Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Айфеловата кула - Page 2 3399854d Айфеловата кула - Page 2 2378429t Айфеловата кула - Page 2 3393505g Айфеловата кула - Page 2 3229252Q Айфеловата кула - Page 2 3429734T Айфеловата кула - Page 2 Wienrpg Айфеловата кула - Page 2 Ea58ec93058a4818

 

 Айфеловата кула

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 10:18 am

Той стисна ръката ми.Сърцето му туптеше лудо и още малко щеше да се пръсне.
- - А ти, имаш ли си приятел? - усмихна ми се , но изглеждаше лео нервен.
- Не - отговорих му с усмивка. - абсолютно необвързана съм.
След тези думи се приближих по-близо към него.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 10:29 am

Успокоих се когато каза,че няма гадже. Добрее...явно няма да се стига до бой. Тя се приближи към мен, все още хванала ръката ми. Приближих се заедно с нея и я погалих по бузата със свободната ми ръка. Беше толкова сладка на фона на покрития със светлини Париж. Времето сякаш спря и другите хора сякаш не съществуваха когато я целунах. Наистина си заслужаваше преживяването. И този миг който никога няма да забравя.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 10:39 am

Той се приближи към мен и ме целуна.Времето спря и сякаш бяхме единствените хора на света.Отвърнах на целувката му.Устните му бяха топли и меки.Целувката свърши , но оставахме все така близо.Прегърнах го като подпрях глава си на гърдито му.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 10:45 am

Останахме прегърнати доста време. Нече ми пречеше, напротив беше ми толкова приятно,че не исках да свършва. Тя повдигна глава за да ме погледне, но не я отлепи от гърдите ми. Засмях се. Беше толкова сладка. Наведох се и яцелунах още веднъж. Просто не можех да спра да го правя, сякаш...беше наркотик.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 10:58 am

Останахем известно време прегърнати.чувствах се толкова щастлива е прегрътките му и ми се щеше този момет да продължи вечно.Повдигнах глава да го погледна , но все така главата ми бе на гърдите му.Той се засмя и ме целуна още веднъж.След спиращата дъха целувка му се усмихнах и му предложих:
- Какво ще кажеш да се приберем във вилата, да си направим нещо за хапване и да гледаме някой филм.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 11:01 am

-Звучи добре. - съгласи се и се усмихнах. Погледнах зза последен път тази вечер красивата глетка и хванах за ръка Ема като тръгнахме бавно и спокойно към вилата. Сякаш...не бързахме за никъде. Което беше вярно.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 10:41 am

Джен искаше да дойде на айфеловата кула и затова я заведох
-Ето ни тук-казах и се усмихнах.Странот обеше,че нямаше много хора,но това беше хубаво.Големите тълпи и такви..не беше приятно.На вън беше тъмно и айфеловата кула и гледката от нея бяха прекрасни.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 10:54 am

- O каква красота! Хайде да се качим до върха! - казах и го хванах са раката без да се усетя. Държах раката му дълго време но после се усетих и я пуснах...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 11:47 pm

Тя държа ръката ми дълго време,но накрая я пусна.Защо ли?На мен ми харесваше.Хванах нейната ръка.
-Да.Хайде да се качим-казах и двамата тръгнахме към върха.Гледката беше неописуема.Париж през ноща.
-Тук е много красиво и романтично нали?Джен..аз..още като те видях и..те харесах.Дали ние..имаме шанс-каззах притеснено.Бях свикнах тези които харесвам да ме отрязват и тези които не харесвам да си умирът да ми се натискат,но някак си неисках Джен да ме отреже.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 11:55 pm

- Ам Майк ние току що се запознахме и... И аз те харесвам! - казах и се обърнах на другата страна.
Като се качихме на върха за малко да припадна но Майк ме хвана за щастие...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 12:00 am

-Гледката е шокираща а?-казах и и се усмихнах.
-Идвам тук често..и съм свиктнал.Ако дойдеш повече от 10 пъти ,че и по-малко и ти ще свикнеш-държах я все още.Тя избягваше погледа ми.Тя вече се крепеше на краката си и аз я пуснах.Отидох до перилата и погледнах Париж.Обичах да го гледам от тук.
-И да знам,че тукощо се запознахме-подметнах неоткъсвайки поглед от града.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 12:03 am

- Да... Виж аз не обичам да увъртам. И да харесвам те! Не знам дали и ти но... Аз съм длъжна да ти кажа! - казах и го погледнах право в очите!
- Може да ме помислиш за някаква си... - преди да продължа той ме спря...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 12:13 am

-Ш Джен.Тихо-казах и хванах брадичката и.Целуна хя нежно
-И аз те харесвам,но ти сама каза,че тукощо сме се запознали-извъртях очи.Харесвах я и не ми пукаше,че преди час няма и толкова сигорно сме се запознали.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 12:17 am

Целуна ме! Почуствах се малко странно но и приятно... Прегърнах го силно...
- И сега какво? Ние двамата... - поколебах се малко, не знаех дали той иска...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 12:26 am

-Аз искам,а ти?-казха като пълен идиот
-Тоест исках да кажа Джен искаш ли да ходим..да сме гаджета-избъбрих на бързо.Тя ме беше прегърнала и аз също я прегърнах.Чаках отговора и.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 12:29 am

- Аз... Да искам! - казах решително. После той ме целуна...
- Ах да имахме и малко музика... - казах...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 12:37 am

Извадих айфона си и влезнах в интернет.Намерих бавна,приятна,танцова музика.
-Може ли един танц-казах и и подадох ръка.Тя прие.Танцувахме известно време и след това музиак свърши.Пиуснах нещо по-шумно и я прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 12:40 am

- Найстина е прекрасно! - казах като се огледах.
- Майк трябва да те запозная с кученцето ми Роки... О Боже! Оставих Роки сам. Сигурно е оплашен! Ще дойдеш ли с мен до вилата?
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 12:44 am

-Обичам кучета.-казах и я погледнах.
-И да ще дойда с теб-тя се притесни и аз я прегърнах.Двамата се запътихме да слизаме от кулата.Беше прекрасно.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Айфеловата кула - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула - Page 2 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 8:40 am

Дойдах на Айфеловата кула отново. Чуствах се страшно гадно без да знам защо. Качих се до върха и започнах да гледам Париж. Исках да се махна от тук не издържах повече. Може би скоро щях да го направя...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
 
Айфеловата кула
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Забележителностите на Париж-
Идете на: