Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 3399854d (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 2378429t (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 3393505g (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 3229252Q (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 3429734T (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Wienrpg (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Ea58ec93058a4818

 

 (+18)Стаята на Алекс

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 9:16 am

Почуках на вратата:
- Алекс може ли да вляза? - преди той да отговори влязох и видях Бони на земята и да плаче.
- Бони какво ти е? Алекс ли ти направи нещо? Какво става по дяволите? - отидох до нея и тя ме прегърна...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 9:19 am

Бони плачейки падна на земята. Клекнах до нея.
- Какво има? Не казвай, че плачеш заради този негодник - казах и изтрих сълзите от очите й. Защо ли се разплака заради този..този..ъъ..просто няма епитет с, който да го опиша. В този момент нахлу Джен..
- Ей, не бързай да ме обвиняваш ..-казах на Джен.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 9:21 am

-Едуард е тук Джен..в Париж.Разбрал е от родителите ми къде съм и иска да се върна при него.И преди малко ми звъна и аз му казах,че нежелая да го познавам вече и да ме забрави и всички онези сцени където ме изнасилваше и болката минаха през ума ми.-Джен и Алекс стояха около мен и ме бяха прегърнали.
-Толкова ви обичам приятели-казах тихо и се сгуших междо тях.Не ми се искаше да мърдам.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 9:24 am

- Моля? И аз защо не знам нищо? Този път лично ще го убия... - като казах това телефона на Бони звънна. Беше онзи Едуард. Взех го и вдигнах:
- Какво искаш от Бони? Тя не те иска, толкова ли си глупав че не разбираш? Само посмеи да я докоснеш и... - преди да се изкажа той затвори... Пълен глупак...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 9:37 am

-Бяхме в един бар и там го видяхме и като се прибрахме теб те нямаше-изхлипах.Алекс ми помогна да стан от земята.
-Добре съм спокойно-усмихнах се.Те изглеждаха притеснени
-Наситина съм добре-повторих аз.Прегърнах Джен и я целунах по бузата,а след това целунах страстно Алекс по устата.
-Алекс обичам само теб.Знам го.Джен..ам чуствам те като моя сестра.Не бих искала да те изгубя-усмиханх им се мило.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 9:54 am

- Обичам те - казах и прегърнах Бони, целунах я.
- И Джен, когато влизаш първо почукай на вратата - казах и погледнах Джен, засмях се. Отново прегърнах силно Бони.Не исках да я загубя.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 10:00 am

- Мили мои глупчо аз почуках на вратата, но кой ще ме чуе... И Бони спокойно няма да ме губиш тука съм си... - почнах да се смея под мустак. Май Алекс малко се подразни но ще му мине...
- Другия път като ти звънне ми кажи на мен. - като казах това се обърнах към Бони и я прегърнах... Изглеждаше зле...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 10:07 am

-Не се карайте!Зареди мен!Вие сте приятели,но чесно се заяждате-казах им и леко се намусих.Още бях с тениската на Алекс и ми стана студено.Обух дънките и и засптах пред огледалото и изгухнах в смях
-Наистина изглеждам смешно.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 10:09 am

- Не не се караме, просто с Алекс не сме в много топли отношения... - и се усмихнах отново. В стаята влезе и Майк и попита какво става...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 10:26 am

-Хей какво става?Бони добре ли си-попитах отстрани.Гаджето и Алекс беше до нея и като го гледах явно не беше в добро настроение.Не мислех да приближавам Бони за да не ми направи нещо,но мисля,че го разбирам.Бях чул част от разговоря и е замесено друго момче..и аз днес изревнувах в парка,а ако няой целуне Джен или и причини нещо..сигорно щях да го убия.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 10:29 am

- Ами тука един психопат преследва Бони и тъкмо и казвах другия път когато и се обади да ми каже. Аз ще се разправям с него - казах решително и Майк ме погледна притеснено, всякаш не искаше да го правя.
- Не ме гледай така, за приятелите си правя всичко!
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 10:54 am

-Ясно-казах кратко
-Мисял,че трябва да ги оставим на саме!Се пак..ако някой се опитваше да те отнеме от мен щях да искам да сме заедно и нищо да не ни раздели и пречи-приближих се до Джен и я целунах по бузата.Прошепнах в ухото и "Обичам те"
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 11:02 am

- Да така е. Да вървим.Иии Бони да не забравиш - Майк ме задърпа към стаята ми... Беше ми интересно какво иска...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 5:56 am

Вече стана късно. Бони легна на леглото, защото имаше нужда от почивка. След малко заспа и я завих с одеялото. И аз легнах на леглото, до нея. Завих се и след няколко минути заспах, защото бях много уморен и малко нервен, имах нужда да се наспя хубаво.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:05 am

Легнах в леглото на Алекс и доста бързо се унесох.Усетих,че той ме завива и ляга до мен.Сутринта се сабудих и внимавах да не го сабудя като ставах от леглото,но щом се надигнах той се сабуди.
-Добро утро мили мой.Как спа?-попитах го аз и го целунах нежно.С Алекс тази седмица нямаше да можем да се отдадем на никакъв секс.Беше средата на месеца и на мен трябваше да ми дойде ДНЕС?!Още не ми беше дошло..страно.Малко се притесних,но не го показах,продължих да се усмихвам мило на Алекс.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:11 am

- Ъм..добре - казах и се надигнах от леглото, със сутрешната си физиономия.
- Ами ти? - казах и я целунах. Тя ми се стори малко нервна, дали онзи Едуард не беше звънял пак..или може би беше нещо друго.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:13 am

-Ми-казах кратко и забих поглед в земята.Неможех да му кажа се пак то това си беше ..от личния ми живот.
-Добре съм-усмиханх се мило.Все още бях с тениската му.Обух си дънките и му се усмихнах отново
-Ъъъ имаш ли нещо против да я нсоя?Моята..ти я метна някъде-огледах стаята с един поглед и не намерих блузата си.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

(+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Алекс    (+18)Стаята на Алекс   - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:21 am

- Разбира се. - казах и станах от леглото, целуна я.
- Ще ходя да се освежа - казах и се усмихнах, тръгнах към банята. Докато си миех зъбите си мислех..явно има нещо струва ми се доста нервна. След като си измих зъбите отново се върнах при Бони. Извадих от гардероба тениска, дънки..ъм..и боксерки. Отидох в банята, за да се облека. Преобух си дънките и боксерките, свалих фанелка и по пътя към спалнята облякох другата.
- Да отидем да хапнем нещо? - казах и отворих вратата. С Бони тръгнахме към кухнята, но преди това взех Бела от стаята на Бони.
Върнете се в началото Go down
 
(+18)Стаята на Алекс
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Стаята на Ема
» Стаята по Музика
» (+18)Стаята на Джен
» (+18)Стаята на Бони
» (+18) Стаята на Ашърт

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Къщи :: Вилата-
Идете на: