Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Бар "Μusic" Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Бар "Μusic" Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Бар "Μusic" Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Бар "Μusic" Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Бар "Μusic" Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Бар "Μusic" Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Бар "Μusic" Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Бар "Μusic" Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Бар "Μusic" Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Бар "Μusic" 3399854d Бар "Μusic" 2378429t Бар "Μusic" 3393505g Бар "Μusic" 3229252Q Бар "Μusic" 3429734T Бар "Μusic" Wienrpg Бар "Μusic" Ea58ec93058a4818

 

 Бар "Μusic"

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 10:26 am

Бар "Μusic" 125317530945b6f67fb3e4a20d2a70f8f5fbee35b0
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 10:36 am

Трябваше да се отпусна някъде. Отидох в бар "Μusic".
- Ей барман донеси нещо много ама много силно. Най силното питие. И не се тревожи на 19 съм - му казах.
- Заповядайте. - след като ми каза това ми донесе питието.
Аз го изпих на веднъж.
- Дай още 3, 4 от същото за да не те разкарвам само - му казах иронично и се засмях.
Той ми ги донесе и аз почнах да пия...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 10:42 am

Е бях в Париж!Нямаше да си стоя вкъщи.Трябваше да посетя някой бар и да се сбия с някоя пияна мацка.перфектно щеше да се развие денят ми.Влязох в първия бар който видях.Седнах на бара и зачаках бармана.огледах се.Я виж ти, познато лице.Това май беше Джен.
-Здрасти...Джен, нали?-започнах аз и видях, че бармана чака поръчката ми.Погледнах че пред нея има нещо и казах, че искам същото.Бармана бързо ми го донесе и аз отпих от него.май беше по-силно отколкото очаквах.
-Е, Джен, от къде си?-опитах се да завържа разговор с нея.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 10:47 am

- Незнам и аз вече. - и казах и почнах да се смея като луда.
Бях много пияна и незнаех какво говорех. Даже бях почнала да се бъзикам с бармана. Оле ле колко ли чаши от това нещо бях изпила?
- Джес може да те наричам така нали? - я попитах и почнах да я гледам.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 10:54 am

-Да разбира се.-засмях се аз.-май не носиш на пиене, а?
Беше пияна и ужсно смешна.Избухнах в смях, все едно бях друсана.Не можех да спра, беше ми толкова забавна.Смехът ми секна и няколко минути мълчахме.
-Е, няма да мълчим, нали?разкажи ми нещо.За себе си или пък може за приятелите ти.Виждат ми се интересна двойка.-усмихнах се аз.Огледах се наоколо и потърсих с поглед билярдна маса.Обичах да играя особено когато обърна няколко чашки, но не откривах.по дяволите тук няма ли нещо или някой с който да се заям?!
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 11:02 am

- Напротив! Много обичам да се напивам. Особено когато ми е гадно. Да Бони и Алекс са хубава двойка но са супер срамежливи и двамата. Очаквах от Алекс да е по смел - казах на Джес разочеровано. Те се харесваха какво им пречеше да се съберат?
- Ами аз съм на 19. От Маями. Родителите ми не ми обръщаха особено внимание и така... Просто не ми харесва да говоря за миналото. Гледам само напред. - и казах.
- Ей барман, внимавай да не се напикаеш от толкова сокове - му намигнах аз а всички други в бара започнаха да се смеят.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 11:08 am

Отново се засмях.Имаше чувство за хумор, дано не е само заради пиячката.
-Наливаш се като бъчва, малката, май трябва да спреш.-казах аз през смях.Поръчах си още едно питие, изпих предното, и отново се загледах в нея.
-Родителите са кофти.Разбирам те.-пророних накрая аз.Исках да продължим разговора си.
-Моите са отрепки.Пълни парцали.-засмях се аз, но не ми беше особено до смях.Така прикривах чувствата си, със смях.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 11:14 am

- Виж никога ама никога повече не ме наричай "малката" ясно? - и казах ядосано. Страшно мразех да ме наричат така. Да несъм някакво бебе?
- Ей пиклю тоест бармане, донеси още 3,4 чашки от по големите. - му намигнах отново и той се засрами. Оле само как го унижавах днес!?!Но няма нищо ще му мине.
- Таа Джес ти на колко си?
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 11:20 am

Чудех се дали да я оставя да се излага, да пие и да поднася бармана.Щеше да ми е забавно, но...не участвах аз.Не ми бе приятно да съм от страни.май трябваше да пийна още малко и да не се държа като сноб.
Тя ми се разкрещя за това, че съм й казала "малката".Ядосва се за това, значи няма да спирам.
-На колко съм?На 19.-засмях се аз-Ами ти?Може би на 18, а малката?
бармана дойде с още питиета, но аз й ги взех.Първо да наваксам и после ще й ги върна.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 9:37 pm

- Добре щом е така... - казвайки тези думи взех една от чашите които ми беше откраднало и й я сипах в лицето. После почнах да се смея силно за да ме чуят всички. Когато се ядосвах можех за стигна всякакви граници.
- Ей глупако донеси още от това. И пак повтарям от по големите чашки. - му казах иронично.
Тогава до нас мина една жена с много особена прическа.
- Лелко да нямаш гнездо да главата си? - казах учудено.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 2:51 am

Заля ли ме току що с питието си?!Моля?!май си търси белята.Станах ядосано от стола и се приближих до нея.Хванах врата й с ръка и го дръпнах надолу, така че лицето й да се намира под моето.
-Слушай, пиле.-изсъсках аз-Не ми плащат да те търпя, както прави бармана.Разбра ли?!-развиках се аз.Писна ми от пиянските й истории.Щом не може да носи на пиене, да не пие.
-Не си търси белята, защото с мен определено ще си я намериш!-казах аз и я пуснах.извадих няколко банкноти от чантата си и ги подадох на бармана, трябваше все пак да си платя.
-Извини я, приятелката ми не си мери приказките когато пие.-усмихнах се аз, а после отново се обърнах към Джен.
-Ти тръгваш с мен!-отново със заплашителен тон казах аз и я вдигнах от стола.хванах я през кръста и сложих ръката й върху рамото ми.Боже, колко тежеше!?И все пак не можех да я оставя да притеснява хората тук.бара е хубав, искам да мога да се върна тук.А нея май скоро щяха да я изхвърлят, в това число и мен.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 3:43 am

- Пусни ме! - и казах яростно и се отдръпнах. - Да не мислиш че ме е страх от теб? О миличка дълбоко се лъжеш! Ако искам и главата ще ти пръсна! - при тези думи я ритнах силно в корема и тя замалко да повърне. После почнах да се смея. Та за Бога да не мисли найстина че ме е страх от нея? О на това момиченце определено му трябва урок... Оставих я на улицата и сe отправих към вилата...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 8:30 am

С Бони влязохме в бара. Атносверата беше добра. Имаше лампи по стените и по тавана, едни доста удобни диванчета и столове. Разбира се имаше и маси. Седнахме на едно от диванчетата.
- Ще ходя до бара да поръчам нещо, какво ще пиеш? - казах и станах от диванчето, чакайки отговора й.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 8:33 am

-Ами..нещо..незнам.Вземи ми малко водка-казах и се засмях.
-Имам 18 се пак-изкисках се още веднъж.Той отиде към бара.Бара беше сравнително празен.Имаше само още няколко момчета седящи на отделни маси.Май си чакаха компания за вечерта.Двама от тях ми намигнаха и аз извъртях очи.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 8:40 am

Отидох към бара.
- Две големи водки - казах и извадих пари от джоба си. Бармана ми даде водките, аз ги платих и се върнах при Бони. Отпих от водката си и се приближих до Бони. Забелязах, че двама от отсрещната маса намигат на Бони..хм. Ще оставя нещата така, не искам да правя циркове, пък нека си останат само с надеждите, тя е моя. - помислих си и се изкикотих на ум.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 9:24 am

Отпих от питието си и огледах бара.Забелязха познато лице.Едуард.Моля?Не е възможно.Алекс видя изненадването ми.
-Познавам го-казах и метнах поглед назад.
-Това е той..Едуар.-потръпнах.Явно ме беше забелязал тъйкато дойде при нас.
-Бони.-подметна той
-Едуард-изсъсках
-Търсех те-усмихна се и сложи ръце в джобовете си.
-Намери ме?Какво искаш-говорех с леден тон
-Теб разбира се.-усмивката му беше мила,но знаех какво се крие зад нея.Станах от масата и Алекс понечи да стане след мен,но аз го натиснах надоло.Неисках да се меси.Едуард се опита да ме придърпа към себеси,но получи един шамар
-Махай се от тук или по-точно от мен.Остави ме!Неискам да бъда твоя марионетка повече,а камоли играчка която постояно да изнасилваш-последните думи ги казах тихо така,че само Алеск и той да ме чуят.
-Както кажеш Бони,но внимавай.Ще се върна за теб-той твъгна към изхода
-От къде разбра къде съм?-попитах
-Родителите си ми казаха-направи самодоволна усмивка
-О хубаво.Те помнят,че имат дъщеря,но непомнят,че е била изнасилеа от теб.-казах,но той беше близо и само той ни чуваше.Намигна ми и напусна бара.Бях ядосана и седнах до Алекс.Повече бях изплашена
-Алекс..страх ме е-казах и се притиснах към него.Отпих от питието си,а той ме целуна.Щом бях с него бях в безопасност.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 9:41 am

- Успокой се, в безопасност си - казах и я притиснах към себе си, целунах я. За какъв се мисли този след всичко това..и я търси отново. Просто отпих от питието си и се опитах да не мисля много, докато онези от отрещната маса продължаваха да намигат на Бони.
- Какъв ви е проблема по дяволите? - Изкрясках аз, така, че да ме чуят. Вече ми дойде малко в повече, първо онзи глупак, сега и онези пияници. Явно не обичах да я деля с никого, особено такива долни "свалячи". Ревнувах..
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 9:45 am

Алекс изкрещя на онзи който ми намигаше
-Успокой се.-казах му нежно и го прегърнах.Той ревнуваше,но и аз щях да ревнувам ако някое момиче му намигаше
-Не ревнувай-целунах го страстно.Устните им се отдаелчиха от неговите и отпих от питието си.Мъжете които ми намигаха спраха.Което ме зарадва.Писна ми да ми намигат.Като ги гледах..единия можеше да ми е баща,а другия...и той също.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 9:57 am

Хъх..след случката с онези изпих водката си екс. Тръгнах към бара.
- Ъм..да ти взема ли нещо? - казах и изчаквах отговора й, но започнах да залитам. Ъх..още една водка и спирам с алкохола..за тази вечер.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 9:58 am

Той почна да залита.Май нетрябваше да пие повече
-Хей не се ли напи-попитах го
-Но вземи ми една водка.-казах след това.Ако трябваше да го прибирам пиян.Незнаех как щепе да става тази работа.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 10:11 am

Отидох на бара.
- Две водки - казах на бармана. Той ги наля и ми ги подаде през бара. Платих и тръгнах към масата ни. Седнах до Бони и я целунах страстно.
- Ох..алкохола май ми дойде малко в повече..май ще се прибираме с такси - казах и се засмях, отпих от питието си. И пак, и пак..и започна да ми се повръща. Тръгнах към тоалетната, за да се освежа..ъхх..що за мъж съм, не мога да нося на пиене. Бони изпи същото количество алкохол, но само леко..залиташе.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 10:15 am

Той се върна след малко.Малко залиташе.
-Хайде..ти се напи-засмях се.
-Не обещавам,че мога да те нося,но ще опитам да те ридържам-изкикотих се.Алкохола не ми влияеше бях му свиканала.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 10:22 am

- Ъм..не се чувствам особено добре.. Искаш ли да се прибираме - казах на Бони и бутнах чашата си настани.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 10:27 am

Погледнах го загрижено.Той беше пиян.
-Добре хайде.-подхванах го леко и го повлякох към изкоха.След минути бяхме на вън..Спрях такси и му казах на къде да кара.След по-малко от 20 минути на голяма задръстване бяхме пред вилата.Алекс не изглеждаше никак добре.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Бар "Μusic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Μusic"   Бар "Μusic" Icon_minitimeНед Май 08, 2011 1:48 am

Оставих мотора отвън и влязохме в бара.Лъхаше на алкохол и това ми хареса.Исках да седна на бара и задърпах Джен натам.
-Хайде, да вървим.Искам да пийна нещо.-отново се ухилих.Определено пиех доста напоследък.А това не бе на добре.
Върнете се в началото Go down
 
Бар "Μusic"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Барове и Дискотеки-
Идете на: