Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Χолът, мястото в което админите се отпускат... 3399854d Χолът, мястото в което админите се отпускат... 2378429t Χолът, мястото в което админите се отпускат... 3393505g Χолът, мястото в което админите се отпускат... 3229252Q Χолът, мястото в което админите се отпускат... 3429734T Χолът, мястото в което админите се отпускат... Wienrpg Χолът, мястото в което админите се отпускат... Ea58ec93058a4818

 

 Χолът, мястото в което админите се отпускат...

Go down 
+3
Алекс Сайръс
Бони Морган
Джен Джейсън
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 5:23 am

Това е хола. Тук админите идват или за да гледат филм или за да се отпуснат:
Χолът, мястото в което админите се отпускат... 3264725H


Последната промяна е направена от Джен Джейсън на Пон Апр 25, 2011 2:07 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 11:54 pm

Влязох в огромния хол. О Боже! Той найстина беше огромен!Имаше и тераса с гледка към една хубава река. Оставих си куфарите на земята и се огледах да видя дали има някои. Май бях пристигнала първа. Но дори и във къщата на родителите ми, кадето живеех до сега, не беше толкова хубаво.Излязох на терасата.Беше чудесна и огромна! Но си помислих "Щом къщата е толкова голяма, сигурно доста хора ще живеем тук". Излязох от хола и отидох да си избера стая. Бях щастливка че съм дошла първа, тъй като щях да си взема която стая искам!


Последната промяна е направена от Джен Джейсън на Вто Апр 26, 2011 11:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 1:42 am

Влезнах в хола и оставих куфарите си на земята.Бях изморена от целия този път.Огледах огромния хол..колко ли души можеше да побере..,а и като гледам къщата отвътре и отвън си е доста голяма..нямаше да живя сама тук или поне се надявам,че няма.Почнах да се разхождам из хола.Имаше хубава тераса.Излезнах да видя гледката-хубава река минаваше покрай вилата.Прекрасна гледка.Отново влезнах в хола и включих телевизора.Плазмен,черен,хубав телезивор..беше в тон с мебелите в хола.Лампите бяха много страни,но и интересни.Седнах на един от столовете за да си почина,а след това щях да се кача на горния етаж да си избера стая.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 1:46 am

След като си избрах стая чух вратата. Отидох в хола и видях едно момиче което беше седнало на дивана и беше пуснало телевизора.
- Здравей. Аз съм Джен. Като гледам май сме секвартирантки. - й казах с усмивка и седнах до нея. Надявах се да не е кисела.
- А знаеш ли с кои друг ще живеем?
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 1:50 am

Съквартирантка?Супер.Рдвах се,че няма да живея сама..щеше да ме е страх ако бях гледла страшен филм да кажем предизвестена смър и после да съм сама тук.
-Ами не незнам.Междодругото аз съм Бони-казах и се усмихнах.Дано с това момиче се сприятелим,но наистина се чудя дали ще имаме още съкваритранти.Тя явно беше дошла преди мен..тъйкато не чух вратат да се отваря,а и нямаше други куфари в хола освен мойте.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 2:18 am

Бях нов в града и се тръгнах към вилата в която щях да живея. Влязох в една от стаите и си оставих куфарите. Реших да разгледам вилата и тръгнах към хола. Влязох и що да видя - там имаше две момичета, явно бяха съквартирантките ми.
- Здравейте.. аз съм Алекс - казах и се усмихнах - явно ще сме съквартиранти.. - добавих и се приближих до тях.
Хм..бяха готини, особено момичето приличащо на емо. Междувременно огледах хола..не е зле..имаше един голям диван и един по-малък.



Последната промяна е направена от Алекс Сайръс на Пон Апр 25, 2011 2:22 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 2:21 am

- О здравей. Не очаквах да имам за секвартирант момче. Аз съм Джен приятно ми е - казах на момчето което влезе. Бях учудена. Дали щеше да има още момчета? О би било супер! Обожавах да си правя компания с тях!
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 2:24 am

Момче?Хъм..супер.
-Аз съм Бони-казах и помахах.Той беше емо..йей като мен..можеше да си паснем като компания,но беше и сладък не отричам..дали щеше да има още момчета.
-Приятно ми е Алекс-изрекох набързо и погледнах Джен която го гледаше и изглеждаше замислена.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 2:29 am

- Ε какво ще кажете да излезем да видим Париж? - ги попитах като се надявах да приемат. Алекс и Бони имаха емо стил и по това си приличаха. Чудех се дали всички наши секвартиранти ще дойдат днес...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 2:33 am

- Добра идея. - Казах и погледнах Джен, а след това и Бони. - Иска ми се да видя този град от близо..- казах и погледнах замечтано в прозореца. Чувал съм толкова много за Париж, може би тук ще ми хареса..хм..явно е хубаво да живееш с няколко момичета.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 2:36 am

-Хъм да може.Добра идея е.А и Париж е града на любовта нали..или се лъжа-засмях се не бях много по тази любов.
-Не съм много по любовта..затова не ме гледайте така-усмихнах се.Се пак..рядко някой ме обичаше..та аз съм някакво си емо което всички мислят,че е отчаяно от живота.
-Ъм..вие от къде сте?Смисал...някой от вас да е роден в Париж..или ще се скитаме..докато не се загубим и после не намерим обранто пътя-говорех и гледах смао Алекс..какво ми ставаше.Хайде Бони съвземи се.Не го гледай..ще забележи,че зяпаш само него.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 2:41 am

- Хм аз несъм от Париж но имам карта. Искате ли да идем в кафене "Flower" тук на близо? - ги попитах като забелязах че Бони гледа само Алекс а той не беше разбрал още нищо.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 2:44 am

- Аз съм роден в Лондон - казах и погледнах Бони, която ме гледаше от доста време.
- Само за информация, да кажа, че аз също не съм емо..имам в предвид..просто се обличам така и нищо повече. - Казах и се усмихна, но не отлепях очи от Бони.
Джен предложи да идем в кафене "Flower"
:
- Ами добре, нека да идем там - казах и погледнах Джен за секунда и отново се втренчих в Бони.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 4:31 am

Опа той разбра,че го зяпам,но добре,че беше Джен да предложи да отидем в кафене "Flower" коеот било на близо,че да махна погледа си от него и да го преместя на нея,но след като той спомена,че не е емо като другите отново го погледнах
-Хах явно се един вид..просто те кефи стила на обличане и прическите,но не си режеш вените-усмхнах се мило.
-Е да тръгваме към кафето.-станах от стола си и се за въртях веднъц на пръстите на единия си крак,а другия го бях вдигнала..все едно демонстрирах тоалет или танцувах барби лешникотрошачката,но както и да е.Бях със дънки и бяла блузка със къс ръкав и картинка на някакво усмихнато кексче..о боже..той беше видял това..,а аз как съм могла да го облека..попринцип спях с такива блузки..не е прилично за едно емо да носи това..май.
-Само един момент-казах и отворих куфара си.От него извадих един черен суичар и го облякох.
-Вече май се готови-усмихнах се и погледнах отново Алекс..явно нямаше симпаний към мен..сигорно ме мислише за кифла.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 8:59 am

С Бони влязахме във хола. Там беше и Алекс.С Бони пак започнаха да се гледат.
- Хайде! От километри си личи че се харесвате! Станете гаджета и да приключваме! - се развиках аз. Виках за да ме чуят много ясно.
- Ние сме в Париж! Да се влюбиш тук е страхотно. Така че я стегнете се и се съберете най накрая!
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 9:05 am

-О забога не викай.И без да викаш те чувам-казах и седнах до Алекс на дивана.
-А и ние не се харесваме!Ясно-това вече го и звиках.Алекс беше включил телевизора и преместваше каналите.Погледнах го и погледите ни се срещнаха.Явно това щяхме д правим с него.Да се гледаме като тъпири по цял ден.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 9:14 am

- Хайде! От километри си личи че се харесвате! Станете гаджета и да приключваме! - Каза Джен, а Бони отрече. Аз малко се притесних - ох..толкова ли ми личеше. Май започнах да се изчервявам..а това беше лошо. Междувременно увеличих звука на телевизора и се правех, че не чувам. Ох..толкова си падах по Бони..а явно съм сгрешил, че тя също ме харесва. Толкова ли съм странен..та постоянно ме гледа..
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 9:18 am

Алекс държеше дистанцеоното на телевизора и беше осилил звука доста..
-Намали-извиках,но отй не ме чу.Грабнах дистанцеоното от ръката му спрях звука на телевизора.
-Джен защо толкова искаш да тръгна с него?Ами мислила ли си,че дори аз да го харесвам той не ме харесва-казах и станах от дивана.Едната ми ръка беше свободна и я размятах все едно обеснявах нещо,а в другата беше дистанцеоното на телезивора.Повдигнах вежда,а после се изчервих.Усетих се какво е излезло от устата ми без да се усетя.
-Ъ аз-изрекох тихо и млъкнах.Какви ги дрънках.Това,че си падах по Алекс ме водеше до лудост.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 9:29 am

Те двете си говореха..а аз се правех, че не ги слушам, но всъщност ги подслушвах. Когато Бони изрече "Джен защо толкова искаш да тръгна с него?Ами мислила ли си,че дори аз да го харесвам той не ме харесва" я зяпнах с големите си сини очи.
- Недей да си толкова сигурна - казах преди да се усетя, а след това се изчервих. Какви ги дрънках..ами сега?! Беше ужасно неловко положение. Бони също ме зяпна, а Джен гледаше отстрани, нахилила се до уши..и какво, явно се смееше на простотиите ми.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 9:41 am

-Моля?Какво каза-обърнах се към Алекс и метнах дистанцеоното до него.Повдигнах едната си вежда.Данеби преди малко да каза "недей да си толкова сигурна"
-Да не каза преди малко "Недей да си толкова сигурна"-засмях се леко и метнах един поглед на Джен която ни се смееше с поглед "Казах ви".Хванах една от възглавниците на дивана и я метнах по нея.
-Мълчи си там Джен-намигнах и и се обърнах със сериозен поглед към Алекс.
Върнете се в началото Go down
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 9:51 am

- Ами аз.. хм..може би го казах.. - казах и отново се изчервих. Как можах да го изрека, пак направих една каша..
- Джен! Престани, стига си се смяла, аз не намирам нищо смешно в цялата ситуация! - креснах на Джен и отново погледнах Бони. Може би щях да и призная чувствата си, но докато Джен се кикотеше на среща ми нищо не можех да кажа.
- Бони, искаш ли да отидем някъде..само двамата? - Казах и я погледнах мило.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 9:53 am

-Да,ако може.Тук е връде шумно.-изсъках на Джен.
-Ще видиш ти-казах и.Погледнах Алекс и ми се искаше да кажа "Стига си ме гледал,само ме гледаш,защо?"Двамата излезнахме,а точно преди да затворим вратата намигнах на Джен.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 3:57 am

С кафето в ръка седнах на дивана които беше срещу телевизора. Взех дистанционото и почнах да прещтраквам каналите. За щастие намерих един хубав филм които сега започваше. Пиех си кафето и гледах съсредоточено. Изведнъж чух някои да чука на вратата тоест да рита вратата. Отворих и що да видя? Джес!
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 4:06 am

Харесвах насилието, но това което Джен направи не ми се понрави.да ме рита?!Никога нямаше да й се размине!Трябваше да си получи заслуженото!
Реших, че следващия път когато я видя, а той ще бъде скоро, ще си оправим сметките.Просто вървях по улицата и видях една голяма вила, с още по голям двор.По дяволите, тук живееше Джен.какво съвпадение, ако въобще е такова.Не можеше да мина без да навестя "старата си приятелка".
разтропах се на вратата, бях ядосана, може да е изяланякой друг ритник, но по-добре вратата, а не някой друг.Накрая Джен отвори, перфектно.
-Не сме свършили малката!-извиках аз и нахълтах вътре.
-Не виждаш ли?Аз се опитах да ти помогна, по дяволите!така ли ми се отплащаш?-изсъсках аз и хвърлих чантата си на пода, някъде близо до мен.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 4:10 am

- Нейскам помоща ти! Мога и без нея. Виж, нейскам да те нараня но щом толкова настояваш... - при тези думи и ударих 2, 3 юмрука в лицето. Почна да и тече кръв от носа.Аз я бях предупредила да не ме ядосва. Е, щом не слуша и иска бои ще го има!
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
 
Χолът, мястото в което админите се отпускат...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 8Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Тук админите записват героите си

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Къщи :: Вилата-
Идете на: