Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Πред Университета Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Πред Университета Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Πред Университета Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Πред Университета Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Πред Университета Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Πред Университета Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Πред Университета Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Πред Университета Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Πред Университета Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Πред Университета 3399854d Πред Университета 2378429t Πред Университета 3393505g Πред Университета 3229252Q Πред Университета 3429734T Πред Университета Wienrpg Πред Университета Ea58ec93058a4818

 

 Πред Университета

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 7:47 am

Тук учениците се събират преди часовете :
Πред Университета 1348340025_0b787a4245_z
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 10:54 am

След като се записах излязох пред университета. Беше много голям. Седнах на една пейка и се замислих къде първо да отида...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 11:02 am

Бях тук за да уча, поне за родителите ми бе така, така че поне да се бях записала в университета.Мисля че нашите бяха уредили нещата, но трябваше да отида и да проверя лично.Стигнах до университета и влязох в двора, беше красиво.наистина, красиво!
Тръгнах по пътеката и видях на няколко крачки от мен Джен.Пак ли?!Този път мислех да я подмина без да казвам нищо или пък да спирам при нея.Тръгнах уверено по пътеката правейки се че не я забелязвам, но се спънах и бързо се озовах на земята.По дяволите, за малко да не си счупя зъбите.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 11:05 am

О изведнъж Джес се спъна пред мен.
- Добре ли си? - отидох при нея и и помогнах да стане.
Като се оправи и казах:
- Не очаквах да те видя и тук.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 11:08 am

-О, моля те, не съм тук заради теб.Трябва да уча, все пак ще ми потрябва някога.-усмихнах се докато тупах праха от дрехите си.
-А ти защо ми помогна?нали не искаше да имаш нищо общо с мен?Какво ти пука че се спънах?-повдигнах вежда аз.надявах се наистина да й пука, но май нямаше голяма надежда.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 11:12 am

- Не съм толкова безчуствена за каквато ме мислиш. - и се усмихнах.
Днес бях в много добро настроение и не исках да се караме.
- Та по кой предмети се записа? - я попитах все така усмихнато и щастливо
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 12:37 am

След като си тръгнахме от реката...бях..объркана.Алекс харесваше ли ме или не.Двамата вървяхме в мълчание почти през целия път
-Хей Джен-казах и размахах ръка..изглеждах като луда.Тя ме видя и се усмихна,но щом видя,че аз и Алекс не се държим за ръце и не си говорим малко се нацупи.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 12:41 am

- Здрасти! - казах нацупено.
Те все още не се бяха сабрали!
- Часовете ще започнат чак утре. Какво искате да правим? - попитах пак с усмивка
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 12:50 am

-Чак утре..-изпуфтях с досада.
-Дай до магазина за жиовтни..мисля да си взема дом.любимец.-казах и погледнах Алекс който ме гледаше..ах пак се върнахме на гледането.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 9:14 pm

След часа по музика излязох за малко пред университета. Както си вървях изведнъж онзи глупак пак ми се изпречи на пътя. Понечих да мина но тои застана пред мен. Опитах се отново да мина без караници но тои не ме пусна отново.
- Защо го правиш това? Остави ме да мина иначе... - му викнах ядосано
- Иначе какво? Ще ме биеш ли? - каза с престорена уплаха.
- Повярвай не искаш да знаеш какво ще стане! - му казах като за пореден път се опитах да мина но уви...
- Искам! Няма да те пусна чу ли? Ти идваш с мен! - каза и се опита да ме хване. Вече се бях ядосала. Ударих го в корема, после и с всичка сила в лицето. Течеше му кръв от носа. Мисля че го бях счупила.
- Това да ти е за урок! И да не ме докосваш камо ли да се приближаваш до мен повече, защото мога да направя още много неща и съм сигурна че няма да ти харесат! - Оставих го да лежи на земята с счупен нос. После влязох отново в университета...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeПет Май 13, 2011 1:05 am

След няколко минути бях пред университета. Все пак беше доста голям. Отначалото ми беше трудно да се ориентирам и да намеря класнита стай но накрая успях. Времето беше много хубаво. Погледнах чесовника си. Беше вече 11:30. Усетих как корема ми каркори. Бях гладна и не бях яла абсолютно нищо от вчера сутринта. Чудех се дали да отида до някоя пицария или закусвалня но незнаех дали има на близо.
- Здрасти. Бих искала да попитам дали тук на близо има закусвалня или пицария? - попитах една госпожа която минаваше.
- Да на 2 преки от тук има пицария - като каза това ми обясни подробно кое къде се намира.
- Благодаря Ви! - казах и седнах на една пейка за малко защото исках да си сложа книгите в раницата.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeПет Май 13, 2011 1:11 am

Минахме през дома на Джесика и следващата спирка беше университета...Спрях колата си на паркинга и погледнах към внушителната сграда.
- Не изглежда зле...
- Ако закъсняваш върви. Нали не искаш да влезеш по средата на часа и всички да те гледат като природно изкопаемо.-казах аз с насмешка.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeПет Май 13, 2011 1:19 am

Слязох от колата и понечих да затворя вратата, но се спрях.
-Ако закъснявам, по-добре да остана навън.Аз наистина съм природно изкопаемо, не искам да ме разкрият.-засмях се също, но минутка по-късно спрях.
-Искаш ли да почакаш с мен в двора?-той само кимна и слезе от колата.
Тръгнахме към университета, когато видях Джен.забързах се към нея, защото тя вече излизаше и я спрях с ръка.
-Ей, Джен!Здрасти.-започнах аз радостна че съм я видяла.Секунди след това и Ник се присъедини и май трябваше да го представя.
-Джен, ъъ..това е...Ник.-нервно казах аз.Как иначе да го назова, момчето с което спах ли?!
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeПет Май 13, 2011 1:23 am

Джес се приближи до мен. Честно казано не очаквах да я видя.
- Здрасти Джес - казах и се загледах в... Момчето по скоро мъжа които беше с нея. Дълго го обикалях докато не разбрах кои е или поне си мислех...
- Здравеите - се обърнах към него - Вие сигурно сте бащата на Джес нали така? - казах и го погледнах в лицето. Беше толкова висок че... Се чуствах като малко детенце пред него. Да със сигурност бе баща и. Приятел невазможно тои беше поне с 20 години по голям от нас...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeПет Май 13, 2011 1:29 am

С Джес тръгнахме из двора и някаква нейна приятелка се приближи към нас.
- Здравеите - каза ми тя и продължи- Вие сигурно сте бащата на Джес нали така?
- Не, съжелявам. Аз съм дядо й. Много млад ме направихте, полъскан съм.
Едва се сдържах да не избухна в смях...но се спрявих.
- А вие сте?
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeПет Май 13, 2011 1:32 am

- Ахам. Ами съжелявам но... Незнам дали има старчески дом на близо...Не се напрягайте много. На вашите години е трудно да се върви - казах му иронично. О ле ле! Как бях така сериозна не можех да разбера...
- Искате ли да Ви донеса стол да поседнете?
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeПет Май 13, 2011 1:36 am

-Стига!-извиках ядосано аз, не си падах по шегите с роднини.Всъщност може бих си паднала, но сега бяха моите роднини.Не ми бе приятно, та аз дори не ги познавах.Сякаш ми се подиграваха.
-Той е ми е просто приятел, ти също, Джен.-продължих със същия ядосан тон.Тръгнах към една пейка и седнах, пък те ако искат да продължават, не ми пукаше/
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeПет Май 13, 2011 1:40 am

- Приятел?!? - казах изненадано и го погледнах от глава до пети.
- Какъв приятел? Та той е колкото...Баща ми даже и баща ми е по млад - казах и го погледнах отново с презрение.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeПет Май 13, 2011 1:47 am

Двете започнаха да водят разговора "Какъв съм аз и защо съм такава пенсия"
- Пфф...момичета аз ви оставям.
- Чао Джес...Довиждане Джен.
- Приятен ден и на двете.
Усмихнах се леко на Джесика и тръгнах към колата си. Запалих двигатела и шумно изхвърчах от паркинга на университета.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeПет Май 13, 2011 1:51 am

За щастие този си тръгна. Изобщо не ми харесваше.
- Да махай се! Не те искаме! И да не се връщаш повече - викнах силно и той ме чу. После се доближих до Джес
- Джес айде да се сърдиш после че сега умирам от глад - й казах хванах я за ръката и я поведох към пицарията...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeПет Май 13, 2011 11:03 am

Спрях пред университета.
- Джес аз трябва да тръгвам, закъснявам. Ти задръж детето - като казах това станах от мотора и тръгнах към класната стая оставяйки Джес за мен...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 1:41 am

След като часа свърши излезнах бързо.Колата ми беше паркирана на подземния паркинг на университета,но аз я изкарах пред него.Джен беше казала,че е изморена.
-Хей Джен искаш ли да те откарам-попитах я аз.Бях се облегнал на колата и скръстил ръце пред гърдите си чакайки отговора и.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 1:44 am

- Ами...Добре - казах и седнах до него. Университета беше далеч от вилата. Потеглихме. Боже бях много изморена и така неусетно заспах в колата...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeПон Май 16, 2011 3:27 am

Излязох навън. Осетих изжеднъж една ръка да докосва рамото ми. Обърнах се и видях онова момче на което бях счупила носа. Беше се оправил.
- Е не! Пак ли ти? Искаш още ли? - като казах това той ме поведе зад университета. Там имаше още няколко момчета. Той почна да ме дърпа към някаква кола. Ударих го в корема и се опитах да избягам но ме хвана друг. И сега какво? Ще ме отвличат?
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
????
Гост




Πред Университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Πред Университета   Πред Университета Icon_minitimeПон Май 16, 2011 3:38 am

Имах часове в университета. Не знаех точно къде е, и без да искам се озовах зад него. Малко по надолу чух викове. Приближих се и видях някакви мъже да слагат Джен в кола.
- Пусни я! - викнах на момчето което я държеше и го ударих. Свалих го на земята и започнах да го бия докато не го пребих от бои. После започнах и с другите. Когато успяха да станат влязоха в колата си и се махнаха. Хъм идиоти! Не могат да се мерят с момчета за това тормозят момичета. Приближих се до нея.
- Добре ли си?
Върнете се в началото Go down
 
Πред Университета
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Университета
» Записите в Университета
» Кафене близо до Университета

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Университета-
Идете на: