Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Къщата на Джесика Уд - Page 2 3399854d Къщата на Джесика Уд - Page 2 2378429t Къщата на Джесика Уд - Page 2 3393505g Къщата на Джесика Уд - Page 2 3229252Q Къщата на Джесика Уд - Page 2 3429734T Къщата на Джесика Уд - Page 2 Wienrpg Къщата на Джесика Уд - Page 2 Ea58ec93058a4818

 

 Къщата на Джесика Уд

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 1:06 am

-Мисля да поспя, уморена съм.После ще се видим, нали?-усмихнах се аз и тръгнах към стаята си.Исках единствено да се "трупясам" на леглото и да заспя.Едва се завлякох до леглото и паднах в завивките.Най-накрая толкова чаканата от мен почивка.Можех най-после да заспя.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 2:15 am

Влязохме в къщата на Джес. Роки почна да тича и да разглежда.
- Роки внимавай че някъде тук е онази жаба... - му казах строго. После тръгнах към стаята си. Роки дойде след мен. Влязохме и започнах да му подреждам нещата. Той през цялото време вървеше на горе на долу и душеше всичко наред...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 3:34 am

Върнах се вкъщи и отново залитах.Какво ли си мислех по дяволите?!Тъкмо ми мина и сега пак се напих, не ми харесваше на какво заприличвах.И все пак, това бях аз, а не някой друг.Отворих вратата с много усилия и нахълтах вътре с песен на уста.Мърморех си и тананиках последната чута от мен мелодия.Като се замисля дори не знам как бе името на песента, но определено се бе наместила в главата ми и не искаше да си отиде.Тръгнах нагоре по стълбите и се придържах към парапета, не исках да тропам, мислех си че Джен е тук, но май не ми се отдаде възможност да бъда тиха.Бутнах една саксия която стоеше някъде близо до стълбите и си обещах, че ще го почистя на следващия ден.
Качих се на втория етаж и чух шум от към стаята на Джен.Завлачих се натам и се облегнах на вратата, май си говореше с някой.Помислих, че не би искала да ги прекъсвам и се обърнах към моята стая.за жалост се препънах в собствения си крак и се проснах на земята издавайки силен шум.Ако не ме болеше толкова ръката на която паднах, бих се изсмяла.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 3:44 am

Изведнъж чух силен шум пред вратата на стаята си. Излязох и както очаквах видях Джес на земята.
- Хей да не се превръщаш в пияница? - и казах и се опитах да я вдигна. Беше много тежка. С много офкане и пъшкане успях да я сложа на леглото си.
- Уф - казах и си изтрих челото.
- Друг път няма да те влача така, да знаеш.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 3:48 am

Засмях се, мяй беше права.Наистина се превръщах в пияница.Хах, колко забавно само!Разсмях се както никога преди.Какво ми ставаше по дяволите?!
-Спокойно, няма.-усмихнах се тъпо и се отпуснах на леглото.Затворих очи и тъкмо си мислех да се унеса, когато усетих, че това не е моето легло.
-Ъъъ...това не е моята стая, нали?-отново избухнах в смях, наистина не бе моята стая.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 3:52 am

Погледнах я учудено. Смееше се като луда.
- Какво е толкова смешно? Кажи ми и аз да се посмея. И не не е твоята стая. Да не мислеше че ще те влача до другия край на къщата? - като казах това Роки изведнъж скочи върхо нея и почна да я лиже. Аз почнах да се смея тихо...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 3:58 am

Онова, малкото куче, скочи върху мен и започна да ме лиже.Отново се засмях, то май се опитваше да ме разсъни.Не успяваше много, трябваше ми един студен душ.А и миришех на алкохол и цигари, не ми харесваше.Започнах да се изправям бавно и минутка по-късно се държах за леглото.
-Ще си отивам в стаята, трябва ми душ.Воня ужасно.-казах и дръпнах блузата си така че да я помириша.Наистина вонеше!
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:00 am

- И още как! - казах и си запуших носа. Тя излезе от стаята. Сетих се че не бях къпала Роки от мнооого време. Влязох в банята и започнах да го къпя. Беше много сладък. Обичаше да се мокри...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:05 am

Влязох в стаята си и нахълтах в банята.Пуснах водата и влязох под студената струя.Чувството бе хубаво, не исках да свършва, но няколко минути по-късно излязох, увила кърпа около тялото си.Дали Джен имаше чисти кърпи в банята?Не бях слагала, така че май не.Взех няколко от един шкаф и тръгнах към стаята й.Почуках на вратата, но не изчаках отговор и влязох вътре.
-Джен..тук ли си?-викнах аз и тръгнах ъм леглото за да оставя кърпите там.Чак сега усетих, че още бях с кърпата около себе си.Я, вече започвам и да забравям!Чудничко!
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:09 am

Водата правеше шум, но въпреки това ми се стори че някои вика. Излязох от банята и видях Джес:
- Да какво има? Аз къпех Роки.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:12 am

-Аз исках да ти донеса кърпи, сега се сетих.Имаш ли някакви?-започнах да увъртам, нямах представа защо влезнах.Май трябваше да поспя.
-Знаеш ли Джен, чудех се...защо си с Майк?-казах накрая аз и седнах на леглото.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:14 am

Тя започна да увърта и накрая ме попита защо съм с Майк. Ох труден въпрос.
- Ами... Незнам харесвам го. Защо питаш? - попитах учудено.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:17 am

-Ами...ти си с него само от-изпуфтях и пак продължих-един ден.Не се познавате.А вече се скарахте и сдобрихте.не карате ли прекалено бързо?
защо ли питах, не ми влизаше в работата, но ми бе любопитно, предполагам.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:20 am

- Джес май пиенето не ти се отразява много добре. От една седмица сме заедно с Майк. Ако не си спомняш. А и аз... Не съм сигурна дали съм му простила - като казах това влязох отново в банята и Джес ме последва...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:22 am

-Една седмица ли?-повтарях си аз ту на глас ту на ум.Че кога мина една седмица?По дяволите, пука ли ми?Май не.
-И така да е, все пак е много малко време.А и ако не си му простила, тогава защо го защити в парка?-казах аз като я следвах.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:24 am

- Просто не исках да се биете и ти да пострадаш - казах и погалих Роки. Той постоянно скачаше
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:26 am

-Да пострадам ли?-изсмях се аз.-За него се тревожи.Аз мога и сама да се оправям.Не ми е нужна бавачка!-повиших тон аз.Наистина й се обидих, можех да се справям сама, не ми трябваше тя.До сега съм се оправяла добре, не ми трябваха промените й!
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 4:28 am

- Не се сърди но Майк е много по силен от теб. Просто не искаше да те удря - се обърнах отново към Роки. Почти го бях изкъпала...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 7:49 am

-май си права.Ще те послушам, нали си си патила!-повиших тон аз и се завъртях.Не исках повече да я слушам, как можеше да го защитава?!Затръшнах вратата на банята и се запътих към своята.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 7:52 am

- Хъх! Роки какво толкова й казах? Майк наистина е по силен от нея. Няма какво да се обижда - казах на Роки. Беше ми приятно с него. Изкъпах го и го изтрих с кърпата. После си пуснах музика.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 9:12 am

май не трябваше да и викам, чувствах се виновно и то за нищо.По дяволите от алкохола ли беше това или просто ми ставаше нещо?!както и да е, реших, че ще е добре да отида при Джен и да се извиня.Почуках на вратата и влязох като бавно отворих вратата.
-Джен..-проточих аз и огледах стаята.
-Виж, аз...извинявай за одеве.не знам какво ми става, просто...май наистина не трябва да пия толкова.-усмихнах се виновно, нямах желание да е другояче.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 10:44 am

Бях пуснала музиката и не чух Джес. Сигурно ако не я бях видяла изобщо нямаше да зная че е тук.
- Здравей Джес. Таа какво казваше? - попитах и прегърнах Роки които скочи в мен. Какъв сладур само...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeНед Май 08, 2011 10:48 am

По дяволите, беше ми толкова трудно да го кажа, а тя ме кара да повторя?!
-Ами..нищо.Исках да видя как си.-измърморих накрая аз и седнах до нея.
-Искаш ли да излезем някъде?Този път няма да пия много, обещавам.-засмях се тихо и я погледнах в очите.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 3:12 am

- Ами... Предпочитам да остана тук и да си слушам музика. Не ми се излиза сега. Ти излез. - казах усмихвайки се. После си сложих отново слушалките и почнах да слушам музика...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Къщата на Джесика Уд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика Уд   Къщата на Джесика Уд - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 5:31 am

Щом не й се ходеше никъде, на мен пък много ми се излизаше.Но сега нямаше да се натряскам като някоя бъчва с вино.Станах и тръгнах към вратата, когато изведнъж се сетих, че бях оставила мотора си пред онзи бар или каквото там беше.Трябваше да го взема, но първо реших да се преоблека, все пак нямаше да ми е удобно да го карам с пола.Влязох в стаята си и обух прилепнали кожени панталони и един черен изрязан потник.харесвах го, но все още си спомням колко време работих за него.Което пък ме наведе на мисълта, че трябваше да се отбия и в заведението в което работех.Май беше време за малко финансиране, би ми дошло добре.
Вързах косата си на опашка, обух едни ботуши с платформа и излязох от къщата.последен поглед към стаята на Джен и се отправих към бара и по-точно към мотора си.
Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Джесика Уд
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Елизабет
» Къщата на Николас Пейн
» Къщата на Майкъл Стюарт

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Къщи :: Къщите на учениците-
Идете на: