Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Къщата  на Майкъл Стюарт 3399854d Къщата  на Майкъл Стюарт 2378429t Къщата  на Майкъл Стюарт 3393505g Къщата  на Майкъл Стюарт 3229252Q Къщата  на Майкъл Стюарт 3429734T Къщата  на Майкъл Стюарт Wienrpg Къщата  на Майкъл Стюарт Ea58ec93058a4818

 

 Къщата на Майкъл Стюарт

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 1:14 am

Къщата на Майк е средноголяма.Има хол,спалня,баня,стая за гости,кухня ,открит басейн в задния двор.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 1:49 am

Джен ми показваше пътя,но заспа в колата.Не исках да я будя тъйкато изглеждаще много изморена и я закарах в моята къща.Пренесох я до стаята за гости и я остаивх да поспи.Приготвих вечеря-спагети и се надявах да и хареса ако се сабуди за вечеря де.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 1:52 am

Събудих се след няколко часа. Огледах се. Това не бе моята стая. Станах от леглото. Къде ли се намирах? Тръгнах по някъкъв коридор.
- Ехоо - викнах силно. Надявах се да ме чуе някои...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 1:55 am

Бях се излегнал на дивана в хола и гледах телевизия когато чух гласа на Джен.Качих се на горния етаж.
-Здравей.Заспа в колата и изглеждаше изморена неисках да те будя-казах и аз.Облегнах се настената и отнов осложих ръце пред гърдите си сякаш заемах отбранителна позиция.Бях само по черните си дънки,а очите и се плъзнаха по мен пимамливо.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 1:58 am

Оу! Майк се появи от някъде и беше... Само по дънки. Не можех да гледам беше доста голямо изкушението. Забелязах че мирише на ядене.
- А... Има ли нещо за ядене?
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 1:59 am

-Направил съм спагети.-казах.Пуснах ръцете си и се обърнах.
-Кухнята е надоло в ляво-казах и аз.Слезанх по стълбите и си облякох блузата която бях хвърлил на дивана.Появих се в кухнятя при Джен
-Иска ли?-попитах я.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 2:02 am

- Аха - за щастие си беше сложил блузата. Иначе едвам се здържах да не му се нахвърля... Сипах си ядене и си сложих в паница.
- Хубаво готвиш - му казах след секунди вече си бях изяла спагетите...
- Ааа може ли да ме разведеш из къщата?


Последната промяна е направена от Джен Джейсън на Съб Май 14, 2011 9:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 2:05 am

-Благодаря-казах аз.Измих чиние ни.
-Ами добре.Хайде-казах и аз.Почнах да я развеждам из къщата.Показах и кухнята,хола,спалнята ми,банята и спалнята за гости след което и басейна.На вън беше топло даже можеше да поплуваме,но не се усмелих да го предложа.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 2:07 am

Разведе ме из къщата. Спря се на басейна умислен. Сякаш разтълкувах желанието му и казах:
- Би било чудесно да поплуваме но... Нямам бански със себе си - му казах жално.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 2:09 am

Усмихнах се
-Аз имам.Незнам дали ще ти е точен.Първата ми братовчетка беше тук преди дни,но си забрави някои дрехи-отидох до стаята за гости и донесох един бански за Джен.
-Ето.Може да го пробваш в банята която е от тук нагоре в ляво-казах и.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 2:11 am

Качих се в банята. За щастие банския ми ставаше. Но... Сякаш се срамувах да се понажа пред него. След няколко минути реших да сляза. Трудно открих отново басейна но важното беше че го открих. Като слязох Майк започна да ме гледа странно...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 2:19 am

На лицеот ми заигра усмивка.
-Изглеждаш страхотно-казах аз и отворих вратата която ни извеждаше към басейна.Бях си сложил вече банския и скочих в басейна.
-Е идваш ли?-попитах я.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 2:21 am

- Да - казах и скочих след него. Без да искам обаче скочих до него и бяхме толкова близо един до друг че можех да чуя дишането му. То беше тежко както и моето...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 2:25 am

Бяхме толкова близо.Устните и намериха мойте.Целувката беше кратка.Отдръпнахме се един от друг.
-Съжалвам-казах аз и се отдалечих.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 2:27 am

Целунахме се. После Майк се извини.
- Няма нищо все пак не... Не беше само ти виновен. Аз мисля да отида да се преоблека - казах и излязох от басейна отправяйки се към банята. Докато се преобличах чух че някои идва на сам...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 2:31 am

Джен излезна от басейна и отиде в банята.След това и аз излезнах от него и тръгнах към банята.Отворих вратат и влезнах при нея.Тя беше до стената и аз се приближих към нея.Устните ни отнов осе намериха.
-Джен обичам те-казха и аз през целувките.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 2:33 am

Влезе в банята. Приближи се до мен и започна да ме целува. Не знаех как да реагирам беше ми трудно още...
- Виж Майк аз... - опитах да кажа но после се отпуснах и започнах да отвръщам не целувките му...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 2:38 am

Отдръпнах се от нея.
-Отново съжалвам..нетрябваше-казах и излезнах от банята.Отидох в хола и седнах на дивана.Премествах каналите без да гледам какво точно дават по телевизията.Джен ми липсваше,но явно неискаше да е с мен.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 2:43 am

Отиде в хола. Аз се облякох и тръгнах към стаята за гости да си взема чантата. Не знаех кое беше правилно. Точно сега незнаех какво да правя. Незнаех какво искам. Взех си чантата и слязох отново в хола. Там беше Майк и гледаше телевизия. Оф! Исках го но... Той сигурно не искаше.
- Чао... Чао Майк - казах и изчаках да чуя отговора му
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 3:02 am

-Не Джен моляте остани-казах и станах от дивана.
-Аз..бих искал отново да сме заедно стига и ти да искаш-казах тихо.Не мислех,че ще ме чуе,но наистина я харесвах.Не очаквах хубав отговор,но поне трябваше да опитам.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 3:05 am

Оф! Как мразех такива моменти! Незнаех какво да правя... Вярно почти винаги знаех какво да правя но сега... Нещо ми ставаше...
- Аз... Искам - казах накрая. Не ме интересуваше дали е правилно и дали не. След отговора ми, той ме придърпа към себе си...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 3:07 am

Тя пусна чантата си на земята,а пръстите ни се сплетоха.Устните ни се намериха и почнахме да се целуваме страстно.Сладки,задълбочени,топли,живи целувки.
-Това означава ли,че..отново сме заедно-попитах я и повдигнах едната си вежда.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 3:09 am

- Ами... Незнам ти ще кажеш - му казах и го погледнах. Ами ако пак стане като първия път? Не. Бързо изгоних тези мисли от главата си и зачаках отговора му
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 3:14 am

-Ами аз го искам и ти го искаш.Значи..сме заедно-усмиханх се.Хванах я за ръката и двамата поехме към дивана.Седнахме там и аз я прегърнах.
-Ще останеш ли тук?Късно е за да се прибираш-казах и я целунах по бузата.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 3:17 am

- Ахам. Ами добре щом искаш - казах.
- Аз ще се качвам в стаята. Както каза и ти е късно - станах от дивана и се качих в стаята за гости. Чудех се дали щеше да ме последва...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
 
Къщата на Майкъл Стюарт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Джесика Уд
» Къщата на Елизабет
» Къщата на Николас Пейн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Къщи :: Къщите на учениците-
Идете на: