Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Зимния басейн Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Зимния басейн Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Зимния басейн Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Зимния басейн Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Зимния басейн Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Зимния басейн Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Зимния басейн Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Зимния басейн Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Зимния басейн Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Зимния басейн 3399854d Зимния басейн 2378429t Зимния басейн 3393505g Зимния басейн 3229252Q Зимния басейн 3429734T Зимния басейн Wienrpg Зимния басейн Ea58ec93058a4818

 

 Зимния басейн

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeПет Май 13, 2011 12:46 am

Това е зимния басейн. През зимата тук се къпят хората живеещи във вилата:
Зимния басейн _S211195
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 12:43 am

След като с Алекс напуснахме хола мислехме да отидем към стаята му,но отидохме към басейна.Колко страно а?Държахме бански в еидн шкаф наблизо и аз извадих своя.Облякох го набързо в другата стая и се върнах при Алекс.
-Е как съм?-попитах го аз.Банския беше черен и сякаш беше правен точно за мен.Припелпваше точно по тялото ми.Влезнах във водата която не беше много топла,но не беше и ледено студена.
-Идвай!-казах аз на Алекс и му направих знак да влезне.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 12:57 am

Облякох и своя бански. Бони беше толкова секси с банския си. Отидох при нея и започнах да я целувам.
- Сега се връщам - излязох от басейна, обякох един халат и отидох към кухнята. От хладилника извадих шише шампанско, а от шкафа два чаши. Върнах се при Бони, налях шампанско преди да вляза в басейна и й подадох едната чаша, другата оставих до басейна. Влязох вътре, взех си чашата и отпих, целунах Бони, която ме гледаше странно.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 1:00 am

-Какво празнуваме?Пък и да пиеш в басейн си е..ъм самоубийство!-казах аз поседните думи или по-точно изречение със строг тон.Бях карала така да се каже курс за бърза помощ,но ако аз самата се напия и се удавя няма как да се спася.Ама няколко чаши шампанско са нищо.Приближих се колкото се може по-близо до Алекс и долепих устни до неговите.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 1:09 am

-Хм..от кога трябва да се празнува нещо, за да изпиеш няколко чашки - казах и се засмях. Чаша след чаша..вече главата ми се замая, но интересно - чувствах се добре. Само дано да не се напия толкова, че да се удавя - си мислех докато си наливах още шампанско.
- Да ти сипя ли? - казах на Бони докато си сипвах още шампанско.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 1:12 am

-Не!-протестирах аз.
-Ти намали шампанското.-взех чашата му преди той да си е сипал още.Притиснах го към ъгълът на басейна и почнах да го целувам.Ръцете ми се плъзнаха о и свалих банския му.
-Опа!-казах с перверзна нотка в гласа си и почнах да го целувам по врата.След като спрях да го целувам му направих смучка.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 1:19 am

Продължавахме да се целуваме. След малко аз свалих долнището на банския й.
- Упс. - казах засрамено, докато банските ни плуваха над басейна-беше смешна гледка. Продължавах да я целувам страстно.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 2:27 am

Засмях се.
-Съвсем случайно?-попитах го.Е се пак аз "случайно" свалих долнището му...и той може просто "съвсем случайно" да е свалил моето.Ръцете ми се плъзнаха надоло по тялото му и той истена от удоволстиве.Свалих горинщето на банския си.
-Упс..плъзна ми се ръката!-казах и се засмях.Взех бутилката със шампанско и отпих от нея.

П.п:Ако не се сетих ;д с ръцете какво съм правила ще ти кажа в скайп.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 2:50 am

- И това ли беше случайно? - засмях се. Целувахме се. Ръцете ми се впускаха надолу и на горе по тялото й. Започнах да й правя смучка на врата. Изведнъж телефона ми звънна в джоба на дънките ми, които бях захвърлил на пода.
- Няма ли да вдигнеш? - каза Бони тихо и леко се отдръпна от мен.
- Не. Които и да е ще почака - казах и я дръпнах към себе си. Започнах отново да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 2:55 am

Телефонът не спираше да звъни.
-Може да е нещо важно.Вдигни.-казах му през целувките.Телефонът му звънеше и звънеше.Накрая илезнах от басейна и го извадих след което го подадох на Алекс.Влезанх отнво във водата и почнах да му правя втора смучкана врата
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:02 am

- Ало? - казах на човека позвънял ми, а от там се чу гласа на бившето ми гадже.
- Какво искаш? - казах с отчаян глас.
- Много мислих и осъзнах, че не мога без теб, искам отново да си до мен. - ми каза усойницата с треперещ глас.
- Няма да стане, повече не ми звъни, не искам да имам нищо общо с теб. - разкрещях се и затворих телефона, оставих го до басейна. Целунах Бони, която ми правеше още една смучка на врата.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:08 am

-Кой беше мило?-попитах го аз.Отаделечих се малко от него и направих няколко завъртания във водата.Смучките на вратът му си личаха доста,но ми харесваше,че е "белязан" от мен.Приближих се и впихс устни в неговите.Още чаках отговора му.Моя телефон извъня.Какво ставаше.Първо неговия после моя.Излезнах наполовиан от басейна и дръпнах дънките си.Извадих телефона и прочетох есемеса който бях получил -"Ти няма да го имаш" .Загледах се в диспеля сякаш бях ударена от гръм.
-Ти няма да го имаш?Ъъ?-казах на глас и погледнах Алекс.Номерат на есемеса беше скрит и си нямах ни най-малка представа от кой може да е.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:15 am

- Мамка му! От къде има номера ти. - казах учудено поглеждайки телефона си, а след това и нейния.
- Това е бившето ми гадже. Скъсахме преди месец, не знам защо точно сега се е сетила за мен. - казах ядосано. От къде ли имаше номера на Бони, не съм й го давал аз, то е ясно.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:23 am

Отговора не ми хареса много.Бях си ревнива,но и от къде ми има номера?Отдалечих се от Алекс.Какво ми ставаше..и аз незнаех.
-Ясно!-излезна от устата ми преди да се усетя.Чух лаят на кучето ни Бела което след малко скочи в басейна.
-Бела!-извиках изплашенои отидох до нея да я хвана.Тя леко се оплаши,но после почна да плува кучешката.Не исках да поглеждам Алекс въпреки,че се изокшавах.Хъм..не съм правила секс в басейн,а как ми се искаше.И щом той "слуачайно" свали банския ми явно му се искаше и на него.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:29 am

- Хм..да се опитаме да забравим за това - казах и погледнах Бони.
- Ела тук - казах й и тя се приближи към басейна, влезе вътре. Бела се намърда в басейна, хъх..май секса в басейна отпада. Взех банските си, които се носеха над басейна и ги обух, погледнах Бони засрамено.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:33 am

Той защо се облича?Ъх..пак направих нещо.Отидох до него.Бутнах го към стената.Почнах да го целуам страстно.Отново махнах банския му.Ръцете ми отново почнаха да си играят под водата.Усмиханх му се.Неговите ръце се плъзнаха междо краката ми.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:44 am

- Не мога така, Бела е тука! - Казах и се дръпнах от Бони. Извадих Бела от басейна.
- Хайде, отивай в хола. - казах и тя като никога ме послуша. Приближих се до Бони, целувах я страстно. Ръката ми се плъзна между краката й. След минута проникнах в нея. Тя стенеше от удоволствие. Да си призная до сега не бях правил секс в басейн.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:46 am

Чуваше се лаят на бела,но в момента бях заета с друго-Алекс.Той ми го вкара по силно и аз изпищях.
-Ау!Алекс!-извиках.Той ме целуваше по вратът и аз изнесох тялот оси назад.Беше ми приятно.Водата около нас беше студена,а телата ни бяха топли.Забих нокви във гърбът му от болка и удоволствие.Виках,охках и стенех от удоволствие и болка.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:59 am

Бони стенеше от удоволствие. Беше забила дългите си нокти в гърба ми. Продължавах да я целувам по врата. Ръцете ми се плъзнаха по голо й тяло. Притиснах я до стената на басейна.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 4:01 am

Алекс Сайръс написа:
Бони стенеше от удоволствие. Беше забила дългите си нокти в гърба ми. Продължавах да я целувам по врата. Ръцете ми се плъзнаха по голо й тяло. Притиснах я до стената на басейна.

Моля те де Алекс пиши по дълги постове... sleep
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 4:04 am

Почна да ме боли повече от очакването.Преди дори не ме болеше.
-Алекс!-изписках,а той свърши в мен.Бяхме задъхани.Той ме притискаше към стената.Прокарах пръсти по косата му и го притиснах към себеси.
-Обичам те!-казха му и телефона му извъня.Мамка му!
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 4:15 am

- И аз те обичам! - казах и погледнах телефона си, които не спираше да звъни.
- Мамка му! - казах и взех телефона, беше бившата ми.
- Казах ти, престани да ми звъниш. Имам си гадже, и каквото и да направиш няма да се откажа от нея! - развиках се и затворих телефона, тя не посмя да каже и гъг. След малко позвъня телефона на Бони, кой друг може да е ако не усойницата, както аз я наричам. Грабнах телефона на Бони и вдигнах. Не казах нищо, просто исках да чуя какви ще ги наговори на Бони.
- Ей, кучко, забрави за него, няма да го имаш. - каза бившата ми.
- Абе аз казах ли ти нещо? - щом казах това тя веднага замлъкна.
- Повече не звъни на мен или на приятелката ми или ще си изпатиш - разкрещях се и затворих телефона.
- Аман! - казах оставяйки телефона на Бони до моя. Какво й ставаше на Ана (така се казва бившата ми), побъркала се е, от къде има номера на Бони.

П.С: Джен, не е нужно да правиш спам, знаеш, че пиша средно дълги постове, но когато няма с какво да се изкажеш още по темата може и 3 реда да напишеш. Можеше да ми кажеш в скайп ли..де да знам ;д Я ела в скайпа междудругото..
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 4:19 am

-От къде бившата ти ми има номера?-попитах аз.Боже тази явно доста си пада по Алекс,че да звъни и на моя телефон и да ме псува.Да ми напдне ще се погрижа за лицето и.Ще я разкрася набързо.Пък туковиш станем и първи дружки и редовно да си проси разкрасяването.Погледнах Алекс който беше ядосах.
-Спокойно.-казах му аз и го целунах.
-Аз съм с теб.-прошепнах с ухото му.Той обви ръце около кръста ми и ме притисна към себеси.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 4:33 am

-Хм..това е странното, аз не съм й давал номера ти. - казах учудено. Целунах Бони. Телефона отново звънна.
- Няма да вдигна.. - казах и отново целунах Бони. Телефона звъня в продължение на 10 минути, не бях забелязал колко дразнеща мелодия имам. Ядосах се и затворих. След малко пак се позвъня, мамка му! Затворих и си изключих телефона. След 10 минути звънна и телефона на Бони, не го вдигнахме.
- Да изключа ли и твоя? - казах и погледнах към звънящия, на Бони телефон.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Зимния басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн Icon_minitimeВто Май 24, 2011 4:37 am

-Добре.Изключи го.-казах аз и въздъхнах.Защо бившото му гадже ми звънеше и от къде ми имаше номера.Хиляди мисли минаха през главата ми.
-Хъм..ъм тя от къде е ?-попитах преди да се усетя.Е понякога мразех тази моя уста.В момента бях подвластна на ревнуста и от мен можеше да се очаква всичко.
Върнете се в началото Go down
 
Зимния басейн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Къщи :: Вилата-
Идете на: