Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 3399854d Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 2378429t Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 3393505g Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 3229252Q Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 3429734T Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Wienrpg Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Ea58ec93058a4818

 

 Къщата на Майкъл Стюарт

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 4:58 am

Както си вървях по пътя, се сетих че някъде тук живееше майк.Ако той знаеше нещо за Джен, мисля че щеше да ми каже.След минутки се озовах на вратата и почуках.Никой не отвори и почуках пак, май бе зает.Дано зает да пие, защото ако сега бе с някое момиче, щях да го пребия.Джен я нямаше само от няколко седмици а той..ох какво говоря?Не знам какво прави там, а вече съм готова да го накарам да си плати...
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:05 am

Звънна вратата а Майк изобщо нямаше намерение да отваря.
- Вратата... Може да е важно! - казах и го избутах. Облякох си сутиена, бикините и... Блузата на Майк тъй като дрехите ми бяха захвърлени някъде. Отворих вратата. Беше Джес
- Здрасти Джес как си? - казах съвсем нормално и много уморено. Имах чуството че всеки момент ще падна...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:10 am

Това беше Джен..Джен...Не вярвах на очите си, но само след момент я прегърнах толкова силно, колкото не подозирах че мога.По дяволите, това беше Джен и беше тук!
-Джен, толкова много се радвам че си тук.-казах аз пак я стиснах силно.Имах чувството че не може да си поеме дъх и ръцете ми се отпуснаха.отдалечих се само на крачка, но в очите ми все още имаше един необикновен блясък.Сякаш казваше че нещо не е наред, но пък на мен не ми пука.Радвах се че Джен е тук!
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:12 am

- Да и аз се радвам. Но щях се радвам още повече ако не ми се спеше така - казах и започнах да се прозявам.
-Влизай - казах и с 300 зора стигнах и седнах на дивана.
- Какво ново?
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:16 am

Влязох навътре с нея и седнах на известно разстояние.
-Ново ли..ами не мисля.-усмихнах се аз.Дори не мислех по въпроса й.Исках да я гледам колкото се може повече че да разбера че наистина е тук.Че това не е просто някаква илюзия която се появява заради алкохола.
-Джен..защо си тръгна?-казах накрая аз и я загледах с очакване.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:20 am

- Защото ми се спи... Тоест, оффф. Остави не знам какво говоря - казах като не спирах да се прозявам.
- Да имаш нещо против прозяване? - казах накрая. Боже какво говорех? Бях се побъркала тотално. Забелязах че ме оглежда.
- Сори че съм с блузата на Майк но неможах да си намеря дрехите а и нали бях изморена той ме измори напълно - какви ги говорех?
- Оффф! Обхванала ме е параноята
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:26 am

Толкова се радвах че е тук, че не ми пукаше че иска да си ляга.Щях да си ида и да я оставя, но сега точно бях толкова щастлива, че не знаех какво правя.
-Ако искаш ще си ходя, но трябва да отпразнуваме завръщането ти.-усмихнах се отново аз.
-Аз ще тръгвам вече.Ти се наспи добре и утре ще се видим, а?-казах и се отправих към вратата.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:31 am

- Aми добре и аз ще тръгвам вече към вилата - казах и тя си тръгна. Качих се горе при Майк.
- Тръгвам да знаеш - казах взех си дрехите облякох ги и слязох пак долу. Взех си куфарите и тръгнах към вилата...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 8:14 am

Джес по пътя беше казала че си отива в нейната къща. Майк ме заведе в неговата. Влязохме и седнахме на дивана. Все още треперех. Беше ми и студено. Направих си един топъл чай и седнах на дивана.
- Благодаря че... За всичко което направи - казах и го погледнах. Не спирах да си спомням онези страшни викове и писъци... Беше ужасно! А и бях сигурна че някой ме беше хванал и после припаднах...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 8:19 am

-Какво стана там?-попитах я и я прегърнах.Взех едно одяло и я завих.Целунах я по челот.
-Спокойно.Кажи ми само какво стана.Вече си далеч от тан.-незнам какво беше станало,но самото място и на мен не ми харесваше.Мрачно,влажно и страно.Виковете които чух не бяха само от Джес,а Джен пък беше припаднала.Какво става тук?
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 8:25 am

- Ами... - поех си дъх и започнах.
- Аз след като се махнах от къщата на Джес, вървях и изведнъж попаднах сред нищото. Видях една хижа и след малко се появи Джес. Започна да вали и влязохме вътре. Имаше скелет, чуваха се викове и... - не можах да продължа и го стиснах още по силно.
- Беше ужасно! Усетих че някой ме хвана после припаднах и... Другото го знаеш. Но това че някой ме е хванал... Може и да си въобразявам - казах неспокойно и уплашено...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 9:16 am

-Спокойно!-казах и и я придърпах към себеси.
-Аз съм.Аз съм с теб и ще те пазя.-целунах я отново.Какво можеше да е това.Тази хижа не я бях виждал преди,а и сякаш само с едно обръщане и се озова там.
-Няма да ходиш повече там!-казах със строг тон.Не исках да рискувам за изгубя Джен,а и мястото както вече казах беше ужасно
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл Стюарт   Къщата  на Майкъл Стюарт - Page 3 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 9:21 am

- Не мисля и да го правя! - казах и най после го пуснах.
- Предполагам че трябва да се прибирам, но изобщо не искам да го правя - казах. Не ми се искаше да си тръгвам. Във вилата може би нямаше никoй, а не ми се искаше да оставам сама. Не и след случилото се. Приближих се до Майк и го целунах така страстно както не бях целувала никого до сега... Целувката не беше кратка, никак даже. Когато реших да се отлепя от него той си пое дълбоко дъх. Усмихнах се доволно. Седнах в скута му и го прегърнах.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
 
Къщата на Майкъл Стюарт
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Къщата на Джесика Уд
» Къщата на Елизабет
» Къщата на Николас Пейн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Къщи :: Къщите на учениците-
Идете на: