Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Магазин за домашни любимци - Page 2 3399854d Магазин за домашни любимци - Page 2 2378429t Магазин за домашни любимци - Page 2 3393505g Магазин за домашни любимци - Page 2 3229252Q Магазин за домашни любимци - Page 2 3429734T Магазин за домашни любимци - Page 2 Wienrpg Магазин за домашни любимци - Page 2 Ea58ec93058a4818

 

 Магазин за домашни любимци

Go down 
+2
Бони Морган
Джен Джейсън
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Магазин за домашни любимци - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 3:34 am

Той почна да избира неща за бебочето..хах вече сме си и семейство с дете.Държах кучето,а той оглеждаше играчките
-Не я глези много,че ще евнувам-подметнах аз.Той ми подаде една розова каишка с нагръдин и едно синьо легло
-Хей да не мислиш,че мога да държа всичко?-казах му сърдитно,но не му се сърдех.Той ме целуна в знак на извинение.Взехме играчки за мъничето.Оказа се,че в зоомгазина има и ветеринар..в комбина работеха.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Магазин за домашни любимци - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 3:42 am

Отидохме на касата и платихме покупките за малката. Бони взе кутрето, а аз останалите неща. Огледахме се за Джен и Джес и техните любимци, но не ги открихме. С Бони решихме да се приберем във вилата и да измислим име за малката. Тръгнахме към изхода.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Магазин за домашни любимци - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 4:20 am

Излязох навън, облегнах гръб на стената и извадих една цигара.Запалих я и дръпнах от нея.Никотинът изпълни дробовете ми и се почувствах много по-добре и по-спокойна.Дръпнах още веднъж, после още веднъж и още веднъж докато цигарата не свърши.Извадих още една, и тя не трая вечно.Вече не ми се пушеше, но пък не исках и да влизам вътре.Направих няколко крачки и седнах на бордюра.Колите препускаха бързо и аз усещах вятъра който създаваха с движението си.Вратата се отвори, обърнах се.Беше Джен, какво ли искаше сега.Не ми се слушаше, но пък исках да поговоря с нея.Не, не за това, може би за нещо друго, но не и за това.Защо ли въобще го направи?Не й трябваше!
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Магазин за домашни любимци - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 4:31 am

- Джес не мога да го върна. Ако не го приемеш ще се расърдя и този път за винаги! - и викнах.
Не исках да го взимам във вилата. Та аз дори не можех да го пипна!
- И спри да пушиш, разваляш си здравето! - и казах и и дръпнах цигарата от ръката...
И понеже знаех че Джес няма да приеме жабата, я взех колкото и да... Но какво ли не прави човек заради приятелите си... И и я набутах в ръцете. После си взех Роки и нещата му и се качих в едно такси...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Магазин за домашни любимци - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 7:08 am

Все още бях изненадана от това ,ч е може да свири на китара.Щях да го помоля някой път да ми посвири , но по-нататък .Не исках да ставам нахалан.След целувката се хванах ме за ръце акто сплетохме пръсти и тръгнахме към зоомагазина.За щастие сакетнцето ми беше с къс ръкав и стигаше до гърдите ми, та не ми беше много топло.Отново вървяхме бавно и след известно време стигнахме до зоомагазина.Влязохме и Аш се насочи към кучетата.Последвах го и забелязах ,че гледаше големите кучета.Май наистина смяташе да си вземе домашен любимец , както ми спомена по-рано.
- Ще си го вземеш ли? - попитах го.Изглеждаше ,че си е харесал.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Магазин за домашни любимци - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 7:24 am

Щом влязохме аз веднага се насочих към сладките кученце. В една голяма клетка имаше едно синеоко хъски което веднага ми превлече погледа. Чух как Ема идва към мен.
- Ще си го вземеш ли? - попита тя.
- Май да. - казах малко не сигурно и я предърпах към себеси като увих ръка около кръста и.
- На теб харесва ли ти? - попитах я, но не свалях поглед от кучето.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Магазин за домашни любимци - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 7:29 am

Той ме прегърна през кръста.
- Наистина е голям сладур .
Кученцето имаше страхотни сини очи.направо да го схрускаш.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Магазин за домашни любимци - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 7:33 am

Продавачка дойде с голяма усмивка.
- Искате ли го? - попита тя мило. Аз погледнах несигурно Ема.
- Да го взема ли? - попитах я някак си тъжно.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Магазин за домашни любимци - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 7:38 am

- Вземи го - усмихнах се на Аш.
- Ваше е - продавачката подаде кученцето на Аш.изглеждаха много сладка картинка.Хванах Аш за част от ръката му и тръгнахме към кучешките неща.Взех ме легълце , каишка , синджир , купички , играчки - всичко необходимо.Малко се поколебахме за цвета на каишката , но най-накрая решихме да е черна.Отново бяхме на касата , където платихме кучешките неща.продавасчката започна да ги пробра в пликове и междувременно питах Аш:
- Как ще го кръстим?
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Магазин за домашни любимци - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 7:44 am

Беше толкова забавно да избираме с Ема неща за кучето,но въпроса на края ми дойде като гръм от ясно небе. Ами сега? Как щях да го кръстя?
- Ааа... -започнах да овъртам. - Незнам.. - казах така сякаш беше най важния въпрос на света и щях да го пропилея ако го збъркам. Седях и гледах сладкото куче което ме гледаше със сините си очи." Боже как да те кръстя" - помислих си аз.
- Как да го кръстя? - погледнах Ема и збръчих вежди.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Магазин за домашни любимци - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 7:52 am

- Джак ако е момче , а може и Бъди , или пък Чарли - замислих се. - Ако е момиче можеш да го кръстиш Джули , Кара, Шанел - ти си избираш.
продавашката ми подаде пликовете и аз ги поех.бяха малко тежки , но това не ми пречеше.
Върнете се в началото Go down
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Магазин за домашни любимци - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 7:56 am

След въпроса чух продавачката да казва и се усмихна:
- Момче е.
- Супер, тогава ще го кръстим Джак. - усмихнах се на Ема. Видях я че държи торбата пълна със нещата на кучето.
- Дай ми ги. - казах аз и посегнах да ги взема от ръцете и. - Ти дръж кучето ако искаш. - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Ема Девал

Ема Девал


Брой мнения : 85
Join date : 26.04.2011

Магазин за домашни любимци - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за домашни любимци   Магазин за домашни любимци - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 8:00 am

Усмихна му се и поех Джак.Аш взе торбите и му отворих вратата.След като той излезе се усмихна на продавачката и й казах довиждане.С Аш ръгнахме към вилата , за да оставим нещата на Джак...
Върнете се в началото Go down
 
Магазин за домашни любимци
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Магазин D&G
» Магазин H&M
» Магазин за бижута
» Магазин за автомобили и мотори
» Цветарския магазин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Сградите-
Идете на: