Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
(+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
(+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
(+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
(+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
(+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
(+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
(+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
(+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
(+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
(+18)Стаята на Алекс   3399854d (+18)Стаята на Алекс   2378429t (+18)Стаята на Алекс   3393505g (+18)Стаята на Алекс   3229252Q (+18)Стаята на Алекс   3429734T (+18)Стаята на Алекс   Wienrpg (+18)Стаята на Алекс   Ea58ec93058a4818

 

 (+18)Стаята на Алекс

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 2:13 am

<tr></tr>
Спалния

(+18)Стаята на Алекс   2255170558-509f3eac0a-thumb

Баня

(+18)Стаята на Алекс   Contemporarysetformodernbathroombyhoesch4554x442-thumb


Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 5:07 am

От цялото това обикаляне по магазините с момичетата вече не си чувствах краката, бях толкова изморен. Повече никога няма да ходя по магазините с тях двете, беше ужасно. Те двете си говореха, а аз стоях изолирано настрани. Взех един душ, измих си зъбите, а след това легнах на леглото. Колкото и да бях изморен не можех да заспя. Нямаше какво да правя и взех една книга. Мм..скука, не ми се четеше. Грабнах лаптопа, влязох в замунда и видях, че е излязла 4-та част на "Писък". Изтеглих го и го пуснах. Обичах филми на ужасите, а да си призная този филм беше доста страшен, но не достатъчно, че да ме накара да "пищя" от страх. Филма свърши, обиколих замунда за още някой готин филм, но не открих. Изключих лаптопа и си легнах, вече беше доста късно.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 5:18 am

Събудих се. Имах чувство за глад..хм..цял ден нищо не бях ял. Не, че ми беше до ядене..бой, болници, а след това двечките ме замъкнаха по магазините.. Тръгнах към кухнята, за да хапна нещо. Казват, че не е полезно да се яде през нощта, но бях гладен като вълк. Един сандвич ..или каквото има няма да навреди.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 10:46 am

Качих се в стаята си и се пльоснах на леглото. Заспах..но след няколко часа се събудих. Чувствах се по-добре. Отидох до банята, за да пия вода. Чудех се дали Бони беше будна..Отидох до стаята й, почуках на вратата и нахлух.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeСря Май 04, 2011 6:02 am

Алекс ме задърпа към стаята си.Не бях ходила в нея..никога до сега.Той отвори вратата и почна да ме целува.Затвория с крак и свали блузата ми след което аз свалих неговата.Бутна ме леко на леглото и отново почна да целува вратът ми.Чудех се какво ли мисли когато ме види по бельо..доста момчета са ми казвали,че съм секси,но някак си исках да зная какво мисли Алекс,но мисля,че и той мисли по тоази начин-,че съм секси..иначе може би нямаше толкова жадно да ме целува,да ме изпива с поглед...
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeСря Май 04, 2011 6:15 am

Влязохме в стаята ми. Целувах Бони и затворих с крак вратата. Свалих бузата й, след това тя моята. Леко я бутнах на леглото и целувах врата й. Преди да се усетя се озовах върху нея. Свалих дънките си, след това нежно нейните, продължавах да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeСря Май 04, 2011 6:21 am

След минути той откопча сутиена ми и го свали.Метна го на земята.
-Оо-казах аз когато той почна да ми прави смучка на врата.Ръката му се плъзна по голата ми плът.Опипваше гърдите ми,а след това плъзна ръката си по бедрата ми.След минути тя се намираше междо кракта ми.Той ме опипваше нежно и аз стенех от удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 7:19 am

Разкопчах сутиена на Бони и го хвърлих на земята. Започнах да й правя случна на врата, опипвах нежно голата й плът. Свалих черните й бикините нежно, след малко и боксерките си. Целувах врата й, а тя стенеше от удоволствие. Галех гърба й и бавно стигах до бедрата. След това започнах да целувам устните й страстно. В този момент бях изключил мозъка си и не мислех за нищо друго, освен колко много обичам Бони, и то не само защото е ужасно секси..
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 7:23 am

Алекс ми свали бикините,а след това си свали боксерките.След 30 минути страстен секс лежахме на леглото му.Беше много хубаво.Както и миналата вечер.Притиснах се и почнах да му правя смучка.След като я направих станах от леглото и си взех сутиена и бикините от земята където той ги беше метнал и се облякох.Явно плановете за излизане се бяха провалили,но предпочитах това тук-Алекс,гол в леглото.Извадих от гардероба една от тениските му и я обялкох.Тя ми беше почти до коленете при което той се засмя.
-Хей не е смешно!А и виж само колко съм секси-засмях се и се завъртях на единия си крак сякаш правя пироет,но по-бавно за да ме огледа.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 7:32 am

Тя взе от пода бикините и сутиена си и ги облече. Отвори гардероба и облече една от тениските ми. Тя й беше почти до коленете, засмях се леко.
-Хей не е смешно!А и виж само колко съм секси-Бони каза засмя се и се завъртя на
единия си крак бавно.
- Разбира се, че си секси - казах и й се усмихнах перверзно. Станах от леглото и взех от пода боксерките си и ги обух. Отидох до Бони и я гушнах с едната си ръка, целувах я.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 7:37 am

Бяхме се гушнали.
-Алекс..ако не си бяхме признали това..дали сега още щяхме да седим по кафенетата и хола и да се гледаме тъпо?Не,че е тъпо де..,но ние преди само се гледахме и..знаеш-засмях се
-А онази нощ когато останах сама с Джес тук..защо целуна Джен...главната причина?-попитах
-Ако искаш кажи..и разкажи ми за теб..не си ми разказвал-думите ми излизах от устата като струйки вода падащи от водопад.Какви ги ръсех?
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 7:43 am

- Направих го защото..ъм..исках да ревнуваш - казах и се засрамих.
- Не, че постъпката ми е много добра.. - казах и я прегърнах по - силно..
- Не обичам да говоря за себе си.. - казах и пуснах Бони, отидох до гардероба и извадих едни дънки. Обух ги и се върнах при Бони.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 7:47 am

-Хей аз съм ти приятелка..трявба да знам-казах и се нацупих леко.Седнах на леглото и го гледах докато си обуваше дънките.
-Ти ми разкажи за теб,а аз ще ти разкажа за себе си?Искаш ли..или неискаш да знаеш нищо за мен-гледах го повдигнала едната си вежда.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 7:52 am

- Хубаво..-казах и се намусих.
- Родителите ми са работохолици, отгледам съм от бавачки. Детството ми мина в планове как да прогоня гадните лелки. Според родителите ми съм бунтовник и решиха да ме изпратят да уча тук..в Париж, тъй като не се интересуват от мен.. - казах и се приближих до нея..
- Това е.. ти си на ред.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 8:02 am

-Еми и аз съм така.Родителите ми само работят постояно ми казват,че ме мразят..отгледана съм от бавачки които не ми бяха нужни.Тренирах футбол,бакстебол,плуване,мотокрос..и родителите ми забраниха,но кой ли ги чу-засмях се
-За мен те никога не са съществували-усмихнах се.Прегърнах Алекс след което го целунах.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 8:20 am

- Е..какво ти се прави - казах след дълго мълчание и погледнах Бони.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 8:22 am

-Хъм незнам..изморена съм-казах и погледанх Алекс.
-Мисля,че ще заспя права-засмях се.Телефона ми извъня в джоба на дънките ми и аз го извадих.СМС...от Едуард..уф!Метнах телефона за земята и седнах до Алекс който седна на леглото.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 8:32 am

Бони получи СМС и метна телефона на земята, отново седна до мен, изглеждаше ядосана.
- От кого е? - казах и погледнах телефона, канех се да го взема и да прочета..но може би тя не искаше да го виждам. Хм..дали криеше нещо от мен..
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 8:34 am

-Познай!Едуард-казах и извъртях очи.
-Дори неискам да чета какво е писал..ти ако искаш виж.Аз неискам да имам нищо общо с него вече-казах ядосано.Телефона ми не изглеждаше в много добро състояние,но това беше най-малкото нещо за което ми пукаше сега.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 8:42 am

Станах от леглото и взех телефона на Бони, чийто дисплей не изглеждаше много добре.Прочетох СМС-са в който пишеше "Обичам те! Промених се, никога повече няма да те нараня, само бъди с мен!".
- Уф..и любовчия се извъди.. - казах и хвърлих леко телефона на леглото, тъй като не беше мой.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 8:44 am

-Какво пишеше-попитах и повдигнах вежда.Алекс изглеждаше досат ядосах.Дойде до леглото и ме хвана за ръката.Издърпа ме при което ме заболя и извиках,но отй ме притисна до себеси и ме целуна.Да си призная личеше му,че е ядосан и се държеше грубо.Пусна ме и аз паднах на леглото.Хванах китката на дясната си ръка с лявата.Ах как ме болеше.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 8:54 am

Приближих се до леглото и взех телефона. Проччетох на глас СМС-са :
- "Обичам те! Промених се, никога повече няма да те нараня, само бъди с мен!"
- Глупости - казах и хвърлих телефона. Седнах до Бони и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 8:57 am

Алекс ме придърпа към себеси и почна а ме целува.Не ми достигаше въздух.Накрая се откъснах от целувките му и вдишах дълбоко.Целунах го още веднъж за да не помисли,че му се сърдя и се сгуших в него.
-Мислиш ли,че той се е променил..въпреки,че съм чувала това от него и преди-казах тихо.Телефона ми извъня и Алекс го хвана.Беше Едуард.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 9:03 am

- Не го познавам достатъчно добре, за да преценя..но не вярвам - казах и се отдръпнах леко от нея, не бях особено очарован, дано не се върже на капана му. И честно казано малко се ядосах..или по-скоро..ревнувах. Телефона звънна, аз го взех. Беше Едуард.
- Ще се обадиш ли? - казах и извъртях очи.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 9:10 am

Взех телефона си от Алекс и вдигнах
-Какво искаш?Казвай бързо
-Искам теб-каза Ед и то досат силно така,че и Алекс го чу и изръмжа недоволно
-Искаш мен..да беше мислил преди да беше сторил всичко онова с мен.Не те искам.Не те желая.Не те харесвам.Не те обичам.Не искам да имам нищо общо с теб.Не искам въобще да съществуваш в живота ми.Не ме тързи повече.Збогом-казха и затворих телефона след което се сринах и е строполих на земята плачейки.
Върнете се в началото Go down
 
(+18)Стаята на Алекс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Ема
» Стаята по Музика
» (+18)Стаята на Джен
» (+18)Стаята на Бони
» (+18) Стаята на Ашърт

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Къщи :: Вилата-
Идете на: