Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Къщата на Джесика Уд - Page 5 3399854d Къщата на Джесика Уд - Page 5 2378429t Къщата на Джесика Уд - Page 5 3393505g Къщата на Джесика Уд - Page 5 3229252Q Къщата на Джесика Уд - Page 5 3429734T Къщата на Джесика Уд - Page 5 Wienrpg Къщата на Джесика Уд - Page 5 Ea58ec93058a4818

 

 Къщата на Джесика Уд

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 9:48 am

Потника ми падна на земята и от перверзната усмивчица появила се на лицето му, разбрах какво бе намислил, но сега не можеше да правим нищо подобно.Сега не трябваше дори да докосвам тялото му, така че сега бе най-неудобният момент за всичко това.
Бавно се наведох и вдигнах потника си като го облякох и му се усмихнах укорително.
-Ник, знаеш че сега не е моментът.-казах му аз и се върнах до масата, за да си сипя още малко уиски.Изпих го на екс и напълних отново чашата си, като досипах и в неговата и му я подадох.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 10:25 am

Каза ми, че момента не е подходящ и се отдръпна от мен, като сипа уииски в чашите.
Хм..не ми харесваше този отказ, и особенно причината, която бе толкова нелепа. Исках я, толкова силно я желаех, че дори не можех да мисля. Само тя беше в главата ми...беше нещо подобно като първата ни вечер, но имаше две разлики от тогава. 1-во...тогава и двамата се желаехме еднакво силно, а сега май само аз мислех какво мога да направя с това нейно тяло създадено за грях. 2-ро...за съжеление, нямах онзи мой контрол, който притежавах тогава. Сега дори можех да бъда нейн роб ако пожелае...
- Защо ме мъчиш красавице?...Искам отново да те накарам да крещиш моето име...искам отново да почувстваш ласките ми...
Говорех бавно и тихо в ухото й, а ръката ми се спусна по едното й бедро...
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 9:49 pm

В момента изгарях от желание да се обърна и да изпълня всеки негов копнеж, но просто не трябваше.Можехме да го направим и някой друг път, а сега моментът определено не бе подходящ.
Въоръжих се с всичкото търпение и самоконтрол които имах и с общи усилия успях да превъзмогна огромното желание породено в мен.Той не ми помагаше особено, но накрая игнорирах ръката му и бавно се отдръпнах от него.На лицето ми се появи тъжна усмивка и казах:
-Не искам да те мъча въобще, Ник...просто сега не е моментът.Не трябва дори да те докосвам, но пък затова искам поне да те гледам и...целувам.-промълвих аз и бавно целунах нежните му като коприна устни и вкусих аромаа му, който бе леко примесен с уискито което пихме до преди малко.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 3:36 am

Новият й отказ накара всичко в мен да пламне, но не от болка, а от желанието, което само Джес знаеше как да ме накара да почувствам.
Устните и се плъзнаха по мойте и усетих как нещо в мен буквално се пречупи. Прекъснах целувката и я погледах в очите.
- Ти си моя...и ще те имам.
С няколко леки и бързи движения поставих Джесика в легнало положение на дивана и се настаних върху нея.
- Няма да правим нищо особенно...освен ако не поискаш сама, разбира се.
Прошепнах аз тихо в ухото й с палав глас и спуснах ръцете по тялото й. Те шареха по него, но дори не се приближаваха до най-разгорещената точка в нея. През това време, устните ми се спуснаха по врата й....стигнаха до началото на гърдите на Джес, но този нейн потник разваляше цялата гледка...Тръгнах да го свалям за пореден път, но ръцете на момичето пред и под мен ме спряха.
- Моля те, красавице остави ме поне да си "поиграя" с твоето фантастично тяло...
Преди да е възразила я целунах страстно и езика ми се вплете с нейният, ръцете бързо свалиха и хвърлиха потника на земята.
"Непослушните" ми ръце отново се спряха на външната част на бедрата й а езика ми се спусна по гърдите й...там остана за по-дълго време , като я даряваше с груби и много нежни ласки.
- Все още ли искаш да не продължавам...
Точно секунда след като го казах, едната ми ръка се спусна по интимните й части и бързо се заигра с тях.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:55 am

Всичко в главата ми казваше, че не трябва да му позволявам да продължавам, но тялото ми отказваше да слуша и сякаш се подчиняваше на мислите ми без дори да се допита до мен преди това.Щом усетих ръцете му между краката си, лек стон се изпусна от устните и, а сега това бе буквално зелена светлина за него.
Ръцете ми се покачиха на гърба му, докосвайки чувствителната му току що татуирана кожа.
-Ник...не трябва да го правим, разбери вече...-казах аз когато най-накрая успях да събера ума си и да подчиня тялото си, което се опита да се дръпне, но тежестта на неговото леко ме затрудни.май просто трябваше да му кажа, но думите не искаха да излязат от устата ми, дори напротив, излезе нещо съвсем неочаквано и дори може би нежелано от здравия ми разум, но онази част от мен която толкова го желаеше, просто надделя.
-Искам те Ник.-промълвих едва аз и устните ми се впиха в неговите, докато ръцете ми отново обгърнаха тялото му...
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:15 am

- Искам те Ник.-промълви тя едва едва и се отдаде в прегръдките ми.
Без да губя повече време в приказки, свалих дънките й. Погледа ми се спря на това божествено тяло, което притежаваше Джесика.
Едната ми ръка-лявата, я хвана за врата като я предърпа за поредната страстна целувка, а дясната ми не се отделяше от онова място, което я караше да крещи от удоволствие, щом пръстите ми бяха там.
Ръцете й се спуснаха по тялото ми, като гледаха да не ме докосват прекалено грубо заради татуса. Усетих ноктите й да се забиват леко и много тих стон излезе от гърлото ми...тя ми пречиняваше болка..но тази болка беше толкова сладка и неустоима...започнаха да се забиват все по-навътре и по-навътре в кожата ми и това караше възбудата ми да расте с всяка изминала секунда.
- Ммм...ти си една много...много голяма кучка...моята кучка.....
Погледнах я с ирония и я целунах като захапах леко устната на Джес...
- Сега какво? Ще ме накажеш ли, че ти казах...кучка...
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:28 am

Хъм, "кучко", не ми бяха казвали от много време...май трябваше да му покажа какво наистина е кучка.
-Искаш кучка ли?Ще ти я покажа, миличък!-с много ирония казах аз, и ако не се познавах толкова добре, бих казала че се ядосах.
Бързо се озовах върху него, а той бе превъртян по гръб.Ръцете ми притискаха тялото му към дивана, а кожата под тях почервеня.определено се бе възпалила от всичко това, но той пожела шибаната кучка,...ще я има!
Устните ми се впиха грубо в неговите, а пръстите ми задираха кожата под която в момента имаше мастило.устните ми бавно минаха надолу, като облизваха гърдите му, а езика ми захапваше зърната му, като ги дърпаше рязко и болезнено.Накрая езика ми се спусна още по надолу, като бавно се спускаше към интимните му части, които бяха достатъчно възбудени.
Зъбите ми захапаха кожата му малко над тях и усетих как мястото почервеня, но не го пуснах веднага.Ръцете ми грубо сграбчиха пениса му, като бръкнаха в панталона му и скоро устните ми се заиграха с него, като го даряваха с доста груби ласки, а панталона се свлече на глезените му...
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:52 am

След всичко това, което направи, бях способен дори да извикам от удоволствие...беше толкова невероятна и дори не обърнах внимание на болката, която се появявяше от време на време, заради мастилото по мен.
Когато стигна до частта под кръста и започна да дарява интимните ми части с много груби и много възбуждащи ласки, не издържах и ръцете ми се впиха яростно в косата й, като леко я побутнах нагоре, а аз се изправих в седнало положение. Джес седна в скута ми и ръцете й зашариха по гърба ми.
- Харесваш ми така...някак...дива и не контролируема...
Голама и широка, дяволска усмивка се изписа на лицето ми и скоро я целувах жадно, не се отдръпвах дори да си взема и дъх, но не издържах дълго.
Бутнах я така, че да легне на дивана и свалих на цяло панталоните си. Погледнах към нея и се намръщих, защото при положение, че аз бях чисто гол, тя все още беше с пречката наречена "бельо".
Първо целунах отново устните, врата и когато стигнах до апетитните й гърди, свалих сутиена й ловко.
Езика ми продължи до последната "преграда"- бикините, но този път не си направих труда да ги свалям. Дръпнах тънкият плат малко по-слино от обикновенното и под напрежението, секси бикините й останах в ръцете ми.
- Много по-добре!
Усмихвайки казах, като гледах великолепното тяло на Джесика.
Побързах отново да се спусна в игра с нея, за да не сменим отново ролите.
Дясната ми ръка започна да си игарае с клитора й, но този път с много груби движения. Езика ми се спусна по тялото й и се спря на едната й гърда. Повторих движенията й от преди малко, и започнах да я целувам, облизвам и дори хапя грубо, през всичкото това време свободната ми тъка-лявата, мачкаше и дърпаше зърната й все по жестоко и все по-грубо от когато и да е било.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 8:31 am

не знам защо, но нещо в мен ме караше да му причинявам болка.Ръцете ми го издърпаха нагоре, скубейки го за косата.
-Ела тук!Кучката иска да те яхне.-казах аз и бавно се изплъзнах от хватката му, като се дръпнах към масата, взимайки в ръка бутилката от уискито.
Усмихнах му се дяволите и крака ми бавно се покачи върху рамото му, а след минутка пръстите ми се заиграха с устните му.След момент наклоних гърлото на шишето и алкохола се понесе по бедрото ми, после слезе надолу и накрая попадна в устата му.Ръцете му хванаха крака ми когато вдигнах шишето към себе си и също отпих от него.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 11:13 am

Когато ме издърпа към нея, леката болка от дърпането на косата ми, където си поиска, не можеше да се сравни и с малка част от възбудата, която ме кареше да чувствам.
- Мм...невероятна си...
Усмихнах се перверзно и станах от дивана избутвайки я леко. Взех бутилката от ръцете й и отпих солидна глътка...
- Идваш ли?
Повдигнах едната си вежда в очакване. И зачах отговора й като отново отпих няколко глъдки и няколко капки алкохол се спуснаха по врата ми...
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 1:35 pm

Усмивката бавно се покачи на лицето ми когато го гледах и бавно тръгнах към него.Ръцете ми минаха по гърба му, отправяйки се към спалнята, където скоро положих тяло в обятията на леглото.Той ме бе последвал и гледаше голата плът пред него, като се бе подпрял на рамката на вратата.Беше толкова секси, но сега исках да го накарам да ме желае, но да не ме получи.
искаше кучка, сега щеше да я получи...
-Стой там!-наредих аз като се изправих в седнало положение на леглото и го загледах без да му дам право на глас продължих-Не се приближавай!
Станах от леглото и се приближих, като изтръгнах шишето от ръцете му.Усмихнах се доволно и отпих от него, но успях да дръпна тялото си, така че да не го придърпа към себе си...
-Не може да пипаш!Само ще гледаш...а ако ти позволя, може да влезеш...до тогава стой там.-казах аз като облегнах гръб на близката стена.Очите ми се затвориха и лека усмивка се появи на лицето ми, докато ръката ми бавно се спусна по бедрото, намирайки пътя си между краката ми.Лекият масаж ме накара да изпусна няколко стона от устните си и веднага след тях погледнах към Ник, който послушно стоеше вперил поглед в мен.
Два от пръстите ми бавно навлязоха в мен и още една поредица от стонове се разнесе из стаята, докато другата ми ръка масажираше гръдта ми.Успявах да си доставям удоволствие и сама, но определено в този момент исках Ник да го прави...
Погледа ми срещна неговия и видях колко малко му трябваше да нахлуе в стаята и да дойде при мен...
-Искаш да замениш ръката ми, нали?-самоуверено попитах аз и още една усмивка се покатери по лицето ми.Ръката между краката ми не се помръдваше от там, а напротив, правеше още по интензивни движения и тялото ми се изви назад, отлепяйки се от стената.
-Вече нищо не те спира...-промълвих тихо аз, но може би в момента дори и шепот той би чул тези думи.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 4:46 am

Докъто вървяхме към спалнята й, изостанах с няколко крачки и оставих Джесика да върви на няколко метра пред мен. Следях тялото й със завиден интерес и не изпусках нито едно движение. На няколко пъти едва се сдържах да не й се нахвърля още в коридора, но някак си използвах целият контрол и воля, които притежавах и бях "послушно момче".
Джес влезна в стаята и легна на леглото, оставих още няколко минути да се насладя на чисто голото й тяло, което ме караше да искам все повече и повече. Подпрях се на рамката на вратата и точно когато щях да тръгна към изкусителката легнала на спалнята тя ми нареди бързо:
-Стой там! Не се приближавай!
Намръщих се и дори се ядосах леко.
Защо по дяволите ме караше да стоя далече от нея, не разбираше ли колко ми беше трудно дори и да се качим по стълбите без да не я целувам и да не й доставям удоволствие, което знаех, че й харесваше до полуда.
Стана, приближи се до мен, открадна ми бутилката, но отново се отдръпна от мен като каза:
-Не може да пипаш!Само ще гледаш...а ако ти позволя, може да влезеш...до тогава стой там.-облегна се на стената до нея и очите и се затвориха в момента в който и усмивката се появи на лицето й.
Проследих с поглед ръката, която се намираше на интимните й части и тялото все още повече се напрегна от възбудата, която премина през мен. Всичко в мен се молеше да не я послушам и да се втурна към тялото на Джес, още сега.
Движенията на ръката на Джесика я караха стене толкова възбуждащо, че мойте ръце се хванаха здраво в дървената рамка на вратата, а дъхът ми секна, когато тя ме погледна отново...
- Искаш да замениш ръката ми, нали?-попита ме с самоуверен тон и отново се усмихна леко.
- Искам те...повече от всичко...-едвам казах с пресъхналия си глас.
- Вече нищо не те спира...-прошепна Джесика след малко.
Исках по най-бързият начин да стигна до нея, но така щях да покажа колко много зависим бях от нея...
Със спокойна крачка тръгнах към нея и когато вече бях на няколко сантиметра от прекрасното й тяло, пръста ми се спусна бавно и нежно по него. Първо мина по устните й и се спусна към гърдите...корема...и...да, когато ръцете ми стигнаха до най-горещата част от нея, те грубо блъснаха нейните и заеха мястото им със също толкова бързи и груби движения.
Не исках повече игрички, но не можех да се предам толкова лесно...исках да я накарам да ми каже, че ме иска...а дотогава, щях да се приструвам на почти незаинтерасован...нищо, че можеше да ме накара аз да я умолявам за нейните ласки, но това беше друга тема...
Докъто тялото й се беше извило, свободната ми ръка мина през кръста й и я дърпа силно към мен. Целувах топлите и нежни устни, гърдите...а след това се върнах по врата на Джес и впих устни в нейните.
- Кажи го...кажи, че ме жалаеш...
Смених бързината и на ръката, която се намираше на интимните й части и този път едва я галех нежно...
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 9:43 am

Пръстите му заместиха моите и още един стон се отскубна от устните ми, а когато устните му се впиха в моите предотвратиха още няколко таккива.Ръцете ми обгърнаха тялото му и то бе придърпано така че да бъде дори още по долепено до моето.
Ник каза, че искал да чуе че го желая и аз дори не се поколебах, но когато първите думи-Да, Ник...-излязоха от устата ми, усетих, че това което искаше бе против правилата, които току що си бях създала.Ако искаше да замени ръцете си с каквото и да било, трябваше да ме моли.Исках да видя умоляващия му поглед и тогава, само тогава щях да прекрача шибаните си правила и просто да му се отдам, какво исках още в началото.
бавно изкарах ръката му от себе си и превъртях телата ни, така че сега той бе с гръб опрян в стената и ръцете му бяха грубо притиснати от моите.устните ми се спуснаха по врата му и сле момент го дръпнах само милиметър, колкото думите да излязат навън.
-...желаеш ме.И не, Ник, няма да получиш желаното.-усмихнах му се арогантно, почти бях забравила тази си усмивка, но сега определено ми се стори позната и много, много приятна.
Тялото ми се отлепи от неговото, оставяйки го до стената и аз тръгнах към леглото като бавно седнах и кръстосах крака.усмиханх му с еоще веднъж, но не толкова арогантно, колкото показвайки огромното си желание и му намигнах съвсем леко.
-искам да играем покер.-усмихнах му се дяволито аз-Ако спечелиш, ще ти позволя да направиш каквото искаш с мен...но ако загубиш....хъм, какво можеш да ми предложиш тогава?
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 10:07 am

Махна се от мен и седна на леглото, като кръстоса крака и ми намигна леко с усмивка...
- Кучка!
Изсмях се иронично и поклатих невярващо глава.
Мамка му, защо трябваше да бяга от мен...за малко...малко й оставяше да ми каже, че ме желае. Но май си мислеше, че аз трябва да я пожелая първи?! Бяхме толкова смешни...и двамата умирахме един за друг, но старите игрички никой не можеше да пренебрегне...това беше нейната игра с нейните правила, но аз щях да съм пообедителя...или поне се надявах да съм аз.
- Искам да играем покер. Ако спечелиш, ще ти позволя да направиш каквото искаш с мен...но ако загубиш....хъм, какво можеш да ми предложиш тогава?-започна да говори с дяволска усмивчица и ме погледна в очите.
Отлепих се от стената и тръгнах към нея, след само момент бях седнал до Джесика на леглото. Усмихнах се перверзно и казах надменно...
- Красавице....мога да те имам и без тази загуба на време...но знаеш ли какво...интересно ми е какво ще направиш с мен ако загубя...нека играем...а наградата...ами...ще съм твой роб и тази вечер ще правя каквото наредиш...съглсна?
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 10:55 am

Хъм това бе повече от добре, а това че се съгласи ме накара да се усмихна доволно тръгвайки за карти.Станх бавно и се наведох ровейки из шкафа до леглото, а задните ми части сякаш искаха да извадят очите на Ник.За момент си помислих, че скоро ще усетя ръцете му и това скоро бе факт.Придърпа тялото ми към себе си и устните ми се впиха в неговите, а ръцете ми стискаха тестето карти.след момент усетих как хватката му се отпусна и бавно изтръгнах тялото си от прегръдките му и да си призная това бе едно от най-трудните задачи които съм имала някога...
-ник, нали добре знаеш че няма да успееш да ме победиш...нито на покер, нито на каквото и да е.-прошепнах аз в ухото му и ръцете ми се заразхождаха по гърдите ми, докато притисках гърди в гърба му.
сле малко се дръпнах назад сядайки по турски срещу него, а той се обърна към мен, гледайки голото ми тяло...
-Почваме ли?-изкарах го от мислите му и няколко карти се озоваха в ръцете му.не си падах по обикновен покер с пет карти и избрах тексаския за разнообразие...
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 12:49 pm

Докъто търсеше картите не издържах да "само" да гледам и бързо я предърпах в скута си като я целунах страстно.
Отдръпна се от мен и седна по турски, а погледа ми не отлепи от тялото на Джес дори когато вече картите бяха в ръцете ми...
Накрая хвърлих бегъл поглед към тях и видях, че "ръката" ми не бе една от най-силните. Но след това започнаха много по-добри и накрая бях почти сигурен, че мога да спечеля тази малка игричка.
- Мамка му...печелиш...
Хвърлих картите на земята и хвърлих бегъл поглед към нейните, когато я предърпах към мен и впих жадно устни в нейните. Видях, че мойте карти биеха по сила нейните, но предпочитах да видя какво ще измисли и този път...
Ръцете ми се спуснаха по тялото й стиснаха силно дупето й и с лек шепот примесен със тих стон казах едвам едвам:
- Искам те! Ще направя всичко, което ми наредиш...аз съм твой и изгарям от желание...да.....
Не довърших изречението, но движението на едната ми тъка, която се спусна между краката й, показваше доста ясно какво искам в момента.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 10:16 pm

Хъм, определено ми харесваше да побеждавам, макар да ми се стори доста подозрителна тази "победа".И все пак, не обърнах внимание, а просто се насладих на устните му впити в моите.Ръцете ми избутаха картите от леглото и го придърпхаха още по близо до мен.
Бавно се настаних върху него като леко побутнах тялото му на леглото.Ръката която бе между краката ми сега бе издърпана над главата му, заедно с другата, притиснати към леглото.
Целувките ми се преместиха от устните ми към врата му и бавно слизаха надолу към гърдите му.
-Знаеш какво искам...Теб!-казах аз много възбудено и пуснах езика си да се разходи още по надолу, към корема му, а после и към интимните му части.
След няколко груби целувки се настаних върху таза му бавно нагласяйки тялото си така, че и на двама ни да е удобно.Усетих как навлиза в мен и тялото ми се изви назад, но ръцете му ме придържаха и след момент пръстите ми се спуснаха по тялото му, дерейки кожата под себе си.
-О, Ник, как винаги знаеш какво искам?-изстенах аз и дори не повярвах че успях да кажа нещо което да се разбере докато бе премесено с онези углошителни викова и стонове излизащи от устата ми.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 7:17 am

Хванах по-зраво ханша на Джесика и й помагах да се движи в ритъм с моето тяло. Знаех, че мъча и двамата ни с това абсурдно бавно темпо, но не исках това удоволствие да сършва скоро, а и нивото на страсттна ми нарстваше с всяка изминала секунда.
След само миг, вече се изправих в седнало положение и я целунах грубо като вкарах езика си нахално в устата й. През това време ръцете ми не спираха да се докосват различни места от голото й тяло...бях много груб и изведнъж сменях "настроенията" и всичко се променяше...докосвах я леко и нежно...
Устните ми се спуснаха по врата й стигайки до гърдите на Джесика, където езика и събите ми се заигхраха със зърната й.
- Мамка му Джес....ти си...мм..
Дори не можех да съчетая едно смислено изречение когато бях около нея...или в случая в нея...
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:08 am

Бавно се дръпнах от него и станах от леглото, оставяйки го да ме чака.усмихнах му се локаво и започнах да събирам картите от земята.погледа му ме накара да се засмея, защото може би не бе очаквал точно това, но все пак сега правилата ги измислях в движение, и може би не бяха толкова мислени, но пък успявах да го дразня, а това за сега ми стигаше.
-Какво?Продължаваме с играта, Ник.-ухилих се аз като за момент се засмях на физиономията която никога няма да забравя...
Отново се покатерих на леглото и набутах картите в ръцете му, които бях сигурна, че щяха да стискат нещо друго, ако не бях побързала.
-Ти раздаваш.-казах ентусиазирано аз и отново седнах срещу него, като на няколко пъти се наместих за да ми е по удобно.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 8:38 am

Махна се от мен и аз я изгледах втрещено.
- Какво по...
Бях толкова объркан, защо мамка му продължаваше да си играе с мен?! Какво изобщо искаше да кажа за да бъде моя...просто трябваше да я имам...нуждаех се от нейните ласки...
- Мамка му Джес...няма да стане....
Станах от леглото и хвърлих картите на шкафчето до спалнята. Дръпнах Джес към мен и тя ме погледна странно.
- Няма повече игрички...не мога да продължа така ясно ли е?
Ръцете ми я забутаха към стената, където я накарах да се облегне и я претиснах с тяло. Хванах грубо краката й и със лека сила ги вдигнах така, че тя ги заключи зад гърба ми.
Нежно проникнах в нея и все толкова нежно започнах да се движа в нея...жадно целувах усните й...врата...гърдите й а ръцете ми се бяха впили бясно в бедрата на Джесика....
- Все още ли... искаш да продължим играта... или да не спирам...
Забавих темото, но не спрях а устните ми се впиха в нейните за пореднатата страстна целувка.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 9:07 am

В момента исках само и единствено да му благодаря, защото това което направи бе точно онова което исках.Устните ми се впиваха в неговите и ръцете ми придърпваха тялото му все повече към мен, докато накрая не отлепих устни от неговите и казах на един дъх:
-искам да се снимаме.Мисля че някъде в килера имаше камера и...-не успях да довърха, ами целунах страстно устните му и бавно се дръпнах от него за да взема камерата и стойката към нея.След минутка отново бях в спалнята и хвърлих стойката към него.
-Ето, оправи го.-намигнах му аз и се заех с камерата, като я включих и подготвих за снимане.усмихнах му се широко седнала на леглото и след леко намигане го повиках с пръст да вземе камерата и да я остави на стойката за да има и двете си прекрасни ръце свободни.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 10:24 am

В началото идеяте ме остави с отовера уста, но видях ентузиазма в очите й и бързо направих това за което ми нареди...нали все бях нейният роб за нощта...мамка му, не трябваше да губя онази игра на покер...какво по дяволите ме накара да направя...
Нагласих стойката и камерата на нея и я обърнах към леглото, където Джес ме чакаше с доволна усмивка...
- Доволна?
Не изчаках отговора й и впих устни нейните...ммм бяха толкова сладки и нежни...и аз бях официално пристрастен към нея...моя нов вид дрога а?
Засмях се кисело на ум и бутнах грубо Джесика на леглото. Бързо се наместих отгоре й и спуснах "палавите" си ръце по перфектното й тяло...спряха се на интимните й части и се заиграха с клитора й.
- Подлудяваш ме...
Едвам казах аз през целувките си и не след дълго не издържах повече на всичко това...
Хванах врата й и предърпах сладките й изкушения в страстна целувка като в този момент проникнах нежно, но тласъците, който последваха не бяха никак нежни...
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 11:34 am

исках да си поиграем малко пред камерата, но когато влезе в мен не исках нищо друго освен да го усещам колко може повече в себе си.Ръцете ми обгърнаха тялото му и ноктите ми се впиха в плътта му толкова силно, че усетих раничките под пръстите си.Леко отпуснах хватката си, но неговите движения не ме щадяха и удоволствието беше прекалено голямо, че да излезе само под вида на гръмогласни стонове.
пръстите ми отново се впиха в гърба му, правейки раничките още по големи.Харесваше ми идеята, че това там на гърба му е от мен, въпреки че не исках да го наранявам...
Колкото и да ми бе удобно под него, исках да бъда над него, показвайки че аз водя "парада".Ръцете ми се откъснаха от гърба му и бързо ми издействаха лидерското място и сега се усмихвах перверзно на камерата.
-Искам да ме молиш да спра...-казах аз, прехапвайки устни и бавно ги спуснах надолу към пенисът му.Езика ми започна да прави кръгообразни движения докато устните ми стискаха здраво члена му.ръцете ми се покачиха нагоре по гърдите му и скороо се намираха на лицето му, като няколко пръста нахално влязоха в устата му, заигравайки се с езика му.
Върнете се в началото Go down
Николас Пейн

Николас Пейн


Брой мнения : 343
Join date : 09.05.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeСря Юни 29, 2011 2:42 am

Ръцете ми шареха по Джесика и се наслаждавах на всеки един стон излезнал от нея. Нямах намерение да спирам с всичко това, но тя се изплъзна от хватката ми и отново започна да ме "мъчи" с палавите си ръчички.
- Искам да ме молиш да спра...-прошепна Джес и тих вик от мен, огласи стаята.
Докъто пръстите на едната й ръка се занимаваха с пениса ми, другите ги напъха нахално в устата ми и аз се заиграх с тях като от време на време я захапвах края им.
- Моляте...не сприрай...
Мамка му, не можех да продължавам така с този мой инат...просто нямаше да ме докара до никъде, но от друга страна знаех, че можех още малко да издържа...не трябваше да се предавам толкова лесно.
Пулсът ми се учести, а дъхът ми се запъхтя, цялото ми тяло бе настръхнало и аз все пак нямах намерения да се предавам...
- Красавице...ще ти е нужно....мм...много повече...от това, за да те помоля...да спреш...
Казах едвам едвам задъхано и се усмихнах арогантно като я погледнах с ироничен поглед.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 5 Icon_minitimeСря Юни 29, 2011 6:39 am

Спрях за момент и се ухилих като го изгледах изненадана.Хъм, това ми прозвуча като предизвикателство,...а?Покатерих се нагоре по тялото му и впих устни в неговите, а след това отделих и ръцете си от члена му.
-Така ли, Ник?Наистина ли?-попитах имитирайки невярваща физиономия и се засмях за момнет, като след малко отново го целунах и слезнах от тялото му.
-И какво трябва да направя за да те накарам да крещиш?-попитах аз със същата онази надменно глупава усмивка която почити винаги бе на лицето ми, преди да срещна Ник.Май старата Джес отново бе тук и можех само да стоя от страни и да я гледам...
ръцете ми се плъзнаха по гърдите му и бавно започнаха да слизат надолу, но точно когато стигнаха до интимните му части, те се впиха грубо в тях и лицето ми не спираше да го гледа с голяма усмивка покатерила се на него...
бавно спуснах устните си по корема му, леко задирайки кожата му със зъби, и изведнъж се сетих за първият път когато се срещнахме.Той ем заведе в къщата си, а аз направих нещо, което смятах да му припомня.
-Помниш ли...това?-прошепнах аз и зъбите ми грубо захапаха плътта на корема му, като оставиха червени следи и аз се засмях, след това сложих прътс в устата си, сякаш малко дете се извинява, че е счупило вазата на "маминка".
Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Джесика Уд
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Елизабет
» Къщата на Николас Пейн
» Къщата на Майкъл Стюарт

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Къщи :: Къщите на учениците-
Идете на: