизаха надолу към гърдите ми.усещах някакво парене след всяка целувка, но това не ми харесваше.усещах нещо странно в мен, май не ми бе достатъчен алкохола.
Избутах го от себе си и станах.не исках да го правя, не си заслужаваше.По дяволите нямаше да правя секс с този, заради това че Ник е задник.Тръгнах към вратата, но онзи се облегна на нея с ръка.
-Къде тръгна?-попита ухилен и в същото време доста ядосан.
-Виж, махни се от пътя ми!Не искам да правя нищо с теб!-повиших заплашително тон и бутнах ръката му.той ме хвана и притисна към вратата.Тялото му се настани върху моето и му попречи да се измъкне от там.
-Щом не искаш нищо, защо тогава дойде с мен?-започна той уверено.
-Махни се от мен!Не искам!Рабра ли?Промених си мнението1-продължавах да викам, но не чак толкова че да се чува навън.
-Имам си приятел!Махни се от мен!-казах накрая аз.По дяволите какво беше това?приятел?Ник ли беше този приятел?какво ми става, мамка му?!
Онзи се отдръпна леко и застана загледан в мен.Май не искаше да има работа с "приятеля" ми.По дяволите, защо пак трябваше да споменавам или дори да си мисля за Ник?!излязох от дискотеката, не исках да стоя вътре.Имах нужда от чист въздух или от малко никотин.запалих цигара и облегнах гръб в стената.не можех да си избия Ник от главата, но май повече не исках, от колкото не можех.Мразя че ме кара да се чувствам така!
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Дискотека "Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Live"   Дискотека "Live" Icon_minitimeВто Май 17, 2011 8:23 pm

Джес тръгна на някъде с обожателя си.
- Айде в апартамента ми - каза другият които ме гледаше.
- Остави ме на мира! - казах и се опитах да си тръгна но тои ме дръпна към себе си и ме целуна. Почти веднага го избутах.
- За последен път те предупреждавам остави ме или...
- Какво ще ме биеш ли? - казах преструвайки се на уплашен. Тогава не издържах и го ритнах в корема. Той падна на земята. Излязох от дискотеката страшно ядосана. Там намерих Джес да пуши. Като ме видя угаси цигарата си.
- Какви глупаци само! - казах. Изведнъж забелязахме че тези двамата са при нас.
- Ти идваш с мен - каза този които ударих и ме хвана на ръце завличайки ме някъде. След минути разбрах че сме зад дискотеката.
- Ето да се отпуснеш - като каза това ме остави и ми даде нещо като бял прах. Нима... Това бяха наркотици!
- Мечтай си! - казах и се опитах да си тръгна но незнаех на къде...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Дискотека "Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Live"   Дискотека "Live" Icon_minitimeВто Май 17, 2011 9:07 pm

Джен също излезе от дискотеката, когато и онези двамата съюо се манестиха при нас.Единият задърпа на някъде Джен, което не ми хареса много, но за сега не мислех да им се бъркам.Ако по-късно имаше нужда, щях да го направя.
-Виж, това преди малко..-започна онзи, а изражението му ясно показваше, че иска да се извини.Ха, колко мило, няма що!
-Остави!-казах почти безчувстено аз и се огледах за Джен.
-Къде отиде приятеля ти и...-не успях да довърша, бях прекъсната оот смеха му.
-Какво?-повиших тон, за да спре с този смях, които ми се стори престорен.
-Не им се бъркай!Няма да му попречиш да вземе това което иска!-каза той съвсем тихо, но сякаш ми заповяда да не се меся.По дяволите, нямаше да го слушам.Все пак говорехме за Джен, нямаше да я оставя, дори и да бях сигурна, че ще се оправи сама.Тръгнах да ги търся и жалките опити на другия да ги намеря не успяха.Той вече не ме следваше и зад дискотеката бяхме само аз, Джен и онзи.Видях че й подава нещо, а тя му каза нещо и се опитаа да тръгне на някъде.Май това което и даваше не бе й се понравило.
-Джен?-викнах аз за да ме чуе и тя се обърна към мен.
-Всичко наред ли е?-попитах аз като спрях на място.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Дискотека "Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Live"   Дискотека "Live" Icon_minitimeСря Май 18, 2011 3:11 am

- Не! Нищо не е наред! Този знаеш ли какво ми дава? Наркотици! - викнах.
- Да се махаме. - казах и задърпах Джес.
- Пак ще се срещнем - каза онзи глупак и започна да се смее.
- Бъди сигурен в обратното!
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Дискотека "Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Live"   Дискотека "Live" Icon_minitimeСря Май 18, 2011 6:02 am

Джен се развика че й предлагал дрога и каза, че иска да се махаме.Онзи пък й каза, че пак щели да се срещнат и започна да се смее.Този май не разбираше, че няма работа с Джен.
Дръпнах се от Джен и тръгнах към него, спрях се на няколко крачки.
-само да разбера че си се доближил до нея...ще ти откъсна мръсните ръчички и ще те наакарам да си ги изядеш!-креснах злобно аз и пристъпих заплашително към него, а той продължаваше да се смее.
-Доскоро.-каза праз смях той и тръгна към входа на дискотеката.Аз не се помръднах, докато не се скри зад ъгъла.
-Джен, ако пак го видиш просто ми кажи.Знам, че можеш сама, но все пак искам да ти помогна.-усмихнах й се мило и се приближих до нея.
-Искаш ли да се прибираме, ще те изпратя и ще тръгвам.Ще ходя...-замислих се, как да й кажа че отивах там, където тя изрично ме предупреди да не ходя.
-ъъ..имам работа.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Дискотека "Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Live"   Дискотека "Live" Icon_minitimeСря Май 18, 2011 6:21 am

- Знам много добре къде ще ходиш и няма да те пусна! - казах решително. Изобщо не исках да ходи на това място.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Дискотека "Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Live"   Дискотека "Live" Icon_minitimeСря Май 18, 2011 6:37 am

-Виж, джен, добре знаем, че няма да ме спреш.Няма смисъл да се опитваш.Ще отида и точка!-казах аз с леко заядлив тон, но пък много настойчив.Тя нямаше да ми се бърка, това си бе моя работа.Знам, че е загрижена, но не можеше да ме спре.
-Хайде да тръгваме, а?-казах и двете тръгнахме към Вилата, щях да я изпратя и да тръгвам към стриптиз клуба.Не можех да стоя много време тук, щях да закъснея.
Върнете се в началото Go down
 
Дискотека "Live"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дискотека "Dance"
» Дискотека "Freedom"
» Дискотека "Nice"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Барове и Дискотеки-
Идете на: