Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Кухнята... - Page 4 3399854d Кухнята... - Page 4 2378429t Кухнята... - Page 4 3393505g Кухнята... - Page 4 3229252Q Кухнята... - Page 4 3429734T Кухнята... - Page 4 Wienrpg Кухнята... - Page 4 Ea58ec93058a4818

 

 Кухнята...

Go down 
+2
Алекс Сайръс
Джен Джейсън
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 7:12 am

-Така е-казах и се отдръпнах от него.Отворих хладилника и извадих една кофичка течен шоколад.Взех една лъжичка и отворих кофичката.Седнах на плота и си гребнах шоколад.
-Ммм,че вкусно-казах аз.Алекс ме гледаше сякаш ревнуваше от шоколада.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Кухнята... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 7:18 am

Май беше време сутринта да прочете нормално. Бони започна да яде течен шоколад, а аз сандвича си. Бела се беше наяла и се мотаеше в краката ми, гледаше ме така, сякаш искаше да излезе на вън. Аз доядох сандвича си, взех една чаша от шкафа и извадих портокаловия сок от хладилника. Сипах си сок и го прибрах. Седнах на плота до Бони и си пиех сока, а тя гребеше течен шоколад, погледите ни се засичаха, а Бела започна да скимти.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 7:21 am

-Другото ти момиче ревнува-засмях се
-Днес не си я галил пък и сигорно иска разходка.Ама ти сериозно ли обичаш портокалов сок?Ъъ Алекс..пушиш ли междодругото-погледнах го,а после погледа ми се премести върхо Бела която ни гледаше и скимтеше.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Кухнята... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 7:29 am

- Като за сутрешна напитка става..а и ме мързи да направя кафе - засмях се.
- Пуша само когато съм нервен, а ти пушиш ли, до сега не съм те виждал с цигара? - казах с любопитство. Станах от плота и погалих Бела, тя се успокой и спря да скимти. Седнах отново на плота и си допивах сока.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 7:36 am

-Ясно.Ами да пуша от време на време-ухилих се
-Ще те помоля да не пушиш около Джен и другите.Може да не им е приятно-усмихнах се
-И аз няма да пуша..не,че пуша много-засмях се.Отидох до якето си и извадих една кутия цигари и една запалка.Извадих си цигара и я запалих.Дръпнах си веднъж и Алекс ми я издърпа от устата.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Кухнята... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 7:44 am

Бони запали една цигара, дръпна веднъж и аз й я взех. Дръпнах и й я дадох.
- Не мога да се сдържам когато някой около мен пуши - засмях се. Така си предавахме цигарата, а Бела се разлая силно, явно не понасяше цигарения дим.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 7:48 am

-Бела.Живееш с нас!Ще ни търпиш-изпушихме цигарата набързо и аз запалих още една.
-Като почна веднъж трудно спирам-засмях се.Дръпнах си и изпуснах дима.Бела спря да лае все едно се нацупи.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Кухнята... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 7:53 am

Бони запали още една цигара, а Бела се нацупи, засмях се отстрани. Направих на бързо на кафе машината две кафета. Дадох едното на Бони, а от другото започнах да пия аз.
- Искаш ли да разходим Бела някъде? - казах и отпих от кафето си.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 7:58 am

И тази цигара свърши.Той направи кафе.Аз не бях фен на кафето,но го взех и почнах да пия.
-Ами да.Добра идея-казах и Бела веднага наостри уши и дойде при нас.Почна да се мотае в краката на Алекс.
-Тя явно доста те обича-засмях се.
-Ревнувам-казах и се ухилих.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Кухнята... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 8:03 am

Засмях се.
- Къде искаш да отидем? - казах и се приближих до Бони, целунах я. Отпих от кафето си. Клекнах до Бела и я погалих, тя започна да ближе ръце ми. Скочи и ми облиза и лицето. Отидох до чешмата и се измих.
- Ах, ти, лошо момиче! - Казах на Бела и се засмях, а тя се намръщи.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 8:11 am

Алеск ме целуна и отиде за вземе каишката на Бела.Върна се в кухнята и и я сложи.Отидох и облякох якето си тъйкато на вън духаше вятър.Обух кецовете си и го изчаках да се облече.Двамата се излезнахме и поехме към парка.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 11:27 pm

Слязох в кухнята. Отворих шкафа и си извадих зърнената закуска. Сипах си малко в купичката, след това сипах и мляко. Тъй като нямаше кафе, си взех натурален сок от хладилника. След като се наядох сложих в купичката на Роки храна в случай че огладнее. Имах още 20 минути до срещата с Майк. Отправих се към домашния фитнес...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Кухнята... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 11:25 pm

Влязох в кухнята и извадих няколко летчета.Увих ги в една кърпа и ги сложих на окото си. Толкова болеше,че просто няма на къде. Стисках зъби и слагах леко ледчетата. Ема седна до мен и ме гледаше толково тъжно. Очите и сякаш казваха" С какво мога да ти помогна",но истината беше че с нищо не би могла да ми помогне.
- Ако искаш иди да си починеш. Аз ще погледам малко телевизия и ще се надявам да ми ине. - усмихнах се и тръгнах към хола.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeНед Май 15, 2011 8:58 am

Влязохме в кухнята. Отворих шкафовете. Бях забравила че тук нямаше алкохол.
- Ам... Ерик съжелявам но мога да ти предложа само мляко и натурален сок - казах и започнах да се смея. Той също започна да се смее. Каза че не иска нищо.
- Е, аз ще трябва да си лягам утре имам часове - казах и започнах да се прозявам.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
????
Гост




Кухнята... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeНед Май 15, 2011 9:01 am

Тя каза че ще си ляга защото утре имала часове.
- Добре аз ще тръгвам. И непременно трябва да се срещнем пак - казах и излязох от къщата, взех мотора и тръгнах към моята къща.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeНед Май 15, 2011 8:32 pm

Ммм отворих шкафовете. Беше празно. Май никои не пазаруваше тук. Щях до отида аз след университета. Бях доста гладна а дори кафе нямаше. Пих малко вода и излязох. Щях да закусвам в някоя закусвалня...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:56 am

Погледнах чесовника. Боже беше 11:00 сутринта! Отворих шкафа. Там имаше зърнена закуска, отворих хладилника и си взех млякото. Сипах си в купичката и си направих топло кафе. Слънцето блестеше много силно а аз още бях сънена. Преди да се усетя бях изяла закуската си. Сипах си още едно кафе за да мога да се държа права. След това тръгнах пак към стаята си за да се облека...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Кухнята... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята...   Кухнята... - Page 4 Icon_minitimeСря Май 25, 2011 3:29 am

Най после след много офкане и пъшкане стигнах до кухнята. Сипах си една чаша вода. Чуствах че съм гладна. Отворих шкафа, извадих хляб и започнах да си правя сандвич. Колкото обаче гледах яденето толкова по лошо ми ставаше, доповръща ми се. Отидох бързо в банята на долния етаж и се измих.
- Какво ми става? - си казах и се върнах в кухнята. Изобщо не ми се ядеше вече. Бързо прибрах всичко в шкафа. Оф още ми беше лошо и ме болеше корема...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
 
Кухнята...
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Къщи :: Вилата-
Идете на: