Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 3399854d Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 2378429t Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 3393505g Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 3229252Q Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 3429734T Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Wienrpg Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Ea58ec93058a4818

 

 Къщата на Майкъл Стюарт

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 3:23 am

Тя се качи в стаята за гости.След малко и аз тръгнах нагоре
-Ако искаш може да спиш при мен,но ако искаш сама добре.Ако искаш нещо само кажи.Моята стая е отсреща-усмиханх се и се приближих до нея като я целунах по челото.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 3:38 am

- И защо да идвам чак отсреща като мога да съм там? - му казах но той май не разбра много. Какво исках да му кажа. Хванах го за ръка и тръгнах към стаята му. Хубава беше ама моята ми харесваше повече. Седнах на леглото
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 3:40 am

-Ъм..мога да ти дам моя тениска с която да спиш-подметнах.
-Дамски пижами и нощници ..нямам-леко се засмях и сендах до нея като я придърпах към себеси.Почнахме да се целуваме страстно.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 3:43 am

- Ами... - казах но не успях да довърша. Боже само как ми се нахвърли. Но не отричам че ми беше приятно.
- Тениската... - казах отново но вече реших да не говоря
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 4:30 am

Целувките с Джен се задъбочиха.Бутнах я леко на леглото,а ръката ми се плъзна под блузата и и почна да си играе с края на сутиена и.Свалих нежно блузата и и почнах да я целувам по врата.Стенеше от удовослтвие и знаех,че и харесва.Свалих тениската си и продължих да я целувам.Ръката ми се плъзгаше по бедрото и.Накрая свалих и дънките и.Обичах да я докосвам.Обичах да см крйа нея.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:14 am

Започна да ми сваля блузата и т.н. Тогава аз му свалих дънките. И двамата бяхме останали по белю. Той ме докосваше навсякъде. Когато бях с него забравях всичко. Нищо не ме интересуваше. Той беше първия мъж който така ме възбужда. Винаги обичах мъжа да контролира нещата. И точно Майк успяваше винаги да ме впечатли...
- Майк... Майк пре... Презерватив - едвам успях да кажа, но не ме чуваше. Беше съсредоточен върху това което прави...Започна да ме опипва на всякъде и да ме целува навсякъде.Беше ме притиснал към леглото и не можех да мръдна, но това не ми пречеше много. Този път беше по страстен от миналия. И ноща се очертаваше доста дълга...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeНед Май 15, 2011 8:21 am

Накрая Майк си сложи презерватива. Правихме го близо 2 часа! Бях страшно изморена както и той но знаех че ще трябва да се прибирам. Станах бързо от леглото, облякох се и казах на Майк:
- Майк трябва да тръгвам. Утре сутринта имам часове и ако остана тук с теб със сигурност ще ги пропусна - целунах го взех си чантата и тръгнах към вилата...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
????
Гост




Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 3:24 am

Исках да науча защо Джен си е тръгнала. Спомних си, че ми беше казала къде живее гаджето й. Пристигнах пред къщата му, почуках на вратата и за щастие отвори.
- Предполагам знаеш, че Джен си замина. Аз съм Ерик, с нея се запознах на скоро и смея да кажа че я харесвам и ми пука за нея. Знаеш ли къде е? - му казах и той ме погледна ядосано. Май не му бе приятно че харесвам Джен.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 7:02 am

Отворих вратат и на прага стоеше някакъв мъж когото не познавах.
- Предполагам знаеш, че Джен си замина. Аз съм Ерик, с нея се запознах на скоро и смея да кажа че я харесвам и ми пука за нея. Знаеш ли къде е?-казах той,а аз се ядосах.О харесвал я!И какво да направя..неможех да кажа "Сори пич тя е с мен.И няма да ти кажа къде е".Определено неможех да кажа това.Тъйкато и аз незнаех къд е.Повдигнах леко рамене.
-Аз съм Майк.И не незнам къде е Джен.Тя не ми каза нищо.-оговорих му.Мръгнах леко от вратата и му направих път да мине.Бях изнервен признавам си,но нямаше да му се нахвърля.Или поне се надявах.Ерик значи..и харесва Джен..хубава работа.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 7:06 am

- Не съм тук за да ти гледам къщата. И ще те помоля да я оставиш иначе няма да сме приятели - казах и се усмихнах арогантно.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 7:09 am

-Я се успокой.Случайно не съмя вирзал на каишка както виждаш!-излаях в лицето му.-Ще правя каквото си поискам ясно?Хайде сега ако си толкова добър остави ме намира!-тонът ми беше строг и ясен.Този не си поплюваше.Да оставя Джен?Той не е добре!Обичах я и тя беше единствения човек на който можех да има мдоверие тук в Париж.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 7:10 am

Момчета моля ви пишете по-дълги постове тъйкато 1,2 или 3 изречения не се броят за РП.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 8:17 am

След като се върнах, исках да видя Майк най напред. С куфарите в ръце стигнах до къщата му.
- Уф защо винаги трябва да имам 1000 куфари? - си казах и почуках на вратата...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 8:19 am

Отворих вратата и на прага стоеше Джен.
-Джен.-казах и взех куфарите и като и направих място да мине.Целунах я по бузата и влезнахме в хола.
-Ти се върна!Нали..замина..радвам се,че отново си тук!Липсваше ми!-казах и аз.Бях изненадан и шокиран.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 8:23 am

- Ами аз винаги се връщам - казах и се усмихнах.
- Не знам дали ще стоя дълго защото трябва да видя и другите. Нали от заминаването ми минаха 2 седмици - казах и седнах на дивана.
- Мислех да се преместя да уча в Италия ама ми домъчня...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 8:27 am

Целунах я.
-Е сега ще останеш тук!Много им липсваш на другите.На мен най-много..от моя гледна точна.-леко се изкисках,но не си беше смешно.Бях изморен след срещата с онзи тип.

Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 8:33 am

- Стига де... 2 седмици не са нищо. Ммм изморих се от толкова път. Нямаш против да легна малко нали? - казах и започнах да се качвам по стълбите.
- Идваш ли?
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 8:36 am

-Идвам.-казах и се усмихнах.Качихме се по стълбите и влезнахме в стаята ми докато се целувахме.Тя седна на леглото.
-Ъм..искаш ли някоя тениска?За да не спиш с тези дрехи..смисал да ти е по-удобно,а и за мен 2 седмици си е много.-казах и като се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 8:39 am

- Ами добре и без това не ми се слиза пак до доло за пижама - казах и той ми даде една негова тениска... Облякох я. Естествено ми беше малко над коляното.
- Май... Не изглеждам много добре...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 8:44 am

-Шегуваш ли се?Изглеждаш секси.-намигнах и и се приближих към нея.Притиснах я към себеси след което я бутнах на леглото.Почнах да целувам вратът и.Незнам защо облече тениската като сегя щях да я сваля.Ръката ми се плъзна под нея(тениската) и почнах да си играя с дантелатана сутеина и.Другата ми ръка се плъзна междо краката и,а усните ми срещнаха нейните.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 8:50 am

- Благодаря макар че не очаквах да го кажеш - казах когато успях. Свалих тениската му, после и дънките. След минути той беше по боксерки а аз по сутиен и бикини. Не знам защо, но притисна ръцете ми към леглото...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 8:55 am

-Защо мислиш така?-попитах я след като притиснах ръцете и към леглото.Почнах да я целувам по врата и обиколих с целувки голите части от тялото и.Хванах с една ръка ръцете и,а с другата свалих сутиена и бикините и.Усмихнах се самодоволно и я намесих както ми е удобно.Свалих боксерките си и след по-малко от минута порникнах в нея.Тя извика от болка и удоволстиве.Самодоволната усмивка стоеше на лицето ми.Пуснах ръцете и защото не им беше удобно да обходя тялото и с език.


П.п:Какви ги мисля ;х почнах да пиша глупости.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 9:01 am

Проникна в мен доста грубо. Заболя ме доста. Целуваше гърба ми. Не можех изобщо да мръдна. Май тази вечер щеше да прави с мен каквото си иска.
- Ами незнам - отговорих на въпроса му...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 9:06 am

Изсмях се и забързах.С взеки тласак на тялот оси забързвах все повече и повече.Обходих няколко пъти тялото и с език и се спирах на по-нежните и деликатни места за по-дълго.Продължих да засилвам,а тя викаше,охкаше и стенеше от удоволствие и болка.Почна хда целувам вратът и след което и устните и.

Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 9:57 am

Не издържах повече бях потна и уморена а той не спираше. Засилваше все повече и повече. Май му харесваше че викам!?! Целуваше ме толкова жадно а аз при всяко докосване настръхвах. Този път беше много груб което ми хаесваше.
- Презерватив - едвам казах но той изобщо не ме чу...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
 
Къщата на Майкъл Стюарт
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Джесика Уд
» Къщата на Елизабет
» Къщата на Николас Пейн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Къщи :: Къщите на учениците-
Идете на: