Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Кухнята... - Page 3 3399854d Кухнята... - Page 3 2378429t Кухнята... - Page 3 3393505g Кухнята... - Page 3 3229252Q Кухнята... - Page 3 3429734T Кухнята... - Page 3 Wienrpg Кухнята... - Page 3 Ea58ec93058a4818

 

 Кухнята...

Go down 
+2
Алекс Сайръс
Джен Джейсън
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 8:32 am

Бони направи закуска за мен и нея - сандвичи.
- М..вкусно - казах и я целунах..
- Олеле..съвсем забравихме Бела. - казах, оставих сандвича на масата, станах от стола и тръгнах към стаята си. Доведох Бела в кухнята и й сипах храна в купичката. Отново седнах на масата, за да доям сандвича си.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 8:34 am

-Аз съм Майк-здрависах се с Бони и като пуснах ръката и отхапах от сандвича си.В кухнята беше настъпило мълчание.Защо ли/
-Приянто ми е Алекс-казах на момчето което ми се предсатви щом влезна тук.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 8:34 am

- Майк какво ще правим днес? - попитах и го целунах. Роки нещо се разсърди може би искаше и той.
- Хей Роки, може да те обичам но ще стойш далеч от гаджето ми - му казах строго
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 8:35 am

- леле тук стана съборище на съквартиранти и кучета. - засмях се и погледнах Ема.
- Къде искаш да идем?
Върнете се в началото Go down
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 8:37 am

-Хъм незнам.Да се поразходим?Ти избери къде.Може да вземем и Роки-бях изял сандвича си и погалих кутрето.Малкия Роки май ме харесваше,но сигорно неискаше да делим стопанката му.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 8:37 am

- Ъм..май само ние не кроим планове за деня.. - казах на Бони, засмях се и я погледнах.
- Та къде искаш да отидем - казах и я целунах, а Бела май отново ревнуваше.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 8:38 am

Също както Аш и аз се засмях.
- Искаш ли да отскочим до парка?- предложих му. - Все пак трябва да изведем Джак на разходка.
Доизядох си сандвича и отпих отново от сока.Хванах ръката на Аш и го погледнах , чакайки отговора му.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 8:40 am

- Ами аз не познавам Париж ти го познаваш... Заведи ме някъде. Да е изненада! И да би било добре да го вземем. - казах.
- Майк чакайте ме с Роки на двора ще отида да се приготвя. Чао на всички! - като казах това се отправих отново към стаята си...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 8:41 am

-Хъм незнам,но май ще трябва да вземе ми детето-метнах поглед към Бела която веднага се обърна към нас.Дойде и почна да се мотае в краката на Алекс.
-Явно мног оте харесва,но няма да те получи-засмях се и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 8:43 am

-Чао. - казах и веднага се обърнах към Ема.
- Добре съгласен съм.Хайде до отидем. - с тези думи аз станах и тръгнах към вратата.
- Хайде Джак. - викнах кучето и то бързо се затича към мен.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 8:47 am

- Чао - казах на всички и се затичах към Аш.
Хванах го за ръката като сплетохме пръсти и се целунахме.Излязохме от вилата и тръгнахме към парка.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 9:12 am

- Искаш ли да се разходим в парка. - Казах на Бони, погледнах очите й и хванах ръката й. Бях толкова влюбен в нея, че се чудех как е могла да ме хареса. - си мислех докато изчаквах отговора й.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 9:20 am

-Добре,но трябва да се преоблека..немога да отида така-целунах го и станах от стола си.Тук ли ще ме чакате с малката или ще ме придрожите до стаята ми..каишката и е при мен.-целунах го и се отправих към стаята си.
-Ела ако искаш-намигнах му палаво.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 9:24 am

Тя каза, че иска да се преоблече и ме "покани" да я придружа да стаята й.
- Идвам - Казах и станах от стола. Двамата се запътихме към стаята й.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 9:32 am

Бони се преоблече и слязохме отново в хола.
- Чао - казах на Джен и Майкъл, а след това излязохме през вратата.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:24 am

Алекс се преоблече,взе Бела и слязохме в кухнята.Той сипа на Бела храна,а аз направих за нас сандвичи.Той ме гледаше сякаш знаеше,че нещо ме гризе отвътре.
-Добре ли си?-попитах го притеснено.Бела веднага прекъсна закуската си и извъртя глава към Алекс.Двете го гледахме чакайки отговора му.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:29 am

Слязохме в кухнята. Сипах храна на Бела, а Бони направи сандвичи.
-Добре ли си? - попита ме Бони. Щом Бела чу това престана да яде и застана пред мен. Двете с Бони очакваха отговора ми.
-Да, добре съм..но ти ми изглеждаш притеснена, какво има? - казах и я гледах със сериозния си поглед.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:31 am

-Ми..днес трябваше да ми дойде,но не ми е дошло,а ние го правихме без презерватив и съм..притеснена-избъбрих тихо и нзбързо.Забих поглед в пода.Бях изяла сандвича си и станах за да измия чинията.Имаше още малко съдове които реших да измия тъйкато не исках да срещам погледа на Алекс.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:38 am

Щом чух това оставих сандвича на масата. Бони започна да мие чиниите, явно не искаше да среща погледа ми. Аз..просто не знаех какво да кажа. Ами ако беше бременна..не съм готов за това, само на 18 съм.
- Ъ..успокой се..едва ли е това - казах на бързо, за да успокоя, явно не успях. Приближих се до нея и я целунах.
- Каквото и да става винаги ще бъдем един до друг - гушнах я. И двамата бяхме притеснени и сърцата ни биеха толкова силно..
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:42 am

Леко се намръщих.
-Не Алекс.Ние няма да сме вечно заедно.Ти си на 18 и 100% не си готов за дете и ще ме оставиш ако съм бремена.И неискам да говорим за това защото..самата аз не съм готова.Не искам дете!-казах със силен тон.Той ме беше прегърнал.Аз измих чиниите,но не се отръпнах от прегръдката му.
-Неиксма да те изгубя Алекс,но ако съм бремена ти сигорно няма да ме искаш поради много причини.Ще кача киограми вече няма да съм секси.Пък и на 18..баща няма да искаш да бъдеш.Ще искаш да си живееш живтоа-говорех тихо,но ми стана тъжно при тези думи.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:49 am

- Да, не съм готов за дете, но дори и да си бременна няма да те изоставя. Май ми нямаш особено голямо доверие.. - казах тихо и се отдръпнах малко от нея.
- Нека не бъдем песимисти..нека отидем до лекаря да те прегледа. - очаквах отговора й.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:51 am

-Няма да отида на гинеколог-изкрещях
-Предпочитам стария метот с теста за бременост-нацупих се.Кой ще прати приятелката си на гинеколог.Се пак ние го правихме преди дни..и няма да ултразвук да видят нищо,а няма да позвоял на някой да ме опипва и гледа независимо с каква цел!
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:58 am

- Както решиш - казах и я погледнах в очите, които бяха насълзени.
- Аз ъм..да отида ли до аптеката? - казах разтревожено. Ами ако беше бременна..Все още не съм готов за това, но ще си гледам детето - мислех си докато очаквах отговора й.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 7:01 am

-Не няма нужда.Имам тест горе...една от бавачките ми ми даде доста след като Едуард почна да ме...сещаш се-качих се в стаята си и взех теста.Направих го след което слезнах в кухнята.Алекс беше се облегнал разтревожено на плота.Отидох до него и го прегърнах
-Всичко е наред.Не съм бремена-казах с тих,но спокоен глас.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Кухнята... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 3 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 7:06 am

Тя не беше бременна..ах, какво облекчение. Прегърнах я силно, целунах я.
- Това ще ни е за урок..повече няма да го правим без презерватив.. - казах и се засмях леко, но неуместно, все още се гушкахме. Радвах се, че тя не е бременна, все още ни е рано за това.
Върнете се в началото Go down
 
Кухнята...
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Къщи :: Вилата-
Идете на: