Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Парка с прекрасните цветя - Page 2 3399854d Парка с прекрасните цветя - Page 2 2378429t Парка с прекрасните цветя - Page 2 3393505g Парка с прекрасните цветя - Page 2 3229252Q Парка с прекрасните цветя - Page 2 3429734T Парка с прекрасните цветя - Page 2 Wienrpg Парка с прекрасните цветя - Page 2 Ea58ec93058a4818

 

 Парка с прекрасните цветя

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 9:01 am

Джен ми каза какво й е, а събитията случили се само за две денонощия ми се случиха сякаж съм отсъствала цяла вечност.Тя ме прегърна и секунди по-късно усетих че плаче.Ръцете ми отначало бяха долепени до мен, но после също я прегърнах.
-Къде е сега?Кажи ми!-казах аз почти заповеднически, но после сметнах че не бе нужно.Нямаше нужда да я защитавам от него, тя ми бе доказала, че не се дава туку така.
-Никой няма право да те удря!-казах сърдито аз и се отдръпнах от нея.Станах, алкохола и гнева не ми се отразяваха добре и май нямаше да направя нещо добро.
-Само да ми падне, ще го пречукам!-изкрещях ядосано аз и клекнах до нея, като избърсах сълзите й.тя гледаше на някъде, обърнах се и го видях.Това бе той, сега вече щеше да си изпати, нямаше да му позволя да постъпва така с Джен.
Тръгнах към него, гледаше към замята и явно забеляза само обувките ми, защото вдигна погледа си към мен.
-Ей, какво си мислиш, че правиш?!-изкрещях яростно аз и разперих ръце.Мислех си да го ритна, но исках да чуя първо какво има да каже.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 9:30 am

-Какво ли мисля как още повече да си съсипя живота-казах и погледнах Джес.Тя беше при Джен и сигорно сега и се искаше да ме убие.Щеше да ми направи услуга.Обичах Джен и исках да съм с нея..ако не бях с нея неисках да живея.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 9:37 am

Засмях се, той дори не искаше да покаже че съжалява, или поне не както аз исках.Клекнах до него и погледнах в очите ми, сякаж търсех нещо, но не ми пукаше какво ще намеря.Хванах брадичката му и бавно се изправих, като той също ме следваше.Завъртях главата му на дясно, после на ляво-Тц-тц-тц..-устните ми се изкривиха в нещо като усмивка и ръката ми посегна към него.Ударих го с юмрук и отново се засмях, мислех да не му е първия и последния.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 9:40 am

Избутах Джес която почна да ме напада.
-Оф..остави ме!Става ли?И без това живота ми е ужасен!-станах от пейката и се отдалечих от нея.Наистина съжалявах за Джен.Бях такъв идиот.Дори нямах сили да се заяждам с Джес.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 9:45 am

-Хей, няма да избягаш, нали?-подхвърлих аз надменно.Той да не би да си мислеше, че ще ми се измъкне толкова лесно?!Не, няма такъв шанс.
-Къде отиваш, копеле нещастно?-креснах аз дори по-силно от преди.Не исках да ми се измъкне, не и сега.Догоних го и го блъснах силно за да се спре.Отново го ударих, после пак и после пак.
-Никой няма право да удря Джен!-крещях аз докато стоварвах ударите си върху него.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 9:48 am

Хванах ръката на Джес
-Не съм искал да я удрям.Ясно?И се мразя зареди това!Наистина я обичам,а сега я изгубих.-пуснах Джес
-Сега ме остави!-отново тръгнах да се отдалечавам от нея.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 9:55 am

- Джес моля те - казах. Тя ми остави адреса на къщата си и си тръгна.
- Като виждам, можеш лесно да ме замениш - имах впредвид момичето което говори с него. Да си призная изревнувах но...
- Защо искаш да си с мен? Момичето което си тръгна беше много по хубаво...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 9:57 am

-Елена?Не!Нямам чуства към нея.Тя ми е просто приятелка.Обичам теб-казах и погледнах Джен в очите.Не съм се чуствал така..гадно сякаш част от мен я няма от смърта на Крис.
-Не съм се чуствал така..празен все едно част от мен я няма от смърта на Крис.-казах на Джен.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 10:01 am

- Мога ли да ти вярвам? Искам да ми докажеш някак че днешното няма да се повтори - казах гледайки го подозритeлно... Не знаех дали мога да му вярвам
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 10:07 am

-Джен за теб бих умрял!Заклевам се!-казах тихо
-Днешната случка няма да се повтори.Обещавам-откъсанх една роза която и подарих.
-Майки това ли е приятелката ти-чу се гласа на Елена
-Елена ти явно си нямаш друга работа-изсъсках
-Моляте остави ме сам с момичето което обичам-Елена знаеше,че това не бе молба,а намек да се махне.Сви рамене и се отправи в другата посока.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 10:11 am

- Не чакай! Кажи какво искаш от Майк - и викнах.
- Той не е свободен. Има си гадже - казах и го целунах пред нея. Исках да ревнува както аз
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 10:18 am

На лицето и се появи ядосана гримаса и тя си тръгна.
-Прощаваш ли си-попитах я и я погледанх в очите.Май ревнуваше от Елена.От Елена?Защо пък от Елена или от която и да е.Тя е най-красивото същество което съм срещал пък да ревнува.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 10:23 am

- Да, но при 1 условие: Не искам да се срещаш повече с тази - казах строго чакайки отговора му...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 10:26 am

-Нямаш проблеми-казах и се усмихнах.Целунах Джен.
-Обичам те Джен-прошепнах в ухото и.Наистина се радвах,че ми е простила,но аз никога нямаше да си простя,че я нараних.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 10:29 am

- Аз ъъ... Трябва да се прибирам. Ти с кола ли си? - попитах и го погледнах. Не знаех дали вътрешно съм му простила... Може би ми трябваше малко време... Но няма нищо ще ми мине.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Майкъл Стюарт

Майкъл Стюарт


Брой мнения : 87
Join date : 30.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 10:38 am

За пръв път тя не ми каза,че ме обича.Вътрешно явно не ми беше простила
-Не.Тичах след теб-казах аз.
-Не се сетих за колата.Съжалявам.-промълвих засрамено и тихо.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 10:41 am

- Няма нищо - казах и тръгнах към вилата...
- Е, там ли ще стойш? Няма ли да ме изпратиш? - го попитах и го погледнах...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 12:04 am

С Бони се бяхме отдалечили малко от Майк и Джен. Те си тръгнаха..явно се сдобриха, защото видях, че Джен целува Майк. С Бони седнахме на пейката, а Бела обикаляше на сам-на там като подивяла. Беше смешна гледка, засмях се отстрани. Бела се затича към една "уличка" с цветя, всичко беше като в лабиринт. Аз тръгнах по нея, а тя явно искаше да ми покаже нещо. Тя се спря пред едни големи, червени рози. Откъснах една роза с дълга дръжка и отидох при Бони. Подарих й розата, а Бела се нацупи, явно я искаше за себе си. Отидох до едно храстче и й откъснах една по-малка роза, тя я взе от ръцете ми и я разкъса, изяде листенцата. Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 7:38 am

-Благодаря Алекс-казах и помирисах розата която той ми подари.Той даде една роза и на Бела която я разкъса.Леко се засмях.Притиснах се към Алекс и поставих глава на рамото му.
-Обичам те-казах му аз.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 8:09 am

- И аз те обичам - казах и я целунах страстно. Гушнах я и стояхме доста време така, беше толкова приятно. Чувах как сърцето й бие лудо, както и моето. Бела видя една червена, ярка пеперуда и започна да скача по нея, искаше да я хване. С Бони се засмяхме от страни, ушите на Бела летяха във въздуха. Измори се и легна на земята, остави пеперудата на мира.
- Толкова е сладка, когато е уморена. - казах и се засмях, а Бела ме погледна с досада.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 8:18 am

-Не дей така.Ревнувам-засмях се и сложих ръка пред устата си.Бела още повече май се расърди.Стана и ни обърна гръб.Настани се на по-отдалечена полянка.Огледах парка и видях,че към нас идва някакво момче.Цялата потръпнах и Алекс усети това.Прегърна ме.Момчето се приближи към нас и за мое щастиве не беше Еди.
-Хей искаш ли да излезнем-каза ми той най-нахално.Брей да не е сляп?
-Ама ти сериозно ли?Нищо лично,но дори не се познаваме пък и да не си сляп?Аз си имам приятел-погледнах към Алекс.Момчето сви рамене.Не беше моя тип.Беше-кльощав с рошава коса,нисък и носише очила.Попринцип това не бяха моя тип момчета.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 8:34 am

- Лошите страни да имаш готино гадже. - засмях се, целунах Бони, изгеждайки ниското същество със злобния си поглед. Сляп ли беше, сякаш аз съм невидим? Ревнувах, имало и лоши страни да имаш секси гадже. Бони няма вина, за да й се сърдя.
- Хайде, разкарай се - казах на нехранимайкото злобно, изсмях се.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 8:38 am

Момчето бързо се разкара и аз седнах в скута на Алекс
-Ревнивко.Недей да ревнуваш от такива-показах с поглед момчето което отиде при няколко други момичета.
-Аз си обичам само теб-целунах го,а Бела излая от полянката на която лежеше.Дойде при нас и легна междо краката на Алекс.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 8:51 am

- Аз..просто не ми е приятно момчетата да те свалят - казах и я погледнах засрамено.
- Но не отричай, че няма да ревнуваш, ако някое момиче каже същото на мен. - оправдах се. Наистина не ми беше приятно, но се сдържах.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Парка с прекрасните цветя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с прекрасните цветя   Парка с прекрасните цветя - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 9:21 am

-Разбирам те.И аз щях да ревнувам,но в този свят няма много момичета падащи си по емо момчета и доста момчета падащи си по емо момичета.Или поне се надявам-засмях се леко
-Но сигорно ще искам да убия онази която ще иска да те пипне-целунах го страстно.
Върнете се в началото Go down
 
Парка с прекрасните цветя
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Парка с реката
» Парка с патиците
» Парка с дърветата
» Парка с лабиринта
» Парка с невероятната гледка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Града :: Паркове-
Идете на: