Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 3399854d Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 2378429t Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 3393505g Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 3229252Q Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 3429734T Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Wienrpg Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Ea58ec93058a4818

 

 Χолът, мястото в което админите се отпускат...

Go down 
+3
Алекс Сайръс
Бони Морган
Джен Джейсън
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 11:40 pm

- Не връщам се - казах и се засмях. После забелязах че ледчетата са се стопили.
- Чакай малко ей сега идвам - върнах се след секунди с една нова кърпа и с нови ледчета. Сложих ги на окото му...
- Как се подреди така?
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 11:43 pm

- Збих се с един в парка. - засмях се защото беше странно да го казвам точно аз. Стиснах зъби от болка и слжих отново летчетата.
- От къде се връщаш? Не искам да нахалствам просто питам.Ако не ти е удобно няма да питам повече. -усмихнах се и я полгеднах.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 11:45 pm

- Не няма проблем. Дълга история... - казах отново.
- Нека позная збил си се заради Ема - казах и го погледнах все едно бях сигурна в думите си
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 11:48 pm

- Ами...да. Така го наречи. - усмихнах се и се завъртях към нея,за да я видя по-добре. Болеше ужасно много. Незнам до колко бих търпял тази болка, но ще се трае няма на къде.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 11:49 pm

- Боли нали? Трябва да търпиш - казах и се усмихнах отново.
- А между другото тя къде е?
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 11:52 pm

- Горе, в спалнята си. - казах тихо. Изведнъж се стреснах и започнах да се оглеждам.
- А къде е Джак? - стрестнато попитах, но после се отпуснах и казах. - сигурно е горе с Ема. - Джен ме изгледа странно.
- А какво стана с онзи,дето излизахте. Още ли ходите. - усмихнах се мило
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 11:55 pm

- Ами... Да но не сме се виждали от доста време. Защо питаш? - попитах и го погледнах и аз.
Роки беше отишъл някъде. Погледнах през прозореца и го видях да си играе с кученцето на Аш и Ема.
- Това там не е ли кучето ви?
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 12:00 am

- питам. - усмихнах се и се надигнах да видя за кое куче говори. Видях Джак да си тича из двора весело и да играе с другото куче. Сигурно Ема го беше пуснала. Боже...това куче от къде има тази енергия.
- Да то е. - засмях се и отново се облегнах на дивана. - И в парка игра и сега тук. Явно довечера ще спи като бебе. - засмях се и притиснах летчетата до окото си.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 12:03 am

- Да кучетата винаги са пълни с енергия. - казах и погледнах прозореца замислено.
- Гладен ли си? Ако искаш да ти направя нещо за ядене...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 12:08 am

- Спокойно. Мога да съм със посинено око,но мога да стана да си направя нещо ако съм гладен. - усмихнах се. - иначе благодаря. - отново се усмихнах и погледнах към телевизора.
- Ако искаш нещо да гледаш ето, на мен няма да ми пречиш . - казах и и подадох дистанционото.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 12:16 am

- Не не ми се гледа сега. А и след малко трябва да ходя в университета - казах и отидох да си взема куфарите.
- Ще се кача да си подредя багажа и ще тръгвам
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Ашърт Ланд

Ашърт Ланд


Брой мнения : 93
Join date : 24.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 12:24 am

- Добре. - усмихнах се и погледнах към телевизора. Даваха интересни неща. Поне за мен. Бях почти легнал на дивана като от време на време хвърлях по някой бърз поглед на кучетата отвън.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeПон Май 16, 2011 8:51 pm

След басейна отидох малко в хола да погледам телевизия. Разбрах че на вратата има нещо. Отворих я, там имаше листовка за работа на стриптиз клуб.
- Стриптиз клуб? Как ли пък не! - си казах и се засмях. Хвърлих листовката в кофата за боклук и седнах на дивана. Бях забравила да напазарувам! Ах сега как ми липсваше шофьора на татко които каквото и да го помолех го правеше. Отидох до стаята си, облякох се взех пари и тръгнах към супермаркета...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 3:31 am

След като подредих нещата си взех чипс и седнах на дивана. Пуснах си телевизора и почнах да прещраквам каналите. Намерих един филм които изглеждаше интересен.
- Я да видим... - си казах като започнах да гледам и да ям чипс едновременно...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
????
Гост




Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 3:40 am

Реших да мина през къщата на Джен за да се извиня за казаното на обяд. Спрях мотора пред вратата. Приближих се и почуках.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 3:43 am

Почука се на вратата. Беше Ерик. Стана ми малко неудобно защото бях по едно черно потниче и по черни къси гащи.
- Ааа Ерик влизай - казах и го поканих.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
????
Гост




Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 3:46 am

Тя ме покани вътре. Влязох за втори пореден път в хола на къщата й.
- Извинявай за вчера - казах бързо. Изобщо не обичах да се извинявам. Каза ми да седна и аз го направих бързо.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 3:57 am

- Няма нищо... И без това си прав до някъде... - казах.
- Аз ей сега идвам - като казах това се качих в стаята си облякох си една блуза с къс ръкав и едни дънки.
- Да ти предложа нещо за пиене или... - му казах.
- Имам уиски и бира
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
????
Гост




Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 4:00 am

- Бира - казах. Тя отиде в кухнята и след една минута дойде с 2 бири в ръцете си. Взех едната, отворих я и започнах да пия. Гледаше един филм. Загледах се в него.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 4:04 am

След като той отвори неговата бира отворих и аз моята. Загледа се във филма. Седнах до него и му предложих чипс.
- Надявам се да нямаш проблем че седнах до теб - му казах и той кимна отрицателно. Гледахме филма като пиехме бира придружена от чипс...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 8:00 am

исках да поговоря с някой.Имах доверие само на Джен и тръгнах към вилата надявайки се да е там.Почуках на вратата, но никой не ми отвори и влязох навътре.Чух, че гледа филм и за момент се отказах да продължа, но събрах някаква смелост или каквото там беше и извиках леко.
-Джен?-казах и видях два чифта очи обърнати към мен.май не бе сама.Ох и тези ли трябваше да оставя.Не ми се стоеше сама, но нямаше да им преча.
-Аз..ъъ, май прекъснах нещо, а?-попитах объркано аз когато си споимних кой беше с Джен.По дяволите сега ли трябваше да го срещам?
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 8:02 am

Влезе Джес в хола. Май бях оставила вратата отворена.
- Влизай. Какво да прекъсваш? Искаш ли бира? - казах и затворих вратата след нея
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
????
Гост




Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 8:08 am

В стаята влезе червенокоската. Супер! Само тя ми липсваше сега. Погледнах я презрително и вперих очи в телевизора. Не казах здрасти, защо да го правя? Тя и без това ме видя.
- Айде де няма ли да се махаш - казах под носа си
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 8:14 am

Този какво си мислеше, че може да ме изгони ли?Бих си тръгнала само ако Джен го поиска.за нищо на света нямаше да му правя мили очички.Не знае с кой си има работа.
-Джен, знам че имаш добро сърце и събираш деца от улицата, но не мислиш ли че това е прекалено?-попитах с насмешка аз и седнах срещу него.Не можех да го понасям, имах чувството, че ще си изкарам всичко върху него.Ако продължаваше така нямаше да има кой да ме спре.
-Джен има ли нещо по-силно от бира?-казах накрая аз със съвсем различен тон.Сякаш той вече не бе тук и говорех само с нея.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 7 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 8:16 am

- Защо по дяволите седна срещу мен? - станах. Вече прекаляваше не я понасях!
- Не виждаш ли че пречиш? Или си толкова глупава че не разбираш! - викнах отново
Върнете се в началото Go down
 
Χолът, мястото в което админите се отпускат...
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Тук админите записват героите си

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Къщи :: Вилата-
Идете на: