Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Магазин за домашни любимци Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Магазин за домашни любимци Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Магазин за домашни любимци Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Магазин за домашни любимци Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Магазин за домашни любимци Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Магазин за домашни любимци Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Магазин за домашни любимци 3399854d Магазин за домашни любимци 2378429t Магазин за домашни любимци 3393505g Магазин за домашни любимци 3229252Q Магазин за домашни любимци 3429734T Магазин за домашни любимци Wienrpg Магазин за домашни любимци Ea58ec93058a4818

 

 Магазин за домашни любимци

Go down 
+2
Бони Морган
Джен Джейсън
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 11:51 pm

Това е магазина за домашни любимци, в които можете да си осиновите домашен любимец:
Магазин за домашни любимци Zoo-shop
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 7:18 am

Заведох Бони право при магазина за домашни любимци. Много исках да си осиновя едно от тези прекрасни мъничета. Толково обичах животните. Веднага почнах да разглеждам наоколо и се влюбих в това прекрасно кученце! Взех го и го показах на Бони
- Е Бони какво ще кажеш за този сладур?
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 8:44 am

Умът ми беше съвсем другаде и не ми се разглеждаше магазина.Поптинцио обичах животни,но мислех за Алекс.Джен ми показа едно много сладко кученце.От пръв поглед неможах да го различа каот порода,но май беше чихуахуа или пинчер.
-Да,много е сладко-казах и го погледнах.Огледах магазина и после отново погледнах Джен.
-Сигорна ли си,че Алекс няма да се изгуби по пътя обратно.Немисля,че трябваше да го оставяме сам-казах и повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 8:51 am

- Хм да права си Бони. Ще се върнем да разгледаме друг път.Хайде да тръгваме за вилата - казах на Бони и я завлякох на там. Аз исках повече от всичко да ги събера с Алекс вече. И когато аз искам нещо винаги го постигам.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 1:06 am

Влязохме отново в магазина за домашни любимци. Бях хванала и Джес. Тя беше и нас! Почнах да търся и кученцето от миналия път за да си го взема, но никаде не го намерих. Доста се натъжих но ми мина когато видях
това сладурче.
- Хей какво мислите, да го взема ли?
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 1:26 am

Новата Джен ми харесваше, но пък този магазин за домашни любимци не ми бе особено по вкуса.Имам предвид падам си по животни, но тези тук определено не ми харесваха.Това бяха по скоро неща изплюто от куче, а не кучета, но на Джен и харесваха.Дори май искаше да вземе едно от онези същества които се крият в чантите на някоя жестока "дама", която го е напъхала там без никаква милост.Дано тя да не постъпи така с кученцето.А ето я думата, това бяха "кученца" а не кучета.И все пак започнах да разглеждам животните, можеше да си взема нещо.Отидох при момчето което бе на касата, можеше да ми покаже нещо интересно.Вървях и се чудех какво да попитам, когато изведнъж се спрях.Пред ей това животно.Влюбих се, колко беше красиво.Трябваше да го имам.Обърнах се към другите, те се радваха на кутрето на Джен.Ами беше сладко, но...май моето можеше да го изяде.Хах това щеше да бъде смешно.Върнах се при тях.
-Това малкото си го бива.И аз си избрах животно.-разсмях се при мисълта за реакцията им. Сигурно цяха да се стреснат, или поне така правеха другите.Можеше да са по-различни.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 1:39 am

- О Боже! Каква е тази жаба? - се стреснах и се отдръпнах. После почнах да се радвам на кученцето си което се беше гушнало в мен и не искаше да ме пусне. Тогава всички започнаха да се смеят. Бях решила да си взема това сладурче на всяка цена! Тъй като беше мъжко го кръстих Роки.
- Това е новото ми кученце Роки! - им казах аз. После започнах да обикалям магазина за да купя необходимите неща за Роки. Избрах му дрешки, тоалетна, играчки, кайшка, това легълце и всичко друго от което се нуждаеше...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 2:19 am

-Това не е жаба-засмях се
-Джен..това е игуана.Много яко животно-усмихнах се.
-И Роки е много сладък.-погледнах към Алекс.Който се беше облегнал на една стена..беше се замечтал.Отидох до него
-Хей-казах,а той ме погледна..явно бях прекъснала мислите му
-За какво толкова си мислиш?
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 2:24 am

- Не честно на жаба ми прилича. Никога не бих си взела това нещо - казах като погледнах "жабата". Беше ужасяваща! Трябваше много да пазя Роки от нея. После тръгнахме с Роки да оглеждаме още дрешки. О, той беше толкова сладък и така се беше гушнал в мен...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 2:27 am

Бони дойде при мен.
- За какво толкова си мислиш? - ме попита тя.
- Аз? Ъм..не..нищо - казах и погледнах.
- Харесахте ли някое животинче? - попитах и търсех с поглед Джен, а след това бързо погледнах Бони в очите.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 2:28 am

Роки?!Хах, като боксьора.Колко забавно само.Толкова му отиваше името.Избухнах в смях и едва успях да кажа защо се смея.
-Роки...като...бокс...ьора.-хванах се за стената, имах чувството, че ще падна на земята от смях.Все едно усетих странните и объркани погледи впити в мен и аз спях.Потърсих портмонето си по джобовете и го изкарах.Трябваше да проверя финансите си преди да отида на касата и да платя игуаната.По дяволите, имаше само няколко банкноти.Имах и кредитни карти, но не ги използвах, предпочитах да си заслужа парите, а не да ползвам тези на родителите ми.Прибрах портмонето и отново се приближих до игуаната.Погледнах цената, беше повече от половината ми заплата, а аз все още не я бях получила.Май трябваше да отложа купуването й.Да, с няколко месеца.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 2:31 am

-Ъъ Джен си избра куче,а Джес..игуана..а аз не съм оглеждала...още.Искам да поговорим Алекс.-казах и го погледнах.Ах тези негови очи.
-Ти твърдеше,че ме харесваш,но някак си напоследък мисля,че ме избягваш-казах тъжно,а после продължих
-Още ли ме харесваш..защото ако е така..-казах и направих нещо което трябваше да направя одавна.Надигна хсе на пръсти и прошепнах в ухото му
-Ако искаш да си с мен..и аз искам..да съм с теб.-малко глупаво от моя страна..май чисто си му предложих,но го харесвах..мале и ако сега ме отреже.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 2:32 am

- О Джес... - казах като видях че няма пари да плати "жабата" си.
Приближих се до касата и я платих заедно със Роки. После казах на Джес
- Вече това нещо е твое - и и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 2:36 am

- Харесвам те повече отколкото в началото..отбягвах те, за да не направя някоя глупост - казах и я целунах.
- Аз...много искам да съм с теб. - прегърнах я. Честно казано бях малко изненадан от това което направи тя, не знам защо ..просто..ъх..най-добре да спра да мисля.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 2:38 am

-И ние..сега ходим ли-казах като пълна идиотка..след което се изчервих.Ах Алекс..
-А под глупост какво имаш предвид-повдигнах едната си вежда и го погледнах.Гледах го,гледах го и се изкошавах да го целуна.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 2:42 am

-Джен няма нужда, ще си купя "жабата", мога да си я платя и сама.-казах засмяна, но в тона ми звучеше и нотка на убида.Не исках да ми плаща нищо, можех и сама да се оправя.
-Можеш да я върнеш, когато събера пари сама ще си я купя.-продължих аз но сега този смях се бе изпарил напълно и звучах доста сериозно.После се обърнах и тръгнах към изхода, имах нужда да изпуша една цигара, а вътре нямаше как.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 2:43 am

- Koгато харесвам някое момиче винаги прецаквам нещата..не исках и този път да стане така - казах и се усмихнах.
- А дали ходим..ти ми кажи - вече не сдържах да не я целуна..
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 2:46 am

Вместо да му кажа,че ходих се вдигнах на пръсти,обвих ръце около врата му и почнах даго целувам.Не беше много продължителна целувка,но беше сладка
-Ами аз искам..ако и ти искаш значи да-гледах го в очите
-А пък и аз съм попинцип така..прецаквам нещата-казах и после леко се засмях.
-Искаш ли да поразгледаме магазина-предложих му аз.Бяхме сплели пръстите на ръцете си.Той беше топъл.Сърцето му биеше лудо както и моето.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 2:51 am

- Хайде - казах и се се отдръпнах от стената на която се бях облегнал.
- От къде ще започнем - казах и се усмихнах, тъй като магазина е доста голям.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 2:53 am

-Хъм..интересен въпрос..да си купим и ние една жаба-засмях се.Хванах го и го затеглих при едни кученца.
-Какви породи кучета харесваш..аз..кокер и голден рет ривар,но голдена..май ще е доста голям..въпреки,че ще сме в къща-избъбрих набързо.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 2:57 am

- Аз си падам по хъскитата и голден рет ривър, но май ще трябва да си вземем някакво малко кученце, съмнявам се, че съквартирантите ще одобрят вътре да се разхожда едно огромно, космато куче, а пък отвън.. - я да спра да дрънкам, че както говоря..xD
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 3:01 am

-Да вземе мсамбернар-засмях се
-Никой няма да ни закача..,но всичко ще е в лиги и..-смеех се и погледанх Алекс.Жената от магазина дойде и аз я попитах за някакв омалко кученце.След като тя се върна носеща това бебоче.
-О..много е сладко-казах и погледнах Алекс.Още се държахме за ръце.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 3:12 am

- Хубаво е.. - казах на Бони, погледнах я и се усмихнах. След това погалих кученцето по ушето. Мисля, че ме хареса.
- Мъжко ли е или женско? - попитах продавачката.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 3:19 am

-Момиченце е-каза продавачката
-Ще го вземем ли.Моляте-казах на Алекс и го погледнах с кучешка муцунка.Той и кученцето май се харесваха.Той го галеше а мъничето му "хапеше" пъстите..играеше си с него.Продавачката подаде кучето на Алекс и каза,че се връща след секунда.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Магазин за домашни любимци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 3:28 am

- Трудно ще се справя с две кучешки муцунки - засмях се.
- Взимаме го - казах докато мъничето ми облизваше лицето с дългото си и мокро езиче. Продавачката дойде и аз я попитах за цената на кученцето, а тя каза, че е 300лв. Аз подадох кученцето на Бони и бръкнах в джоба си, за да извадя пари. Платих на продавачката.
- Хайде да обиколим, ще му трябват някой неща. - казах на Бони и я повлякох към щанда с каишките, купичките и още много други глезотии за кучета.
Върнете се в началото Go down
 
Магазин за домашни любимци
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Магазин D&G
» Магазин H&M
» Магазин за бижута
» Магазин за автомобили и мотори
» Цветарския магазин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Сградите-
Идете на: