Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Зимния басейн - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Зимния басейн - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Зимния басейн - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Зимния басейн - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Зимния басейн - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Зимния басейн - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Зимния басейн - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Зимния басейн - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Зимния басейн - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Зимния басейн - Page 2 3399854d Зимния басейн - Page 2 2378429t Зимния басейн - Page 2 3393505g Зимния басейн - Page 2 3229252Q Зимния басейн - Page 2 3429734T Зимния басейн - Page 2 Wienrpg Зимния басейн - Page 2 Ea58ec93058a4818

 

 Зимния басейн

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Зимния басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн - Page 2 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 5:00 am

- Всъщност тя е от Лондон - като мен. Заедно дойдохме в Париж. Живеехме не далеч от тук. Но почти веднага скъсахме. Явно е превъртяла, за да има номера ти. Обикновено щом тя иска нещо използва всякакви методи, без да се притеснява за последствията. Притеснявам се да не те нарани. - казах и я прегърнах. Наистина се притеснявах за това да не стори нещо лошо на Бони. Тя не и е виновна, но познавам характера на Ана. Дори и само да докосне Бони ще се погрижа да и го върна по най-отмъстителния и мъчителен начин.-мислех си докато прегръщам Бони.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Зимния басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн - Page 2 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 5:05 am

-Значи тази ку..ъъ твоя бивша е от Париж.-повдигнах вежда.Кучка беше хубава дума,но неможех да я кажа..може би щях да засегна Алекс..ако имаше още някакви чуства към нея.
-Смисал...живее тук.-поправих се после.Погледнах телефона си..пфу и сега какво?По цели дни и нощи ще трябва да е изключен ли?Зареди някаква мърла.
-Спокойно.Тя няма дори да ме докосне.-казах му аз.Той обаче не изглеждаше толкова сигорен.Е..каква можеше да е бившата му..не ми се вярва да е някоя от жените в кеч мания..
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Зимния басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн - Page 2 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 5:19 am

Изведнъж се позвъня на вратата, доста силен звънец, щом го чухме от тук.
- Сега идвам. - казах, обух мокрите си бански, излязох от водата и облякох халата. Какви мисли ми минаха през ума..дано не беше Ана. Отворих вратата и се облекчих, не беше Ана, а някаква бабичка.
- Мога ли да ви помогна? - казах на старата жена дружелюбно.
- Тук ли живее Сандра? - попита бабата.
- Не, имате грешка. - усмихнах се. Старицата се извини за притеснението и аз отидох при Бони. Тя не беше особено спокойна.
- Няма проблем, беше една стара жена. Търсеше някаква Сандра. - казах, свалих халата и влязох в басейна.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Зимния басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн - Page 2 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 5:25 am

Виковете спряха но ми беше любопитно кой е в басейна. Влязох и що да видя?Алекс и Бони голи да се целуват.
- Ъммм сори. И друг път моля ви, не викайте - казах и намигнах. Те ме изгледаха странно. Да, вярно незнаеха че съм се върнала. Кучето им скочи в мен.
- Тц тц тц! Как не ви е срам пред кучето! - казах иронично и гушнах ъм... Кучето. Беше толкова сладко...
- Как се казва? - попитах и се засмях. След минута дойде и Роки.
- Роки, би ли завел... Кучето някъде да си играете? - попитах и пуснах кученцето. Роки и поведе някъде...


Последната промяна е направена от Джен Джейсън на Вто Май 24, 2011 5:29 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Зимния басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн - Page 2 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 5:29 am

-Изкара ми алъка.-засмях се.Чу се светкавица и токът огасна.
-О супер!-промърморих аз.Доплувах до Алекс и се сгуших в него.В тази голяма вила и да спре тока..,чесно да си призная ме беше страх.Отново се чу звънецат.Алекс понечи да излезне от басейна.
-Недей!Как така има звънец,а токът е спрял.Не ме оставяй тук сама!-протестирах аз веднага.Наистина беше страно как ще има звънец,а токът е спрял.Изключеният ми телефон извъня.Подчертавам изключения ми телефон.
-Добре това вече е страно.-взех телефона си.Вдигнах без да говоря.От другата страна не се чуваше нищо освен дълбого дишане и накрая писък.След което разгооврът прекъсна.Джен влезна в стаята.Изгледах я взе едно съм видяла призрак.Бях без дрехи иначе щях да скоча да я резпрегръщам.
-Джен!Липсваше ми.Ще ме извиниш ,че не скачам да те целувам,но хем ме е страх хем и съм гола.-заявих аз.Чу се още един писък,но явно не беше от нашите.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Зимния басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн - Page 2 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 5:33 am

- Писна ми от писъци значи! - казах ядосано.
- Който и да е там, ако не спре веднага голям бои ще падне! - извиках и всичко затихна. Тока светна.
- Готово... - казах доволно.
- Не! Стига прегръщания, целувки и т.н! Ще ме уморите - казах пак.
- Давам ви 5 минути да се облечете - казах и излязох. Зачаках да се облекат.
- Поне няма да викат повече. Главата ме заболя - си казах.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Зимния басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зимния басейн   Зимния басейн - Page 2 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 5:44 am

С Бони излязохме от басейна. Тя отиде в другата стая да се преоблече, а аз останах при басейна-облякох се. Бони се върна при мен и двамата излязохме от закрития басейн. Джен беше отвън.
- Хм..от къде ли са писъците - казах и погледнах към горния етаж.
- Да не би да става нещо с някои от съквартирантите ни. - казах и се изкачих по стълбите, Бони и Джен ме последваха, плътно една до друга. Всичко това беше много странно, но да си призная не бях уплашен, но Бони май я беше страх. Едва ли в това е замесена Ана.
Върнете се в началото Go down
 
Зимния басейн
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Къщи :: Вилата-
Идете на: