Paris - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris - RPG

Добре дошли в Париж!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Къщата на Николас Пейн
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 3:29 am by Николас Пейн

» Тук записвате работещите си герои
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:05 am by Франческа Дю Бери

» Къщата на Джесика Уд
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:44 am by Николас Пейн

» Бар "Mirage"
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:25 am by Джесика Уд

» Бар "History"
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:10 am by Вероника Уолдорф

» Студио за татуировки
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 1:59 pm by Николас Пейн

» Парка с дърветата
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 2:06 pm by Джесика Уд

» Магазин H&M
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:23 pm by Джесика Уд

» Магазин "Bershka"
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:35 pm by Джесика Уд

Нашите приятели
Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 3399854d Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 2378429t Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 3393505g Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 3229252Q Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 3429734T Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Wienrpg Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Ea58ec93058a4818

 

 Χолът, мястото в което админите се отпускат...

Go down 
+3
Алекс Сайръс
Бони Морган
Джен Джейсън
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторСъобщение
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 8:22 am

той да не би току що да ми извика?станах ядосана от мястото си.Това с Ник и момичето при него, а сега той ме предизвиква?!май ще получи търсеното!
Направих една крачка към него и го ударих с ръка всита в юмрук.
-Майната ти!Глупавият си ти!-развиках се аз, беше ми дошло до гуша и сега бе време "вулкана" да изригне.
-Какво си мислиш че правиш, по дяволите?Задник!-още един удар и от горната му устна бликна кръв.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 8:24 am

Удряше ме! Прекали. Не исках да удрям жени.
- Не удрям жени - казах и я хванах подмишница. Изкарах я от къщата и заключих вратата. Отидох до банята и се измих. Вече всичко беше наред.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 8:28 am

- Ерик за бога какво правиш? Тя беше... - казах но после се замислих...
- Знаеш ли, познавам Джес и ако не беше направил това тя щеше да продължи. - казах и се усмихнах доволно. Джес ми беше приятелка но някак си не исках да се бие с Ерик... Не и с него
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
????
Гост




Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 8:31 am

- Аз ще си тръгвам вече - казах на Джен и излязох от вилата. Отправих се към къщи
Върнете се в началото Go down
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 8:38 am

Мамка му!Ще му го върна, само да ми падне.По добре да не ми се нярка пред очите, защото много ще пострада!Но сега исках само да пийна нещо.Никога не съм била по-ядосана и бясна на някого, а сега дори не знаех дали Ерик или Ник бяха заподозрени, но и на двамата нямаше да им се размине.
Отново почуках на вратата, този път Джен ми отвори.
-Аз...може ли да остана при теб за малко?-попитах аз доста тъжно, дори не знаех че някога съм си позволявала да се изразя така.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 8:40 am

- Влизай - казах и я поканих. Тя седна на дивана. Взех уискито и сипах в 2 чаши. Подадох и едната и седнах срещу нея.
- Слушам. Какво има, защо си такава?
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 8:45 am

Поех чашата и я изпих веднага.После подпрях глава с ръце и започнах да ги движа из косата си грубо.По дяволите защо трябваше всичко това да се случчва?
-Мамка му!Мамка му на тъпия ми скапан живот!-измънках аз и вече едва здържах сълзите си.Защо трябваше да се чувствам така?Какво се бе променило?Защо не бях старата Джес, на която не й пукаше и винаги се забавляваше?
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 8:47 am

- Как познавам този поглед... Влюбена си - казах и се усмихнах.
- И знаеш ли в кои? В тъпия Николас!
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 8:49 am

Влюбена ли?!По дяволите, кога стана?И защо стана така.не исках да бъде вярно, не исках.
-Копеле!Той е копеле!-пророних аз и сега вече само дланите ми спираха сълзите да не се стечат по лицето ми.не исках да се показвам такава пред никого, но имах чувстото, че мога да имам доверие на Джен.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 9:12 am

- Само копеле? Нещо повече е - казах. Почуствах че не е добре и я прегървах. Тя не издържа и се разплака.
- Джес, Джес защо никога не ме слушаш?
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 9:15 am

тя ме прегърна и в този момент тотално се разпаднах.Започнах да цивря като малко дете.Не ми харесваше, но поне в прегръдките й се чувствах защитена.
-По дяволите, Джен, защо трябваше всичко да става така?Защо?-започнах аз и я стиснах още по-силно.Имах чувството че ако ме пусне няма да се справя сама.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 9:19 am

- Ами... Защото така става с всички. Май за пръв път се влюбваш - казах без да я пускам.
- Според мен не си струва да си така заради него...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 9:26 am

-Не само за него.Никой не струва!Да върви по дяволите!-поредната вълна от сълзи и вече пуснах Джен.Изправих се бавно и избърсах сълзите си.
-Няма да страдам за него, докато той се гушка с новата си изгора.-казах решително и налях чашата си до горе.Отпих от нея, но не успях да изпия всичкото, тъй като бе повечко.
-Ще му го върна!Ще си плати!-продължих, но още няколко сълзи потекоха по бузите ми.
-какво ме кара да си мисля че ще ми е верен?та той не ми е длъжен с нищо.-отново седнах и започнах да трия сълзите които толкова мразех.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 9:28 am

- И аз не съм по добре от теб. С Майк уж пак се събрахме но... Няма значение. Чух че си напуснала кафенето в което работиш. Сега имаш ли работа? - попитах за да сменя темата...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 9:35 am

-Работа ли?ами...всъщност да.Мълен Руж, сещаш ли се?Това е новото ми работно място.-казах и се усмихнах.Това че смени темата бе толкова правилно и бих я разцелувала за това.Ако наистина бях влюбена в Ник, трябваше да ми докаже че и той изпитва нещо, преди да предприемам каквото и да е.И все пак, щеше да си плати че ме нарани.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 9:38 am

Когато Джес отговори на въпроса аз пиех от уискито и като каза това за малко да се задавя...
- Моля? С... Стриптизьорка? Джес ти не си добре! Знаеш ли как завършват момичетата захванали се за тази работа? Абсурд! - казах.
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 9:45 am

засмях се когато започна да протестира за работата ми.Какво толкова работа като работа.
-Спокойно Джен, това е просто работа.Обичам да танцувам, а и заплащането ме устройва.какво толкова има?-започнаах да се оправдавам, та това е просто работа като работа.Не е като да спя с някой за пари.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 9:48 am

- Виж Джес. Работа лесно се намира. Примерно аз познавам шефа на един ресторант тук, и на скоро една сервитьорка е напуснала. Може да те уредим там. Но ти забранявам да работиш в стриптиз клуба! И това не е молба! Знаеш ли какви изроди отиват по такива места? Те отиват там само и само за да спят с някое момиченце!
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джесика Уд

Джесика Уд


Брой мнения : 451
Join date : 24.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 9:55 am

Момиченце?Ето тук старата Джес се появи и направо изрите новата навън.
-Мога да се грижа сама за себе си!добре снаеш, нали?Не искам помощ от никого!Мислиш ли че някой може да ме накара да направя нещо което не искам?
Започнах аз, не ми се понрави, че си мисли, че някой може да ме нарани без аз да му позволя.ник го направи, но вече на никой няма да му се отвори подобна възможност.
Върнете се в началото Go down
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 10:04 am

- Аз те предопредих. Сигурна съм че няма да издържиш много там. Танцува ми се. Айде да ходим в някоя дискотека - като казах това я хванах за ръка и тръгнахме...
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Джен Джейсън
Admin
Джен Джейсън


Брой мнения : 563
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 6:42 am

Влязохме в хола. После Джес тръгна към "работата" си.
- Ще видим дали не мога да те спра - казах след като тя излезе
Върнете се в началото Go down
https://paris-rpg.forumgreek.com
Алекс Сайръс

Алекс Сайръс


Брой мнения : 140
Join date : 23.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeПет Май 20, 2011 11:26 am

С Бони влязохме в хола. Пуснах Бела от каишката, а тя се настани на дивана.
- Ей, ела тук. - казах и щом Бела започна да се върти в краката ми.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeПет Май 20, 2011 8:59 pm

Най накрая намерих хола. Там имаше едно момче и едно момиче.
- Здравейте. Аз съм новата ви секвартирантка, дойдох на мястото на момичето което си тръгна.Казвам се Елена, приятно ми е - казах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган

Бони Морган


Брой мнения : 151
Join date : 22.04.2011

Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Χолът, мястото в което админите се отпускат...   Χолът, мястото в което админите се отпускат... - Page 8 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 1:30 am

Не ми беше много приятно да се споменава Джен.Липсваше ми.Твърде късно разбрахме,че си е тръгнала за да я спрем.Стиснах силно ръката на Алекс.
-Да.Аз съм Бони, това е гаджето ми Алекс и кучето ни Бела.-опитах се да се усмихна,но неуспях.
-Хайде да се качваме горе мило.-казха му и го целунах.След което двамата се качихме в стаята му.
Върнете се в началото Go down
 
Χолът, мястото в което админите се отпускат...
Върнете се в началото 
Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Тук админите записват героите си

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Paris - RPG :: Къщи :: Вилата-
Идете на: